PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
xmax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 268
Rejestracja: 2 maja 2011, 10:53

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: xmax »

Jozin.1 pisze:Ty masz coś między uszami czy tylko nitkę ???

Myślałem , że to grzeh to już dno dna ale okazało się że pukasz od spodu...
jozin PiS wprowadza nowy hymn - co ty na to...
https://www.youtube.com/watch?v=EQ016cS ... 8342213597
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Jozin.1 pisze:Ty masz coś między uszami czy tylko nitkę ???

Myślałem , że to grzeh to już dno dna ale okazało się że pukasz od spodu...
Gdybyś tak jozinie opanował sztukę rozumienia tekstu poza językiem, którym byłeś karmiony przez mamę, zrozumiałbyś o czym ludzie piszą. A tak. Pozostaje ci tylko kiczowata zaczepka na jasło4u. Poszukaj artykułów z dzisiejszą datą. W przeddzień polskiego święta, świat stracił zainteresowanie historią Polski. Dziękujemy Ci, krzyżówko gronkowca z walcem i godny następco, który uzgadniałeś z nią zakaz marszu "skrajnej prawicy" z dziećmi. Światłe siły opozycji znowu wygrały z Polską na arenie międzynarodowej. Respect. Mam nadzieje, že towarzysz Kwaśniewski pokaże tej grupie, jak powinien zachować się Polak i udowodni, že komuniści w swojej chorej wizji świata pozostawali ludźmi wyobcowanymi, ale jednak ludźmi.

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/thun- ... em/w284m33
A tu masz jozin po polsku, žebyś ļatwiej przyswiił, o jakiej nienawuści mówią do Ciebie ludzie z epoki posttroglodytycznej.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ja nie o tym leśny ludku - z twoich wypocin wyczytałem, że jak głodny pelikan łyknąłeś tego ziobrowego bzdeta o rzekomej ustawce z urodzinami Addiego....Paski z TVP INFO pewnie przepisujesz sobie do organizera...

Długo ziobrowate knuły jak by tu wyczyścić prawdziwych patriotów a obrzucić gónwem przeciwnika, oj długo........ I za prawdę nie wiem ile trzeba jeść eurochlebek by tego nie wyczuć albo co gorsza mieć mózg zżarty pisizmem....

A tu kawałek z tego co wrzuciłeś:
"Róża Thun była gościem Piotra Kędzierskiego w "Onet Rano.". Europosłanka PO wytłumaczyła swoją odmowę na zaproszenie prezydenta na obchody 100. rocznicy niepodległości Polski - Nie ma powodów, żeby wznosić toasty z prezydentem, bo on osiągnięcia, które mamy i które powinniśmy świętować z największą radością, niszczy – powiedziała Thun. - W wolnej Polsce do władzy doszła grupa ludzi, która określa ogromną część społeczeństwa jako "drugi sort", "zdradzieckie mordy", a telewizja publiczna – o której niezależność walczyliśmy, podobnie jak o zniesienie cenzury - staje się tubą propagandową jednej partii. Od 1989 roku społeczeństwo nigdy nie było tak podzielone. […] To jest tragiczne – stwierdziła europosłanka."

Co tu jest oburzającego poza tym, że nie chcą "świętować" z prezydentem łamiącym konstytucję ani z towarzystwem obrażającym sporą część społeczeństwa jakimś gorszym sortem czy zdradzieckimi mordami ?
No czego tu nie rozumiesz ???
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Konstytucjonalisto Jozin… Wskaż, który artykuł Konstytucji został złamany przez Prezydenta RP!
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Wypowiedzi polityków w Polsce pozostawiają wiele do życzenia. Jednak przypomnę, że mianem gorszego sortu, Kaczyński określił zdrajców, a zdradzieckimi mordami określił tych z towarztstwa pani Róży, którzy chcieli dożynać watahę, otwierali polowania na kaczki, wyzywali od kurdupli, kartofli jego zmarłego brata, a później udawali smutek. Tylko tyle pani Róža znalazła? Reakcję na życzenie komuś šmierci? Emocjonalną i prymitywnâ, ale jednak reakcję? Rozumiesz słowo reakcja? Nie boli ją życzenie komuś śmierci, a boli emocjonalna reakcja na to? Co za etyk z tej pani! Mówisz jozin, że razem z panią thin zająłeś sue orzekaniem o zgodności działań z konstytucją? Rozpiera mnie duma, bo wielokrotnie na tym forum wyjaśnizłem ci znaczenie podstawowych pojęć i instytucji prawnych. Ja. Robotnik.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze:Konstytucjonalisto Jozin… Wskaż, który artykuł Konstytucji został złamany przez Prezydenta RP!
Czytaj jak potrafisz....

https://www.tvp.info/22911826/andrzej-d ... -trzy-razy

i to tylko na początku swoich rządów......
PodPiSał ustawę która uzależniła władzę sądowniczą od polityków i za to zapewne beknie......

Nawet Romaszewska to przyznaje choć zaraz usprawiedliwia starą pisowską metodą " bo oni..."

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/p ... -nTWC.html
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Określenie "zdradzieckie mordy" użyte przez Kaczyńskiego w Sejmie dotyczyło p(osłów) platformy, którzy Prezydenta Kaczyńskiego wyszydzali i śmiali się z niego, a potem już po jego śmierci powoływali się na jego słowa, które wypowiadał jak był Prezydentem. Określenie to nie dotyczyło w żadnym wypadku społeczeństwa. Takie kłamstwo iż określenie to dotyczy społeczeństwa zostało rozpowszechnione przez media takie jak tvn, wyborcza czy lisweek. W tym miejscu nie muszę przypominać na czyich usługach są prostytutki dziennikarskie z tychże mediów bo to każdy myślący wie.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Jozin.1 pisze:
Sun Tzu pisze:Konstytucjonalisto Jozin… Wskaż, który artykuł Konstytucji został złamany przez Prezydenta RP!
Czytaj jak potrafisz....

https://www.tvp.info/22911826/andrzej-d ... -trzy-razy

i to tylko na początku swoich rządów......
PodPiSał ustawę która uzależniła władzę sądowniczą od polityków i za to zapewne beknie......

