GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
henryk2000
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 października 2018, 16:13

GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: henryk2000 »

Witam.
GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie. Zawsze to świadczenie było wypłacane maksymalnie do 25 dnia każdego miesiąca. Dzisiaj tj. 25.10.2018 i 500+ nie widzę na koncie. Podobno jutro opieka ma wpłacać. Podobno.
Mam zamiar złożyć skargę na Wójta Gminy Jasło do rady Gminy Jasło.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: Jozin.1 »

Nie ma za co się napić...dramat.

Wspieramy Cię...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: Sun Tzu »

Mam zamiar złożyć skargę na Wójta Gminy Jasło do rady Gminy Jasło.
Na którego wójta?
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 8 maja 2016, 20:50

Re: GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: andaluzja »

I BARDZO DOBRZE. Mam nadzieję że jak nie wypłacili tak i nie wypłacą. Jeszcze do prokuratury trzeba to zgłosić, skoro dokucza Panu na bezrobociu nadmiar wolnego czasu :mur:
henryk2000
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 października 2018, 16:13

Re: GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: henryk2000 »

Widzę że na tym chorowiejskim forum same debile. tak na marginesie przykro mi ale nie piję, bezrobotnym też nie jestem, Ciekawe jaką minę macie jak pracując nie otrzymalibyście wypłaty na czas. Lepiej osądzić z góry każdego wy idealni jak już wspomniałem debile.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: Jozin.1 »

Jaką wypłatę ???? Od kiedy to Wójt jest twoim pracodawcą ???
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: JURT »

henryk2000 pisze:Witam.
GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie. Zawsze to świadczenie było wypłacane maksymalnie do 25 dnia każdego miesiąca. Dzisiaj tj. 25.10.2018 i 500+ nie widzę na koncie. Podobno jutro opieka ma wpłacać. Podobno.
Mam zamiar złożyć skargę na Wójta Gminy Jasło do rady Gminy Jasło.
Środki mogli przelać dzisiaj po południu i jutro rano będziesz miał na koncie, wtedy możesz ich pocałować w du...e ze swoją skargą. Poza tym chyba słabo umiesz gospodarować pieniędzmi skoro tak ci brakuje że nie możesz doczekać się 500+. :wstyd:
airetni
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 21 listopada 2012, 20:42

Re: GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: airetni »

henryk2000 pisze:Widzę że na tym chorowiejskim forum same debile. tak na marginesie przykro mi ale nie piję, bezrobotnym też nie jestem, Ciekawe jaką minę macie jak pracując nie otrzymalibyście wypłaty na czas. Lepiej osądzić z góry każdego wy idealni jak już wspomniałem debile.
Może nie pijesz i nie jesteś bezrobotny ale nazywanie kogoś debilem nie świadczy dobrze o Tobie. Po pierwsze nikt Cię tu nie obraził a po drugie jeśli to chorowiejskie forum to po co się tutaj wypłakujesz? Bądź bohaterem domu i idź do sądu.
Nie pozdrawiam
amagda86
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 31 lipca 2018, 23:07

Re: GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: amagda86 »

Nie wyplacili bo pewnie Pan nie odebral decyzji o przyznaniu 500+ z gminy i przelew wstrzymany. Od października tez zaczol się nowy okres rozliczeniowy i maja pewnie opóźnienia.
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: Jks1111 »

henryk2000 pisze:Witam.
GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie. Zawsze to świadczenie było wypłacane maksymalnie do 25 dnia każdego miesiąca. Dzisiaj tj. 25.10.2018 i 500+ nie widzę na koncie. Podobno jutro opieka ma wpłacać. Podobno.
Mam zamiar złożyć skargę na Wójta Gminy Jasło do rady Gminy Jasło.
Ale niewdzięczny Suweren :) Suwerenie, nie dość że miałeś miły skurcz podczas prokreacji, to ci za to płacą. Sądząc po jakości twoich wpisów to skurcz był wątpliwy społecznie. Więc doceń to, ładnie zagłosuj i czekaj grzecznie aż ci przeleją i wtedy konsumuj.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie

Post autor: JURT »

Jks1111 pisze:
henryk2000 pisze:Witam.
GOPS Jasło nie wypłaciło 500+ w terminie. Zawsze to świadczenie było wypłacane maksymalnie do 25 dnia każdego miesiąca. Dzisiaj tj. 25.10.2018 i 500+ nie widzę na koncie. Podobno jutro opieka ma wpłacać. Podobno.
Mam zamiar złożyć skargę na Wójta Gminy Jasło do rady Gminy Jasło.
Ale niewdzięczny Suweren :) Suwerenie, nie dość że miałeś miły skurcz podczas prokreacji, to ci za to płacą. Sądząc po jakości twoich wpisów to skurcz był wątpliwy społecznie. Więc doceń to, ładnie zagłosuj i czekaj grzecznie aż ci przeleją i wtedy konsumuj.
No właśnie nie dość że dostaje darmochę to jeszcze pretensje! :krzeslem: Typowy roszczeniowiec.
henryk2000 pisze:... Ciekawe jaką minę macie jak pracując nie otrzymalibyście wypłaty na czas...
Różnica jest taka że ty na to nie zapracowałeś (pomijając czas "pracy"spędzony z matką dziecka) więc wypłata ci się nie należy, no chyba że po to płodziłeś dziecko czy dzieci żeby mieć 500+(to znaczy że traktowałeś to jako pracę więc "wypłata" ci się należy)ale wtedy to tylko współczuć twoim dzieciom a tobie "pogratulować" myślenia :krzeslem: :krzeslem: . Bez odbioru i nie pozdrawiam.
ODPOWIEDZ