Wójt Gminy Jasło

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
krysteczek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 7 października 2018, 08:13

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: krysteczek »

Z wodą naprawdę będzie problemów coraz coraz więcej i musimy sobie to uświadomić niestety, w głównej mierze dlatego popieram Gorgosza bo on o tym mówi od lat i to ma byc priorytet. A co do zastępcy Pana G jest nie wybrany obecnie - info potwierdzone .
danielkot
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 7 października 2018, 07:47

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: danielkot »

Pana Gorgosza można było spotkać w weekend na meczach naszych drużyn piłkarskich w gminie. Pierwszy raz w życiu miałem okazję z nim porozmawiać chwileczkę :hyhy: Konkretny gość i fajnie ze chce wspierać rozwój sportu w gminie.
Warzycok123
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 28 września 2018, 07:56

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Warzycok123 »

DanielKot ale o wynikach meczów lepiej nie mówmy hehe :szok:
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Warzycok123 pisze:DanielKot ale o wynikach meczów lepiej nie mówmy hehe :szok:
Warzycok spokojnie, dopiero wracacie do ligowej rzeczywistości po dość długiej przerwie, więc głowa do góry i jeszcze się podniesiecie :super:
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Jks1111 »

verrox pisze:Można wiedzieć dokładniej skąd info o zastępcach? Bo szczerze mówiąc to mniej więcej wiem kto miał pełnić tę rolę u Piękosia i jakoś nie mogę za bardzo w to uwierzyć że u Gorgosza byłaby to ta sama osoba
Ja też nie wiem, ale jedno jest pewne - zastępca Gorgosza po tygodniu skończy w psychiatryku albo sam sobie zrobi inwazyjną lobotomie niezbyt ostrym narzędziem.
Warzycok123
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 28 września 2018, 07:56

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Warzycok123 »

Nie narzekaj. Musi się po prostu wziąść do roboty bo przy Gorgoszu nie będzie obijania się tak obecnie. :]
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Jks1111 pisze:
verrox pisze:Można wiedzieć dokładniej skąd info o zastępcach? Bo szczerze mówiąc to mniej więcej wiem kto miał pełnić tę rolę u Piękosia i jakoś nie mogę za bardzo w to uwierzyć że u Gorgosza byłaby to ta sama osoba
Ja też nie wiem, ale jedno jest pewne - zastępca Gorgosza po tygodniu skończy w psychiatryku albo sam sobie zrobi inwazyjną lobotomie niezbyt ostrym narzędziem.

Sam już znam Gorgosza jakiś czas i na zdrowie psychiczne nie narzekam, powiem więcej że z wiekiem czuję się lepiej :hyhy:
Lolo689
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 2 października 2018, 14:36

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Lolo689 »

Jks1111 pisze: Ja też nie wiem, ale jedno jest pewne - zastępca Gorgosza po tygodniu skończy w psychiatryku albo sam sobie zrobi inwazyjną lobotomie niezbyt ostrym narzędziem.
Ja nie chcę się powtarzać bo to już tyle razy było tu pisane, ale na prawdę, jeśli jeszcze ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to niech zrobi jak ja, niech idzie do ludzi z jednego otoczenia, potem do ludzi z drugiego otoczenia i wtedy taki delikwent uzyska odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Natomiast co do tego co napisał JKS1111, to Gorgosz przy Piękosiu jest grzeczny i potulny jak baranek, oczywiście jeśli chodzi o stosunek do drugiego człowieka.
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Jks1111 »

No to będzie zabawnie :)
Swoją drogą jest Was tu na tym forum więcej niż banerów pana G. w okolicy.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

Lolo689 pisze:
Ja nie chcę się powtarzać bo to już tyle razy było tu pisane, ale na prawdę, jeśli jeszcze ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to niech zrobi jak ja, niech idzie do ludzi z jednego otoczenia, potem do ludzi z drugiego otoczenia i wtedy taki delikwent uzyska odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Natomiast co do tego co napisał JKS1111, to Gorgosz przy Piękosiu jest grzeczny i potulny jak baranek, oczywiście jeśli chodzi o stosunek do drugiego człowieka.

Z tym potulny jak baranek to żeś trochę Pan pojechał :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ale z drugiej strony też wiem że Piękoś to jest dopiero choleryk do potęgi.
Jak już pracownicy oczyszczalni chcą żeby Piękoś wygrał wybory tylko i wyłącznie po to żeby odszedł z oczyszczalni to coś musi być na rzeczy :cisza:
Lolo689
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 2 października 2018, 14:36

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Lolo689 »

Jks1111 pisze:No to będzie zabawnie :)
Swoją drogą jest Was tu na tym forum więcej niż banerów pana G. w okolicy.
Czy ja wiem? tak żeby brać udział w dyskusji to jest tylko kilka osób.
A wiem bo sam się z początku dziwiłem dopóki nie zmieniłem zdania na kogo zagłosuję.
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Jks1111 »

Jasne :) w dyskusji :)
Do 21 października już niedługo. Dobrej kondycji w czuwaniu życzę.
Nie moja gmina, nie mój problem. Jedno jest pewne, nudno nie będzie.
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Jks1111 »

verrox pisze:
Jks1111 pisze:
verrox pisze:Można wiedzieć dokładniej skąd info o zastępcach? Bo szczerze mówiąc to mniej więcej wiem kto miał pełnić tę rolę u Piękosia i jakoś nie mogę za bardzo w to uwierzyć że u Gorgosza byłaby to ta sama osoba
Ja też nie wiem, ale jedno jest pewne - zastępca Gorgosza po tygodniu skończy w psychiatryku albo sam sobie zrobi inwazyjną lobotomie niezbyt ostrym narzędziem.

Sam już znam Gorgosza jakiś czas i na zdrowie psychiczne nie narzekam, powiem więcej że z wiekiem czuję się lepiej :hyhy:
No to fantastycznie, ale niech Ci ktoś to potwierdzi, bo jak to subiektywne odczucie, to może być zalążek poważnych problemów zdrowotnych :)
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

A dziękuję bardzo za troskę o moje zdrowie, na prawdę bardzo to doceniam i jestem wdzięczny, pozdrawiam :)
Bolek496
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 października 2018, 19:16

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Bolek496 »

Witam, byłbym wdzięczny gdyby ktoś znał odpowiedzi na moje pytania.
Jakiś czas temu napisałem na innej stronie, niestety nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.
Nie chcę nikogo agitować ani nic podobnego po prostu chciałbym uzyskać odpowiedź nawet na jedno pytanie.
Pozdrawiam serdecznie oraz z góry dziękuję za odpowiedzi.
Załączniki
Bez tytułu.png
ODPOWIEDZ