Wymiana opon

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Wymiana opon

Post autor: clashtorny »

Gdzie w Jaśle najtaniej wymieniają opony chodzi mi o stalówki i koszt wymiany wraz z wyważaniem
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Wymiana opon

Post autor: Marcinek »

na Jagiełły w motoryzacyjnym kupowałem opony, to wyważanie i montaż były gratis:P
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Wymiana opon

Post autor: Grunwald »

Na Tkaczowej chłopaki maja bardzo tanio opony nowe i używki również w bardzo dogodnych cenach i stanie.. plus wywazanie i reszta gratis .....
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Wymiana opon

Post autor: clashtorny »

Dobra ale jakie ceny słyszałem że cena waha się od 5zł za wymianę jednej opony do 10zł
Ostatnio zmieniony 7 grudnia 2010, 18:20 przez clashtorny, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Wymiana opon

Post autor: Marcinek »

Grunwald, to w jakiej cenie dostane R15, 185/65? Bieżniki lub nówki.
Awatar użytkownika
ziarnko_piasku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 25 września 2010, 14:15
Lokalizacja: Pomiędzy niebem a piekłem

Re: Wymiana opon

Post autor: ziarnko_piasku »

clashtorny pisze:Dobra ale jakie ceny słyszałem że cena waha się od 5zł za wymianę jednej opony do 10zł
Ehh..

Z tego co widziałem, a często jeżdże po Polsce, to 10zł to standard..Zresztą co to za różnica..Pojedziesz 20km dalej żeby zaoszczędzić 20zł na wymiane wszystkich opon??

A chłopaków z Tkaczowej sam polecam..
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Wymiana opon

Post autor: clashtorny »

ziarnko_piasku pisze:
clashtorny pisze:Dobra ale jakie ceny słyszałem że cena waha się od 5zł za wymianę jednej opony do 10zł
Ehh..

Z tego co widziałem, a często jeżdże po Polsce, to 10zł to standard..Zresztą co to za różnica..Pojedziesz 20km dalej żeby zaoszczędzić 20zł na wymiane wszystkich opon??

A chłopaków z Tkaczowej sam polecam..
I w dalszym ciągu nie ma odpowiedzi na moje pytanie skoro wymieniałeś u nich jak mniemam to cenę takowej wymiany powinieneś znać
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Wymiana opon

Post autor: Grunwald »

Ja Ci powiem jakie ceny ja znam

Tkaczowa 10
Obok Parku <naprzeciw Skarbówki> 10
Hesta na Mickiewicza 10
Na Prusa 8
w Jareniówce skret w lewo <droga na opacie> przed nowym cmentarzem i około 200 m tam tez 8

jak sie zmieniły to prosze mnie poprawic



Marcinek nie jestem pewien ale nówki 140 -180 zł uzywki 50 - 80 zł o rozmiar jaki pytasz ...
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Wymiana opon

Post autor: clashtorny »

O dzięki wielkie trochę po czasie bo już dziś wymieniłem na Tkaczowej i powiem jedynie tyle że może i dojazd nie jest zbyt dogodny to chłopaki w 15 minut się uwinęli z tą wymianą opon
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Wymiana opon

Post autor: Roel_1910 »

Kupic osobne stalowki na zimowki i po problemie sam wymieniasz.
Nikol
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 grudnia 2010, 15:11

Re: Wymiana opon

Post autor: Nikol »

Grunwald pisze:Ja Ci powiem jakie ceny ja znam


w Jareniówce skret w lewo <droga na opacie> przed nowym cmentarzem i około 200 m tam tez 8

jak sie zmieniły to prosze mnie poprawic
Tam w Jareniówce jak na opacie się jedzie 29 zł za 4 koła z wyważeniem, 15zł za dwa koła i nie ważne czy alu czy stal i rozmiar... Stała cena...
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Wymiana opon

Post autor: szlapt »

ponawiam temat, jak obecnie się kształtują ceny za wymianę opon ?
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Wymiana opon

Post autor: Wojtq »

To żeś se kurna wspomniał w porę :) przekładka gum na 1 komplecie felg to koszt około 12 zł za koło z wyważeniem. Oczywiście nie wszędzie będą takie ceny ale tam gdzie wymieniałem taka stawka obowiązywała.
Samo przełożenie kół to raczej zbędny wydatek dla posiadających klucz do kół, windę oraz zdolności manualnych + chęci :) nigdy nie przekładałem więc nie wiem ile kasują za przerzucenie całych kół.
Awatar użytkownika
milano
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 09:30

Re: Wymiana opon

Post autor: milano »

Nie polecam wymiany opon na ul. Tkaczowej, chyba że ktoś ma przeznaczone na wymianę opon pół dnia, lubi posiedzieć w samochodzie, słuchać radia, liczyć przejeżdżające obok pojazdy lub przechodniów, itp.
Bardzo roszczarowałem się tempem, w jakim dokonywana jest tam wymiana opon, które można określić "tempem żółwia".
Ponad godzinę czekania i nie wyjechało nawet drugie auto(!), a do zrobienia były tylko całe przekładki z zimówek na letnie. W międzyczasie serwis dokonuje inne usługi ludziom którzy podjeżdżają bez kolejki. Dramat :dobani:
Trzeba mieć duuuuużo wolnego czasu i anielską cierpliwość żeby korzystać z usług tego serwisu. W innych punktach wymiany opon na 1 samochód schodzi ok. 10min z wyważaniem, więc lepiej być 10 w kolejce niż na Tkaczowej trzeci.
ODPOWIEDZ