Garnitur na bierzmowanie ;)

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
Spider
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 lipca 2009, 16:23
Lokalizacja: Jasło

Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: Spider »

Mam nie lada problem - jakim jest kupienie wreszcie pierwszego garnituru :) Drodzy forumowicze znacie może jakieś dobre sklepy w których jest duży wybór owych garniturów.Bardzo Was proszę o pomoc :D

Pomogliście mi już nie raz :P Liczę na was :luka:
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: JURT »

Na "Hankówce" obok Jamixu jest sklep z garniturami(taki okrągły budynek),duży wybór.I w rynku na światłach w okolicach ZUS-u i BS.
fakir
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 00:40
Lokalizacja: 49° 44'52'' N 21° 28'17'' E

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: fakir »

Na Czackiego naprzeciwko I LO - A. Poplewski. Wybor z klasa oraz bardzo mila obsluga, polecam.
intoksynator221
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 marca 2010, 10:40

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: intoksynator221 »

HURTOWNIA GARNITURÓW UL TOWAROWA - DUZY WYBÓR NAJTANIEJ W MIEŚCIE NIE MA CO PRZEPŁACAĆ W JAŚLE !
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: CrazyVirus »

Zależy jak u ciebie z pieniędzmi i jak często będziesz go używał. Jeśli będziesz zakładał go sporadycznie to nie ma sensu kupować jakiegoś drogiego. Osobiście polecałbym wybrać się na rynek, i tam poszukać. Mają atrakcyjniejsze ceny niż w sklepach. No i pamiętaj by dobrze rozmiar dobrać :cwaniak:
Awatar użytkownika
Spider
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 lipca 2009, 16:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: Spider »

Dzięki wam ;) Czyli najlepiej kupić garniak w tej hurtowni na ul.Towarowej ?
streetracer
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 18:53

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: streetracer »

idź z mamą - pomoże ci wybrać...nie no hehe ludzie błagam was..do bierzmowania sie idzie jak ile sie ma lat?? z 16??? ludzie...jesteście prawie dorośli a zadajecie pytania jak przedszkolaki...w każdym jednym sklepie kupisz na jaśle...a jest ich od groma..wystarczy sie przejśći pooglądać LENIE!!
Awatar użytkownika
Spider
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 lipca 2009, 16:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: Spider »

streetracer jeżeli tak uważasz to po co w ogóle się udzielasz w tym temacie :rotfl: Nabijasz posty , bo mi nie pomogłeś !!?? :)
kaPsel
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 1 listopada 2008, 19:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: kaPsel »

Ja kupowałem na Towarowej w tym już wcześniej wspomnianym okrąglaku. Ceny w porównaniu z tymi w sklepach są nie do porównania, jeśli chodzi o wybór to jest bardzo duży, w końcu przecież to hurtownia. :)
Awatar użytkownika
Spider
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 lipca 2009, 16:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: Spider »

Dziękuje wam wszystkim za pomoc :) Chyba, a raczej na pewno przejdę się do Hurtowni na ul. Towarowej- jeżeli tanio ;)
albert1976
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwietnia 2010, 09:28

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: albert1976 »

Jak szukasz fajnego garnituru to idz do RECMANA kolo VERONY.Ja tam ostatnio kupowalem i ceny sa dosc przystepne ,zrobia ci tez przerobke jak bedzie trzeba.Poza tym jest tam swietna obsluga w postaci dwoch fajnych lasek.Polecam ten sklep bo naprawde warto!!! :hurra:
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: winiarz171 »

po 1. weź pod uwagę, że garnitur na bierzmowanie wystarczy Ci na jakieś 2 lata max, później musisz kupić 'bardziej wymiarowy na studniówke, mature itp więc nie ma co przepłacać
po2. Ja kupowałem teraz na studniówke ...w tym sklepie przy największym skrzyżowaniu w Jaśle czyli jest to na ul Kazimierza Wielkiego. Jeśli jedziesz od ronda Solidarności to za śwatłami po prej stronie xD nie wiem jak sie on nazywa ale pisze tam moda męska i młodzieżowa. Obsługa super, ceny przystępne, widziałem, że teraz są promocje więc może warto sie tam wybrać
kicek25
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 18:59

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Post autor: kicek25 »

zdezydowanie ASTRO- hurtownia garnitórów w hankówce na ul. towarowej. Bardzo duży wybór i niskie ceny. zawsze robie tam zakupy. :) :)
ODPOWIEDZ