Ciepłe rzeczy na zimę

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 8 maja 2016, 20:50

Re: Ciepłe rzeczy na zimę

Post autor: andaluzja »

O matko straszne te kurtki... ja polecam outlety na allegro, o wiele taniej wychodzi a są przynajmniej firmowe a nie chińskie.
Awatar użytkownika
roszpunka02
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 26 listopada 2018, 10:43
Lokalizacja: Wadowice

Re: Ciepłe rzeczy na zimę

Post autor: roszpunka02 »

Zobacz sobie na ceneo, albo tak jak koleżanka wyżej napisała, na allegro. Chińskiego badziewia bym nie kupowała, bo teraz oszczędzisz, a za chwilę, będziesz kupować nową chińską kurtkę, która też długo nie pożyje
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 8 maja 2016, 20:50

Re: Ciepłe rzeczy na zimę

Post autor: andaluzja »

No chyba Cie handel w tym sklepiku nie idzie skoro w każdym wątku wciskasz mało dyskretną reklamę. Nie wiem co chcesz od aliexpress jak na tej stronie, którą spamujesz forum jest to samo jak nie gorszej jakości. A na allegro w outletach to nie ma aliexpressu, są to raczej ubrania z zary, monki, hm, mango, bershki itp :rotfl:
Awatar użytkownika
puchowa09
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 14 grudnia 2018, 15:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Ciepłe rzeczy na zimę

Post autor: puchowa09 »

No w outletach można trafić na na prawdę fajne ceny, a wszystkie ubrania są oryginalne. Mnie te kurtki to wcale się nie podobają, taka tandeta
Awatar użytkownika
OlaKos
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 3 lutego 2019, 18:43

Re: Ciepłe rzeczy na zimę

Post autor: OlaKos »

Teraz to już powinniśmy kupować coś na wiosnę ;) Jednak jeśli dalej szukasz ciepłych swetrów to na pewno Zalando. Czasami znajdziesz tam fajne promocje.
Claude_xyz
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 2 listopada 2022, 11:27

Re: Ciepłe rzeczy na zimę

Post autor: Claude_xyz »

Outlety to dobry kierunek, ja generalnie od dłuższego czasu kupuje większości odzieży on-line
ODPOWIEDZ