Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Anek »

Jakich lakierów używacie i jakie triki z nimi stosujecie:)

Ja osobiście bardzo lubię lakiery Golden Rose długo trzymają się na paznokciach a cena nie jest zbyt wygórowana z adosa też nie są złe, obecnie testuję virtual joko vinylmania jak przetestuję to napiszę.
Natomiast żywotność lakieru przedłużam trzymaniem go w lodówce, rzeczywiście skuteczne nie gęstnieją ta szybko :)(nie dodaję zmywaczy bo po pierwsze skuteczne na chwilę a dwa zmniejszają trwałość lakieru na paznokciach a prócz tego nie jest zdrowa taka mieszanka dla nich )
szpileczka
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:11
Lokalizacja: wa-wa

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: szpileczka »

hihi "lajlepsze" lakiery są w sklepie po 2,50zł. :hyhy:
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: lilijka »

zakończenie dzieła utwardzaczem pomaga, lakier dłużej się trzyma. a ostatnio wypróbowałam lakierów z wibo, też nie są złe i cena ok :)
Awatar użytkownika
vanessa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 20:13

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: vanessa »

Bardzo lubię lakiery firmy O.P.I :super: Rewelacja - polecam!
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: myosotis »

Golden Rose :ok:
Awatar użytkownika
vanessa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 20:13

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: vanessa »

Skoro temat o lakierach do paznokci to spokojnie można "podpiąć" wypowiedzi o odżywkach.
Polecam wszystkim odżywki do paznokci NAIL TEK ! Działają cuda :P
Od lat polecam moim znajomym. Dawniej kupowałam je wyłącznie w USA ale od jakiegoś czasu są już dostepne w Polsce. Jeśli macie problemy ze zniszczonymi paznokciami wypróbujcie Nail Tek :D
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: dziewczynazjasla »

vanessa pisze: Jeśli macie problemy ze zniszczonymi paznokciami wypróbujcie Nail Tek :D
a w jakiej cenie ta odżywka jest dostepna u nas?
Awatar użytkownika
vanessa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 20:13

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: vanessa »

Nie wiem dokładnie ile kosztuje w Polsce, ponieważ ja zamawiam produkty Nail Tek razem z innymi kosmetykami ze Stanów. Wydaje mi się, że jak poszukasz na allegro, to powinnaś znaleźć za ok. 40-50 zł z przesyłką. W salonach kosmetycznych są znacznie droższe (kiedyś widziałam w Krakowie po 80 zł). Zamów, a nie będziesz żałować. Wiele osób, które próbowały wszystkich specyfików by ratować swe paznokcie nie mogło wyjść ze zdziwienia jak szybko i skutecznie działają te odżywki ;)

a... i jeszcze ważna sprawa... tą odżywkę nakłada się dzien po dniu, warstwa po warstwie (bez zmywania) przez 7 - 10 dni. Po tym czasie należy zmyć. Będzie już widać efekty :P Pisze o tym chyba w ulotce lub na pudełku ale nie każdy doczyta lub zrozumie (bo jest po ang).
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: mchloek »

Hej!! Zgadzam się z koleżankami wyżej NailTek jest najlepszy.Efekt po 14 dniach ,zawsze miałam słabe łamliwe paznokcie a teraz mam długie hurra.Ja kupuje NailTek-a na Allegro cena 20-25 zł zależy od sprzedawcy.
AAAA i nie dajcie się naciągnąć na kupno w salonie bo koszt jest faktycznie 80-90zł kolezanka kupiła w Krk w salonie jest to samo co sprzedają na Allegro NailTek jest amerykańskim produktem
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Jaślanka »

Ja używałam lakierów z Sorayi ale ostatnio przerzuciłam się na te z Eveline (party colours :) ). Jak za niewielką cenę trzymają się one dość długo, no i ślicznie się mienią w słońcu.
bamboocha
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2010, 11:30

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: bamboocha »

co do odzywek to ja polecam z pierre rene taką jasno pomaranczową ona kosztuje cos kolo 12zl jest w wispolu dostepna. paznokcie są o wiele trwalsze i nie lamią sie :)
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Jaślanka »

bamboocha oglądnęłam Twoje filmiki i niektóre wzorki bardzo BARDZO mi się podobają :) Szkoda, że nie potrafię takich... :rozpacz:
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: lustro »

A wiecie jak usunąć mocny kolor np.czerwony z paznokci by nie zabarwić nim skóry palców ani dłoni? Należy nasączyć wacik zmywaczem, przyłożyć do paznokcia i przytrzymać na 5 s. a następnie szybkim ruchem ściągnąć wacik jednym pociągnięciem,przesuwając go wzdłuż paznokcia :) Nie ma ani śladu po lakierze, ja dopiero ostatnio się o tym dowiedziałam, zawsze musiałam poprawiać i czyścić jeszcze lakier wokół paznokcia :/
Ten trik jest pokazany w 05:11 minucie tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=saO0sdBA51s
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Jaślaneczka »

Dziewczyny a jaki polecacie lakier do frenczu? I żeby był w przystępnej cenie tzn. tak powiedzmy do 10 zł? :)
ODPOWIEDZ