Opener 2010

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
jartys

Opener 2010

Post autor: jartys »

Ktoś się może wybiera?
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Opener 2010

Post autor: e-l-a-n »

Poczytaj tutaj: viewtopic.php?f=16&t=859 :)

Miałam jechać, ale jak ktoś stwierdził tegoroczny Heinek "[...] nie urywa", a dla samego Massive Attack nie pojadę. Zmieniłam plany i jadę na Coke Live Music Festival. :P
jartys

Re: Opener 2010

Post autor: jartys »

W sumie na Muse też bym pojechał...i na selectorfestival też, ech...
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Opener 2010

Post autor: e-l-a-n »

Ja właśnie jadę ze względu na Muse. :) Na Selectora też bym się wybrała na Faithless, ale niestety mam już plany na te dni. Przynajmniej Kraków jest bliżej, można sobie pozwolić na 2 festiwale, kupa kasy idzie na bilet do Gdyni, a za cenę Openera mam dwa festiwale w Krakowie. :)
jartys

Re: Opener 2010

Post autor: jartys »

Racja. Trochę nie chce mi się tłuc do Gdyni, właściwie jechałbym głównie z sentymentu do Pearl Jam ale byłem już kilka razy więc nie wiem czy nie odpuszczę a tym razem może na Muse pojadę bo nigdy nie widziałem na żywo.
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Opener 2010

Post autor: e-l-a-n »

Ja także jeszcze nie widziałam ich na żywo, więc jeśli się nadarza taka okazja tuż pod nosem to czemu by nie skorzystać. :) Na pewno będzie efektowny, skoro są headlinerem Coke'a. ;)
jartys

Re: Opener 2010

Post autor: jartys »

To chyba się wybiorę jednak ;) raz: bo nigdy nie byłem a ich lubię a dwa: przekonuje mnie odległość do Krakowa :)
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: Opener 2010

Post autor: Strange Love »

Nie czaję dyskusji o Coke'u w temacie Openera, ale skoro już jest... ;)

Kto był na CLMF?? Wiem, że było nas trochę z Jasła i okolic więc się chwalcie i piszcie jak wrażenia? Jak dla mnie bomba, a MUSE dali czadu. Są w świetnej formie, setlista trochę zaskoczyła, ale pozytywnie. Pozdrawiam fanów!
ODPOWIEDZ