PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Pani magister, czy nie mogłaby pani znajdować jakiś bardziej kompetentny portal atakujący PiS? Pytam z życzliwości, bo gdy czytam w tym linkowanym przez panią magister artykule, iż
Obecnie dodatek na pierwsze dziecko można dostać wtedy, gdy dochód na członka rodziny nie przewyższa 1000 złotych. To bardzo niska suma i nawet jej podwyższenie nie zwiększy skokowo liczby beneficjentów.


to mnie zęby bolą ze śmiechu! Niech mi pani magister powie: jak dureń nie mający podstawowej wiedzy może oceniać programy socjalne PiS-u??? I panią magister przy okazji kompromitować...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

500 plus na pierwsze dziecko przysługuje obecnie rodzinom, w których dochody nie przekraczają 800 zł miesięcznie na osobę lub 1200 zł miesięcznie na osobę, gdy w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne.
Fakt, bardzo zawyżył.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

dragoness pisze:
500 plus na pierwsze dziecko przysługuje obecnie rodzinom, w których dochody nie przekraczają 800 zł miesięcznie na osobę lub 1200 zł miesięcznie na osobę, gdy w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne.
Fakt, bardzo zawyżył.
Ale to innpoland przeciez to stazysci Lisa, ktorzy udają, ze znaja się na ekonomii. To chyba jedna spolka z natemat
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gara pisze:
dragoness pisze:
500 plus na pierwsze dziecko przysługuje obecnie rodzinom, w których dochody nie przekraczają 800 zł miesięcznie na osobę lub 1200 zł miesięcznie na osobę, gdy w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne.
Fakt, bardzo zawyżył.
Ale to innpoland przeciez to stazysci Lisa, ktorzy udają, ze znaja się na ekonomii. To chyba jedna spolka z natemat
Taaa... opłacani przez Sorosa. Bredzimy troszeczkę?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Kolejny, który nie wiedział, co podpisuje, ale na prezesa za ciężką kasę się nadawał. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zarobki ... gw/6zkrx29
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jezu! W tym kraju za rządów PiS to nawet licznik długu publicznego się zepsuł! I chodzi w drugą stronę! Sami sobie zobaczcie...

http://www.usdebtclock.org/world-debt-clock.html
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

^ licznik rzeczywiście kręci nie w tą strone.
;)

G. Braun u Roli! Ostatnia prosta kampanii wyborczej w Gdańsku! Dulkiewicz, Braun czy Skiba? PYTANIA?
https://www.youtube.com/watch?v=WXxE1wp_WBg
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A w Gdańsku Dulkiewicz bezapelacyjnie. A w gazetach MEN robi ciemnemu ludowi wodę z mózgu https://oko.press/men-zaplacil-64-tys-z ... sxyEiDAYYk
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

dragoness pisze:
gara pisze: Ale to innpoland przeciez to stazysci Lisa, ktorzy udają, ze znaja się na ekonomii. To chyba jedna spolka z natemat
Taaa... opłacani przez Sorosa. Bredzimy troszeczkę?
Pani bredzi a Gara ma tu rację,poza małym drobiazgiem - nie "chyba" a "na pewno". https://pl.wikipedia.org/wiki/NaTemat.pl
NaTemat.pl (naTemat) – polski serwis internetowy założony przez Tomasza Lisa. Dostępny w sieci od 22 lutego 2012 roku.[...] Właścicielem naTemat jest spółka Glob360 z o.o., która wydaje także serwis o biznesie i innowacjach INNPoland.pl[3]. W skład całej Grupy naTemat wchodzi także magazyn parentingowy MamaDu.pl[4] oraz satyryczny ASZdziennik.pl[5]. W 2016 roku Google przyznał wydawcy grant w ramach swojego funduszu Digital News Innovation (DNI), w którym wspiera innowacyjne i jakościowe dziennikarstwo. Tak powstał serwis Trudat.pl, który weryfikuje newsy i obiegowe opinie[6].

