buty ślubne - gdzie kupić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Otti
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 3 maja 2012, 14:07

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: Otti »

Pełna moda ślubna, nowe trendy, kolekcje tylko w salonie mody ślubnej LiModa w PERLE na Floriańskiej !!!
Zrób wesele w PERLE na Floriańskiej !!! Bardzo przystępne ceny !!! Jeszcze wolne terminy !!!
Polub PERŁĘ na FB i mniej na bieżąco informacje co w PERLE słychać !!!

Obrazek
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: xyz123 »

Ja swoje kupowałam salonie mody ślubnej ONA
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: madellina »

Ja swoje buty kupowałam w sklepie z butami w Carrefourze, nie chciałam mieć typowo ślubnych butów. Do dziś je użytkuje, są ze skóry na 9cm obcasie, wygodne, przetańczyłam w nich całe weselicho. Kosztowały mnie 200zł, ale myśle, że warto, ponieważ mam je już 2 lata i nic się z nimi nie dzieje.
Wszystko zależy od upodobań Panny Młodej czy chce mieć tylko na ten dzień buty, czy na inne okazje też... :rotfl:
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: madellina »

drożdżówka pisze:Ostatnio modne stało się ubieranie butów innego koloru niż białe... Jeśli np. masz bukiet z czerwonych róż, to buty czerwone, lub wrzosowe :)

Też fajna koncepcja :) W tej chwili jest dowolność, każdy może wybrać to co lubi, co mu pasuje i co mu się podoba, a butów w ładnych-ciekawych kolorach nie brakuje.
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: nisenira »

lepiej kupic buty takie,zeby mozna bylo je tez potem ubrac :) po co kupic buty zalozmy za 200 zl na jeden raz?
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: Strange Love »

Dokładnie, bardzo fajnie wyglądają czerwone butki, widziałam też srebrne albo beżowe, a nawet inne kolory, które można świetnie dobrać nawet do bukietu czy dodatków. Dajcie spokój z tymi białymi butami ślubnymi + białe rajstopy i robi nam Pierwsza Komunia Święta :D Naprawdę jeśli chodzi o typowo białe buty ślubne to w Jaśle nie widzę różnicy z komunijnymi ;)
boczek952
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:58

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: boczek952 »

Cześć .. Jeżeli miałabym polecać jakiś sklep z obuwiem to polecam ecelebrity . Nie będę spamowała tutaj linkami tak jak większość bo to nie o to chodzi . Mają bardzo fajne ceny a każda ich para butów szyta jest ręcznie . Myślę że szpilki do ślubu także tu znajdziesz :D
cisa
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 30 listopada 2015, 09:38

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: cisa »

Ojej no nie wiem w jakiś sklepach z modą ślubną.
Awatar użytkownika
laura256
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 maja 2014, 11:35

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: laura256 »

Ja potrzebowałam butów na bardzo niskim obcasie, lub w ogóle bez obcasa. Kupiłam takie białe balerinki za 20 zł w chińczyku i przetańczyłam w nich całe wesele. Także nie polecam kupować nie wiadomo jakich drogich butów, a jak już to takie, w których można później chodzić. ;)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: kociamberek »

laura256 pisze: Kupiłam takie białe balerinki za 20 zł w chińczyku i przetańczyłam w nich całe wesele.
wycap stópek w takich laczkach zapewne nie do opisania, chyba że to jako afrodyzjak w noc poślubną :hyhy:
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: ruda33 »

Musisz zapytać w piekarni jak można być takim matołem .
emmaS
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2018, 17:49

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: emmaS »

W necie jest butów od groma w różnych fasonach kolorach a nawet... rozmiarach. :D Bu ty ślubne to poważna sprawa więc warto ubezpieczyć transakcje internetowe. Ja mam ubezpieczone w banku Raiffeisen bo tam mam konto i tam mi najwygodniej.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: CYNGIEL »

Czy mogą to być gumofilce? mogę odsprzedać ;)
ODPOWIEDZ