Zespół The flames

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
alicja1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 08:38

Zespół The flames

Post autor: alicja1987 »

cześć moglibyście napisać mi opinie o zespole weselnym The flames w innych tematach znalazłam tylko jedną opinie a zalezy mi na innych opiniach byłam na ich stronie i demówki są bardzo fajne.prosze o opinie tych którzy bawili się na weselach na których grał ten zespół z góry bardzo dziekuję
dominika
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 9 kwietnia 2009, 20:45

Re: The flames

Post autor: dominika »

czy to jest ten zespół co gra w restauracji Różana??jeśli tak to dla mnie kompletna porażka!!!na początku wesele zapowiadało się spoko, dopóki nie zaczęli smęcić strasznie!ja osobiście odradzam!!
Niezapoominajka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 19:54

Re: The flames

Post autor: Niezapoominajka »

A ja uwarzam ,ze zespół The Flames jest jednym z najlepszych zespołow weselnych jakie do tej pory słyszałam :) swietny skład super wokalistka...naprawde jak dla mnie nic dodac nic ujac:) ale to moje skromne zdanie na ten temat.
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: The flames

Post autor: marzenka24 »

Dla kogoś kto się nie zna na muzyce może się podobac:) jakoś nie widzi mi się zespół, który bierze tyle kasy za wesele, a muzyka z dyskietek leci...
wg mnie zaespół weselny powinien grać na żywo... bo w końcu za co im płacimy? niedawno było moje wesele, i wybrałam zespół, który gra na żywo, napracuje się przy tym co nie miara, ale przynajmniej wiem za co im płacilam:)
byłam na weselu gdzie grało the flames i posłuchajcie sobie jak grają tzw "drogę", a jak na weselu;P troche różnica jest:P \
co do wokalu dziewczyny, to nie powiem ładnie spiewa:)
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: The flames

Post autor: grafos »

do Dominiki - nie wiem dlaczego oni Ci nie leża ale jak dla mnie jest oto jeden z lepszych (a moze najlepszych zespolow) na naszym i tak chorym swiecie weslenym
osobiscie znam sie z chlopakimi i nie raz juz spedzalismy razem czas podczas obslugi slubow i sam osobiscie jak najbradziej ich polecam ale ze wzgledow na brak terminow to jest to zespol ktory chcesz zeby zagral na Twoim weselu to pasuje o tym pomyslec nawet i 2 lata wczesniej
Jesli to tez jest slaby argument to pokazcie mi drugi taki !!!!
polecam ich strone http://www.theflames.pl/
pozdrowienia dla wszystkich
Grzegorz
Awatar użytkownika
Drake111
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 20 marca 2009, 20:11

Re: The flames

Post autor: Drake111 »

marzenka24 pisze:...jakoś nie widzi mi się zespół, który bierze tyle kasy za wesele, a muzyka z dyskietek leci...
wg mnie zaespół weselny powinien grać na żywo... bo w końcu za co im płacimy?...


Zgadzam sie z ta wypowiedzia oraz dodam cos od Siebie: mianowicie fakt jeden w okolicy 15km od Jasła sa wedlug mnie oni i jeszcze jeden zespoł z okolic Tarnowca godny polecenia, a wybor mysle trzeba brac pod katem gosci weselnych bo to oni sie bawia na naszym weselu.. A orkiestra im gra. Wiem iz grajki z Lublina dosc czesto goszcza tu u nas w regionie, Rzeszow tez niczego sobie i wcale sie nie cenia a zawsze to cos innego dla nogi niz oklepane nasz regionalne orkiestry...
Gdyby grali do kitu to nie byli by tak "rozchwytywani", trzeba jechac i posluchac jak graja wesela, z tego co wiem to tam Panowie z doswiadczeniem muzycznym 15lat graja.. i nie takim byle jakim.. a kto bedzie gral nam na weselu to i tak indywidualna kwestia wyboru..U mnie jesli nie zalatwie innych to oni grac beda.. bo kto ma plecy to ma lecy..
loleczka1991
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 sierpnia 2011, 13:36

Re: The flames

Post autor: loleczka1991 »

dominika pisze:czy to jest ten zespół co gra w restauracji Różana??jeśli tak to dla mnie kompletna porażka!!!na początku wesele zapowiadało się spoko, dopóki nie zaczęli smęcić strasznie!ja osobiście odradzam!!
Hm... porażka jest chba tutaj to jak Pani Wyskakuje odrazu w związku co do tego zespołu, a podejrzewam ze nie lubi pani któregos z jej członków albo spiewa panni w innym i komentarz ten to czysta zawilosc i hamstwo:) Dziwne że porazka jak ilu osób nie zaptam każdyy jest zachwycony i pamieta wesele bardzo dobrze :) Śmiem sadzic ze nie byla pani na rzadnym weselu ani bankiecie na którym graja bo oczerniac tylko Pani łatwo:). Ja odradzam s.łuchania tych hamskich komentarzy i DORADZAM wybór zespołu The Flames zobaczycie Państwo jak długo bedziecie Pamietac Wesele z Ich udziałem i oprawa muzyczna. :)
Pozdrawiam serdecznie.
myszazła
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 4 lipca 2011, 21:15

Re: The flames

Post autor: myszazła »

Co prawda nie na weselu ale na studniówce miałam okazję bawić się przy tym zespole i bardzo dobrze wspominam tą zabawę. solistka niesamowita. Repertuar tez bardzo szeroki od góralskich i typowo "weselnych" kawałków po przez najnowsze utwory z różnych list przebojów. Gorąco polecam, ale wiem też, że terminy maja zajęte do dwóch lat do przodu. Powodzenia
Grażyna
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 sierpnia 2011, 14:26