Właścicielami Glob360 są Tomasz Lis (65% udziałów) i Robert Jędrzejczyk (35% udziałów)[7].
Jeśli jednak chodzi o PiS - nie żebym lubił cytować GWno,ale ten materiał wybiórczej jest akurat na tyle poważny,że należy się PiSowi a szczególnie ministrowi zdrowia pokaz przygotowanych dla nich taczek z gnojowicą:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsImg1

Nie ma pieniędzy na leczenie ludzi a na 500+ i obiecanki jest ? Jak to k...a nie ma na leczenie ludzi ?! :wsciekly: Odpowiedzialnych za to natychmiast pod mur i rozkaz dla plutonu: ognia :!: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:

-----------------------------
grzeh pisze:G. Braun u Roli! Ostatnia prosta kampanii wyborczej w Gdańsku! Dulkiewicz, Braun czy Skiba? PYTANIA?
https://www.youtube.com/watch?v=WXxE1wp_WBg
Braun dostał prawie 12% przy zerowej obecności jego i jego stronnictwa politycznego w mediach. To nie jest mało,bez niczyjej pomocy i bez mediów niewiele mniej niż w ramach sfałszowanych sondaży dali biedroniowi - ale dużo pracy trzeba włożyć nadal. Jest nadzieja,że Polska się budzi.Zbyt powoli - no ale się budzi.

Kaja Gądek to nie moja bajka,obecny kompromis dotyczący aborcji uważam za dobry,Korwin i Braun nigdy nie byli też moją bajką,nie ufam im też - ale powiedzmy sobie szczerze:

Flaga na maszt - niech żyje Polska !

Obrazek
I niech żyje KONFEDERACJA:
Obrazek

A tak w temacie:
Obrazek
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

luc_ponownie pisze:Braun dostał prawie 12% przy zerowej obecności jego i jego stronnictwa politycznego w mediach. To nie jest mało,
...
liczyłem na więcej, szkoda
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Też uważam,że szkoda,ale to jest Gdańsk,twierdza POwskich i lewackich lemingów (nie mówiąc już o histerii po "śmierci" Adamowicza - piszę w cudzysłowie,bo wcale nie jestem taki pewien,że on nie żyje) Poza tym jak wspominałem - zero wsparcia w mediach - i w PiSowskim TVP i w mediach UBckich nie ma o Konfederacji której członkiem jest Braun ani słowa, w sondażach to samo (zauważ: a takiemu Biedroniowi sponsorowanemu przez Niemców na start dali w sondażach aż 15 %).

Rzecz w tym,że Konfederacja ani PiSowi nie jest na rękę (bo odbiera wyborców) ani tym bardziej obozowi zdrady narodowej.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

luc_ponownie pisze:Też uważam,że szkoda,ale to jest Gdańsk,twierdza POwskich i lewackich lemingów (nie mówiąc już o histerii po "śmierci" Adamowicza - piszę w cudzysłowie,bo wcale nie jestem taki pewien,że on nie żyje)
....
Adamowicz zmarł przez błąd medyczny ratowników?! Biegły sądowy: Nastąpiło wypompowanie krwi z ciała pacjenta
https://wpolityce.pl/polityka/436571-ad ... ratownikow

robi się ciekawie, teraz wiadomo dlaczego nie upubliczniono filmików ze sceny
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

No tak. Niedługo wypuszczą zabójcę, a wsadzą ratowników.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Sprawa po prostu śmierdzi..
Powinni upublicznić filmiki zrobione na scenie, oraz wyjaśnić sprawę ratowników
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

grzeh pisze:Powinni upublicznić filmiki zrobione na scenie
Wolał bym filmik z ciałem w trumnie,zamknięciem trumny i wjechaniem jej do pieca krematoryjnego.Wbrew temu co niektórzy mi mogą zarzucić - nie chodzi o nienawiść do tego człowieka i jakieś delektowanie się (złodziej czy nie - nie mieszkam w Gdańsku i nie mam tam krewnych), jak dla mnie przydał by się jednak jakiś jednoznaczny dowód,że naprawdę nie żyje. Wcale nie jestem tego na dziś dzień taki pewien. Ale w ostateczności i film ze sceny gdyby miał sensowną rozdzielczość mógł by być interesujący.
ODPOWIEDZ