Nawet Romaszewska to przyznaje choć zaraz usprawiedliwia starą pisowską metodą " bo oni..."

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/p ... -nTWC.html
Jozin. Zaskoczę Cię. We wszystkich krajach demokratycznych na zachód od Odry sędziòw wyznacza garde de sceaux, strażnik pieczęci, a mianuje prezydent. Uważasz to za niedemokratyczne rozwiązanie? Hehe. Idź i powiedz, że pan tu nie stał hehe...
Wiesz, kto to strażnik pieczęci?
Co do słynnych urodzin. Prokuratura analizuje korespondencję pewnej pani z pewnym panem i zadaje coraz trudniejsze pytania. Tyle wiem ja, Ty i reszta.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

ajaks1 pisze:Określenie "zdradzieckie mordy" użyte przez Kaczyńskiego w Sejmie dotyczyło p(osłów) platformy, którzy Prezydenta Kaczyńskiego wyszydzali i śmiali się z niego, a potem już po jego śmierci powoływali się na jego słowa, które wypowiadał jak był Prezydentem. Określenie to nie dotyczyło w żadnym wypadku społeczeństwa. Takie kłamstwo iż określenie to dotyczy społeczeństwa zostało rozpowszechnione przez media takie jak tvn, wyborcza czy lisweek. W tym miejscu nie muszę przypominać na czyich usługach są prostytutki dziennikarskie z tychże mediów bo to każdy myślący wie.
Dokļadnie tak. Tyle, že opozycja bierze to na swoją wątļą klatę awansem...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/donald- ... ie/qpml803

Cesarz Europy przed rozpoczęciem panelu o historii LGBT uczcił, przy okazji, święto, które obchodzi, wezwaniem do walki z bolszewikami. A gdzie Fińczycy i Grecjanie? Kto zgadnie, co i czym tam świętują?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jozin.1 pisze:
Sun Tzu pisze:Konstytucjonalisto Jozin… Wskaż, który artykuł Konstytucji został złamany przez Prezydenta RP!
Czytaj jak potrafisz....

https://www.tvp.info/22911826/andrzej-d ... -trzy-razy

i to tylko na początku swoich rządów......
PodPiSał ustawę która uzależniła władzę sądowniczą od polityków i za to zapewne beknie......

Nawet Romaszewska to przyznaje choć zaraz usprawiedliwia starą pisowską metodą " bo oni..."

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/p ... -nTWC.html
Konstytucjonalisto Jozin... Pytam jeszcze raz: który artykuł Konstytucji złamał Prezydent Andrzej Duda? I uzupełnię swoje pytanie: jaka uprawniona do tego w Polsce instytucja orzekła o złamaniu Konstytucji przez Prezydenta RP?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Zapewne masz na myśli tą atrapę Trybunału Konstytucyjnego z magistrem na czele..... Mundek, ja cię proszę.... wiem,że wszytskich przeciwników masz za idiotów ale to już przesada....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Podsumowując: żadna uprawniona do tego w naszym państwie instytucja nie orzekła, iż Prezydent RP złamał Konstytucję! Zgadzasz się?

p.s.

Nikogo a priori nie uznaję za idiotę. Grzecznie i subtelnie doprowadzam tylko do tego, że moi polemiści sami się uznają za idiotów... Ale, przecież nikogo nie zmuszam do tego, by plótł trzy po trzy...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze:Podsumowując: żadna uprawniona do tego w naszym państwie instytucja nie orzekła, iż Prezydent RP złamał Konstytucję! Zgadzasz się?
Jeżeli masz na myśli instytucję, która obecnie tylko nosi nazwę Trybunał Konstytucyjny ponieważ aktualna władza , całkiem zresztą legalnie, jego prezesem uczyniła osobę o wątpliwych kwalifikacjach za to uległą obozowi władzy poprzez powiązania rodziny przez lukratywne posady w instytucjach podległych władzy, to masz całkowitą rację - ten organ nie orzekł o takim przypadku ;)
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze: Nikogo a priori nie uznaję za idiotę. Grzecznie i subtelnie doprowadzam tylko do tego, że moi polemiści sami się uznają za idiotów... Ale, przecież nikogo nie zmuszam do tego, by plótł trzy po trzy...
hmmm....
Sun Tzu pisze:Napisał ci już ktoś na tym forum, że jesteś idiotą czy ten - wątpliwy - zaszczyt został dla mnie tradycyjnie zarezerwowany?
Sun Tzu pisze:Każdy ma prawo być idiotą, ale nie nadużywaj może tego przywileju, ok?
Sun Tzu pisze: skoro jesteś idiotą...
Sun Tzu pisze: Podejrzewałem wprawdzie, że jesteś idiotą, ale teraz się odezwałeś i mam już pewność!
Sun Tzu pisze:co nie nie zmienia faktu, że ty jesteś idiotą...
Sun Tzu pisze:Jesteś idiotą?
Sun Tzu pisze:Wcale nie jest ciężko o definicję "idioty". Wystarczy podać twój nick!
Sun Tzu pisze:Myślę jozin, że jesteś idiotą.
na więcej szkoda mi czasu.....
ODPOWIEDZ