Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: Agness »

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt w Jaśle moze ktos wie co na temat tej agencji????????
mamima
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 11:47

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: mamima »

ja tez szukam jakichkolwiek informacji m.in o tej agencji,która bodajże współpacuje z biurem podróży bispol. chodzi mi o wyjazdy do pracy w holandii,wiem tylko ze 2 takie wyjazdy juz były.ja tez szukam jakichkolwiek informacji m.in o tej agencji,która bodajże współpacuje z biurem podróży bispol. chodzi mi o wyjazdy do pracy w holandii,wiem tylko ze 2 takie wyjazdy juz były.
aneczka888
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 listopada 2009, 11:29

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: aneczka888 »

czy ktoś z Was wybiera się do pracy do Anglii (pakowanie kwiatów i warzyw) za pośrednictwem tej agencji?
mamima
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 11:47

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: mamima »

Ja chcialam się wybrać do Holandii na szklarnie-narazie czekam na ofertę. Wiem, że były już dwa takie wyjazdy-ale chyba nikt nic nie wie :(
mamima
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 11:47

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: mamima »

byłam w tym biurze,dowiedziałam się co nieco,ale chciałabym żeby napisał mi ktoś to wyjechał przez ta agencję....był tam, wrócił itp
aneczka888
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 listopada 2009, 11:29

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: aneczka888 »

mamima czy ty wybierasz się do anglii w tą niedziele?za posrednictwem tej agencji?
mamima
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 11:47

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: mamima »

nie wybieram się narzazie ponieważ nie było już miejsc, a TY jedziesz teraz do Anglii? jeżeli będziesz mogła napisz koniecznie na forum jak wygląda tam praca,warunki mieszkaniowe itd, bo to co mówią w biurze to jedno a na miejscu okazuję się inaczej. Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu
Abdin
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2009, 10:51

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: Abdin »

Ci co byli pewnie nie wrócili i dlatego nie odpisują ;)
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: dziewczynazjasla »

no i jak tam , może się ktoś wypowiedzieć na temat tej firmy? Ci co byli na zbiorach za pośrednictwem tej firmy..?
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: clashtorny »

Właśnie jest wyjazd teraz do Holandii 9 i 15 listopada zapisałem się na to to się zobaczymy może po 4 miesiącach ;]
pocieszek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 marca 2009, 22:25

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: pocieszek »

Czy ktoś z Was pracował przez agencję Matt Job w Holandii? Jeśli tak to proszę o kontakt i opis jak to mniej więcej wyglądało tz. jakie są u nich warunki mieszkaniowe i przede wszystkim czy jest sens jechać- czy jest tam ta 'obiecana' praca...te 'obiecane' godziny pracy. Potrzebuję opinii na temat tej agencji jak również na temat spokrewnionego pracodawcy Matt Job'a Watch Out.
Dzieki
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: luki666 »

Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: a-tatutek »

Z ciekawości poszukałam opinii-najbardziej w oczy uderzają te negatywne, których nie brakuje.
Co do artykułu jest on z 2006 roku więc może coś się zmieniło.

Oświadczenie z Matt-Job:
http://www.oszukany.pl/czarna-lista-por ... t-job.html

Swoją drogą pod pewnymi względami przydatna strona.
Ghost_Ov_Orion
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwietnia 2011, 19:30

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: Ghost_Ov_Orion »

Nie polecam. Byłem za ich pośrednictwem w Holandii, i na początku niby wszystko było OK, przyjechałem do Hagi samochód z Watch Out już na mnie czekał, mieszkanie też super, wszystkie formalności załatwili, ale potem pojawiły się problemy. Różnie bywało z godzinami pracy, pamiętam tydzień w którym przepracowaliśmy niecałe 20 godzin. Mimo że pracowaliśmy siedem dni w tygodniu ciężko było uzbierać 40 h/tydzień. A po miesiącu powiedzieli: "sorry, ale musisz jechać do Polski". I nie byłem jedynym takim przypadkiem, sporo osób mimo że miało umowy na pół roku czy rok, musiało wracać po paru tygodniach. Rekordzistką była dziewczyna, której kazali wracać po trzech lub czterech dniach. A gdy było włamanie do jednego z mieszkań zamieszkiwanych przez same Polki, to szef Watch Out, pan Ed K. tylko przyjechał, popatrzył i wrócił do domu, nawet na policji sprawy nie zgłosił, a dziewczyny zostały okradzione z laptopów i sporej gotówki. Więc wyjazd do Holandii przez Matt-Job odradzam, polecam NL-Jobs z Rzeszowa, sprawdzona firma, nie pobierają żadnych opłat przed wyjazdem.
Humito
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 maja 2011, 14:10

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: Humito »

Dzwoniłem do agencji, podali mi, że od 2009 co roku do Watch Out wysyłają 100-150 osób. Na forach znalazłem tylko jedną "negatywną" opinię o pracodawcy Watch Out i to osoby, która była tam dopiero tydzień. To nie jest nic dziwnego jeśli firma zwalnia kogoś przed upływem kontraktu - ważne są powody. Czy wiesz dlaczego zwolnili tę dziewczynę po kilku dniach? Przecież w Polsce też pracodawca ma prawo zwolnić pracownika z powodów niesubordynacji, dyscyplinarnych czy z powodu nie wykonywania norm. Co do NL Jobs, które polecasz wystarczy zerknąć w necie, np:
http://www.forum.zagranica.net/topics52 ... -vt595.htm

http://www.forum.zagranica.net/topics52 ... -vt595.htm

czy wiele wiele innych. Niemal każda agencja w Polsce wysyłająca ludzi za granicę ma na forach złe opinie, gdyby je czytać i w nie wierzyć nikt by z Polski nie wyjeżdżał. Opinii negatywnych jest tyle dlatego, że nikt jeszcze nie dogodził każdemu. Jak ktoś jest zdeterminowany to wyjedzie i sobie poradzi, jak jest domatorem niech raczej siedzi i czyta fora, może na tym zarobi jak go portal zatrudni do robienia wpisów i prowadzenia bezproduktywnych dyskusji czy warto bezpiecznie siedzieć przed ekranem czy zaryzykować i podjąć pracę :D
ODPOWIEDZ