Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: kasiuńcia »

Mam pytanie do użytkowników forum.
W jakim sądzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności, czy muszę jechać do Krosna czy Sąd Rejonowy w Jaśle również je wydaje?
Czy Sądem Okręgowym jest Sąd w Krośnie?
Proszę o szybką odpowiedź.
elmoelmo
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 22:26

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: elmoelmo »

krosno...sad niedaleko pks niestety nie pamietam nazwy ulicy..kosztuje to 50 zł wypisuja od reki!!!!
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: kasiuńcia »

Dziękuję elmoelmo, Kojarzę budynek, to znaczy, że nie czeka się jak to w niektórych 4 dni?
Awatar użytkownika
kania
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 6 kwietnia 2009, 22:55

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: kania »

Zerknij sobie tutaj..........http://www.krosno.so.gov.pl/ to trafisz bez problemu, wniosek wydrukuj sobie z neta i wypełnij w domu to bedzie jeszcze szybciej pozdrawiam. :P
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: kasiuńcia »

Dziękuję Kania bardzo mi pomogłaś.
elmoelmo
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 22:26

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: elmoelmo »

idzie gładko w 10 minut załatwisz sprawe...grunt zebys 50 zł miała heheheh mi babka przybiła pieczatke niesprawdzajac nic .......
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: kasiuńcia »

Nie sprawdzając? Hmmm trochę nie profesjonalnie.
W każdym razie mam jeszcze jedno małe pytanko :oczami: : W jakich godzinach załatwia się zaświadczenia?
Awatar użytkownika
bezdomny85
Guru
Guru
Posty: 161
Rejestracja: 15 listopada 2006, 08:35
Lokalizacja: Rugby ( dla niekumatych UK )

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: bezdomny85 »

kasiuńcia pisze:Nie sprawdzając? Hmmm trochę nie profesjonalnie.
W każdym razie mam jeszcze jedno małe pytanko :oczami: : W jakich godzinach załatwia się zaświadczenia?
od 8 do 16
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: kasiuńcia »

Dziękuję :padam:
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: trus »

w jaki sposób można listownie załatwić zaświadczenie o niekaralności? niestety na stronie sądu nie mogę znaleźć żadnych wniosków... Może ktoś pomóc?
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: Roel_1910 »

Kupuje sie znaczek bodajze w sadzie o wartosci 50 zł i wysyla do Krosna, oni odsylaja zaswiadczenie.
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: Union »

Chory kraj. Po głupie zaświadczenie że się było grzecznym do Krosna, po paszport do Krosna i jeszcze te ceny. Oj doją z nas.
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: Wojtq »

Czekajcie aż rejon Energetyki przeniosą do Krosna i może gazownictwo jeszcze :) wtedy to dopiero kilometry nabijać będziemy :)
Nie liczę już takich spraw jak np zmiany w koncie w Alior Banku - bo Panie w Jaśle wielkie g... mogą bo to tylko placówka. A wszelkie poważne zmiany do Krosna naginać.
Orange - moja mama chciała zarejestrować numer żeby przenieść go do innej sieci (przymusowy warunek) to się dowiedziała że w Jaśle tego nie zrobi bo tu są tylko przedstawicielstwa i że do Krosna musi jechać osobiście...
Ale schodzę z tematu...przepraszam :) a zaświadczenie myślałem że jasielski sąd też może wystawić...dobrze wiedzieć na przyszłość że też do Krosna trzeba sobie wycieczkę urządzić.
CHORY KRAJ!!! Kiedy nastaną czasy gdzie wszystko będzie można korespondencyjnie załatwić tak jak np w Wielkiej Brytanii....ehhh
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: trus »

a czy ktoś wie gdzie na stronie znajdę jakiś wniosek, formularz do wypełnienia? przeszukałam wszystko i nie widzę... a słyszałam że taki znaczki to podobno na poczcie sie kupuje...
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Post autor: clashtorny »

Wojtq pisze:Czekajcie aż rejon Energetyki przeniosą do Krosna i może gazownictwo jeszcze :) wtedy to dopiero kilometry nabijać będziemy :)
Nie liczę już takich spraw jak np zmiany w koncie w Alior Banku - bo Panie w Jaśle wielkie g... mogą bo to tylko placówka. A wszelkie poważne zmiany do Krosna naginać.
Orange - moja mama chciała zarejestrować numer żeby przenieść go do innej sieci (przymusowy warunek) to się dowiedziała że w Jaśle tego nie zrobi bo tu są tylko przedstawicielstwa i że do Krosna musi jechać osobiście...
Ale schodzę z tematu...przepraszam :) a zaświadczenie myślałem że jasielski sąd też może wystawić...dobrze wiedzieć na przyszłość że też do Krosna trzeba sobie wycieczkę urządzić.
CHORY KRAJ!!! Kiedy nastaną czasy gdzie wszystko będzie można korespondencyjnie załatwić tak jak np w Wielkiej Brytanii....ehhh
Korespondencyjnie to oni Ci wysyłają opłaty jakieś długi jak masz to nawet komornika wyślą a w drugą stronę z nimi nic nie można zrobić XD i to jest dopiero chore
ODPOWIEDZ