Re: The flames

Post autor: Grażyna »

Witam
bardzo przypadkowo trafiłam na tą stronkę i po przeczytaniu postów na temat różnych Zespołów w tym THE FLAMES zaczęłam się mocno zastanawiać nad sensem opinii tam zamieszczonych. Z pewnością one nie są nikomu pomocne co do wyboru Zespołu, pomijam złośliwości gdzie wystarczyło po prostu napisać że się nie podobało! Pozwolę sobie zamieścić moją opinię bo tak się składa, że bawilam się na weselu na którym grał Zespół THE FLAMES i bawiłam się do rana oraz na imprezie firmowej - dużej ponad 120 osób gdzie też grali. Zabawa z udziałem tego Zespołu była bardzo udana i pracownicy firmy w której pracuję skończyli zabawę po 5 rano i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Nie jestem wokalistką........ a kadrową w firmie geodezyjnej w Tarnowie. Tel. 14/ 626 38 90 w. 728
Pozdrawiam cały Zespół i życzę sukcesów. :)
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: The flames

Post autor: martunialla »

No właśnie Grażyno, niestety tak już jest. Ciężko o szczerą i prawdziwą opinię. Myślę że nie lada sztuką jest odróżnienie zwykłych złosliwości od uczicwego zdania kogoś, kto chce po prosto doradzić. Ja uważam zespół The Flames za jeden z najlepszych. Są absolutnie rewelacyjni, grali na kilku okolicznościach na których miałam okazję sie bawić i muszę powiedzieć że są profesjonalistami. Wystarczy choćby zobaczyć, jakie mają powodzenie. Ja się bardzo cieszę, że będą grali na moim weselu, ale musiałam ich zarezerwować dwa lata przed i musze przyznac ze sporo kosztuja. Mimo to są tego warci, bo dobra muzyka to podstawa! A złośliwe utyskiwanie wszystkich na wszystko jest po prostu żałosne. 'Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził' Wiadomo, że każdy lubi sobie czasem ponarzekac, ale na milosc Boska, jak ktoś zakłada jakiś temat na forum to oczekuje konkretnych i rzetelnych wpisów a nie takiego bezpodstawnego marudzenia.
natalia:-)
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 sierpnia 2011, 16:24

Re: Zespół The flames

Post autor: natalia:-) »

W lipcu tego roku THE FLAMES grali na naszym weselu. Był to najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać. Goście już po wszystkim sami do nas dzwonili, żeby zapytać, skąd mieliśmy zespół, bo byli nim tak zachwyceni. Nie wiem jak ktoś może pisać na forum, że grają smętnie. Mnie chwilami tchu brakowało, a nie miałam ochoty schodzić z parkietu, bo nogi same rwały się do tańca. Niektóre piosenki wykonują zdecydowanie lepiej niż w oryginale, a p. Paulina ma cudowny głos. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy muzycznej i z perspektywy czasu nie ma nawet jednej rzeczy, do której można by się przyczepić. Nie piszę tego, żeby im robić reklamę, oni jej nie potrzebują. Wystarczy spojrzeć na terminy (w 2009 roku, kiedy do nich dzwoniliśmy, mieli tylko dwa wolne dni między początkiem kwietnia, a końcem września i to one zdecydowały o dacie naszego ślubu). A tak w ogóle, pan Alek Wróżek to bardzo wyluzowany i bezproblemowy człowiek, z którym wszystko można załatwić:-). Zespół zna się nie tylko na muzyce, ale też na prowadzeniu imprez jakimi są wesela (oczepiny w wykonaniu p. Krzysztofa- rewelka).
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Zespół The flames

Post autor: gumis138 »

Witam bawiłem się przy tym zespole na weselu w różanej. I muszę powiedzieć ze było super.Będą również grac u mnie na weselu w 2013r. Ale muszę przyznać dobrze się cenią :hyhy:
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Zespół The flames

Post autor: magnesik19 »

przyznam szczerze, ze do tej pory nie mialam okazji sluchac jak gra ten zespoł, az do minionej soboty, gdzie to grali pod skala na dancingu. Nie wiem w sumie czemu nie grali w pelnym skladzie tj. 4 osoby a 2 (dwóch panów) ale to juz nie istotne. Wokalista poprostu jest prześwietny!!! pierwsza piosenka i juz powiedzialam do drugiej osoby ze jest genialny!! no poprostu ludzie szaleli na tej imprezie. na parkeicie tloczno bo kazdy bawil. pozniej slyszalam jak ów pan, wypowiadal sie ze to co dal z siebie na tym wieczorze to bylo "30%jego normy". (mial problem chyba z gardlem). w takim razie ja nie wiem jak wyglada impreza gdy on spiewa na 100%. co prawda szkoda ze nie grali w pelnym skladzie, bo chetnie bym posluchala jak spiewa wokalistka i ogolnie jak to wyglada w komplecie.
czuje ze na drugi rok nie maja wolnych terminów ;/;/:(
Awatar użytkownika
monisia4you
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 17 listopada 2011, 12:10

Re: Zespół The flames

Post autor: monisia4you »

Zespół kapitalny . Jeśli ktoś chce posłuchać to wystarczy wejść na ich stronę internetową lub zadzwonić i poprosić o demo. Polecam . Wart swojej ceny.
Inny zespół nawet lepszy od The Flames to zespół Oskar ale rezerwacja nawet do 4 lat do przodu
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: Zespół The flames

Post autor: masakra »

według mnie -100% zabawa i zadowolenie na imprezie z udziałem tego zespołu,ale pod warunkiem ,że zespół gra w pełnym składzie.
ODPOWIEDZ