Chemik

Forum o Jasielskich szkołach
avatar
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 marca 2010, 12:03

Re: Chemik

Post autor: avatar »

No ja chodziłem tam 4 lata i świetnie się bawiłem :D i gwiazdy też widziałem :)
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: Chemik

Post autor: mariush36 »

Szkoła jak szkoła.
benq26
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 23 marca 2010, 14:19

Re: Chemik

Post autor: benq26 »

Może byc
jaslanin-mlody
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2010, 01:19

Re: Chemik

Post autor: jaslanin-mlody »

Witam!
Jak to jest w tej szkole z praktykami na kierunku teleinformatycznym lub informatycznym?
Nela?
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:59

Re: Chemik

Post autor: Nela? »

To już nie ta szkoła co była. Przyszły 1kl zaczęło się sprzedawanie, kozaczenie no a później połamane nosy.Trzeba uważać co się mówi bo zaraz dyrekcja, psiarnia itp. To już nie ten chemik. :/
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Chemik

Post autor: OBCY »

Nela? pisze:To już nie ta szkoła co była. Przyszły 1kl zaczęło się sprzedawanie, kozaczenie no a później połamane nosy.Trzeba uważać co się mówi bo zaraz dyrekcja, psiarnia itp. To już nie ten chemik. :/
:mad: :mad: :cwaniak: :hyhy: ha ha ha
roczniak
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:47

Re: Chemik

Post autor: roczniak »

Chemik jak każda szkoła ma swoje zalety i wady.
maksymilian464
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 listopada 2010, 18:55

Re: Chemik

Post autor: maksymilian464 »

Witka!!! Wie ktoś może jaki był próg pkt. do technikum ochrony środowisla??? w tym roku???
z góry dziex!!!
Karolkaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 09:56

Re: Chemik

Post autor: Karolkaaa »

a mi wszyscy mówią zebym nie szla do chemika bo sie dobrze ucze ale mi sie chemik strasznie podoba :D LO bio-chem i technik analityk medyczny ;d iść? jak w chemiku jest? ponoć niezbyt dobrze tam uczą, no ale jeśli ktoś chce to chyba się w miarę porządnie do maturki przygotuje?
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Chemik

Post autor: Jaślanka »

Karolkaaa pisze:a mi wszyscy mówią zebym nie szla do chemika bo sie dobrze ucze ale mi sie chemik strasznie podoba :D LO bio-chem i technik analityk medyczny ;d iść? jak w chemiku jest? ponoć niezbyt dobrze tam uczą, no ale jeśli ktoś chce to chyba się w miarę porządnie do maturki przygotuje?
Ja 2 lata temu ukończyłam własnie biol-chem w chemiku i z maturką nie było problemów ;) Mimo wszystkich uprzedzeń w chemiku nie jest tak niski poziom, więc zapraszam :)
ojj wróciłoby się do tej świetnej szkoły :) :] :)
Awatar użytkownika
Homo Sapiens
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2010, 17:44

Re: Chemik

Post autor: Homo Sapiens »

W chemiku nie jest może aż tak niski poziom nauczania jak niski poziom nauczanych :hyhy:
Sam byłem uczniem chemika, nie jestem jakimś wielkim geniuszem ale wiedza ludzi chodzących ze mną do klasy, w ogóle większość mojego rocznika w chemiku była żenująca. Nie wiem, może ze mną było coś nie tak bo wiedziałem gdzie na mapie leży Polska itd :D

Nauczyciele są spoko, nie wiem jak to jest na przykład w I LO z gronem pedagogicznym ale chemik ma wyśmienite. Nudzić na lekcjach się nie da :D Pani Sojka, Pan Stonawski, Pani Paluch, Pani Śmietana, Pani Lewicz, Pani Wietecha (teraz Wesołowska chyba ), Pan Szmyd, jeśli traficie na tych nauczycieli to gratuluję, i nauczą dobrze i pośmieją :) Nie wiem czy wszyscy dalej pracują w chemiku ale jeśli tak to wspaniale.
Generalnie mile wspominam czasy w chemiku i chętnie bym tam wrócił.
teenager
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 grudnia 2010, 16:11

Re: Chemik

Post autor: teenager »

ci co nie wiedzą jak jest w chemiku to niech siedzą cicho , super grono pedagogiczne , teraz od nowego roku nowy sprzęt w laboratorium
Awatar użytkownika
michal85
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 20 grudnia 2010, 17:14

Re: Chemik

Post autor: michal85 »

Ja też jestem po chemiku i najmilej wspominam pana Stonawskiego. Jego dowcip o wróblu pamiętam do dzisiaj (pozdro dla kumatych :))
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Chemik

Post autor: Jaślanka »

michal85 pisze:Ja też jestem po chemiku i najmilej wspominam pana Stonawskiego. Jego dowcip o wróblu pamiętam do dzisiaj (pozdro dla kumatych :))
Uczył mnie Pan Stonawski, ale dowcipu o wróbelku nie pamiętam, mógłbyś się nim podzielić z nami? :D
Awatar użytkownika
michal85
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 20 grudnia 2010, 17:14

Re: Chemik

Post autor: michal85 »

Nie.
ODPOWIEDZ