Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
2razy5skis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 238
Rejestracja: 23 lipca 2009, 17:00

Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: 2razy5skis »

Mastah
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 25 grudnia 2009, 14:21
Lokalizacja: Jasełko

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: Mastah »

Po pierwsze nie można nazwać tego beefem z racji takiej, że jest na razie tylko po jednym dissie chyba, że nie wrzuciłeś wszystkich kawałków. Po drugie z tego co usłyszałem to bardziej podoba mi się diss na dpd. Ten początek w dissie dpdiego dość nudanwy. A kolejna sprawa czy to nie specjalna sytuacja wywołana, ponieważ z tego co wiem za niedługo jeden z nich wypuszcza singiel. No, ale cóż to tylko moje zdanie.
inte
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 września 2010, 16:12

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: inte »

Poziom chłopaki prezentują podobny i najwyższy on nie jest :wstyd:
Dpd ogólnie ciekawie do beefów podchodzi. Najpierw wypromowanie się na przegranym beefie z Ditlem, później kawałek "Diss", a teraz znów Mu się wojować zachciało...
7AmA
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 28 stycznia 2007, 15:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: 7AmA »

no ten Bibuł pojechał mu po rajtach
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: Grunwald »

Chłopaki Ogarnijcie sie !!

Rap ma łaczyć i pokonywać bariery wieć zakończcie głupie dissy którymi prezentujecie poziom zerówki !! RAP ŁACZY NIE DZIELI !!

Sprawy dziewczyn kto ładniejszy Panowie ja Was prosze.... jezeli juz robicie RAP chcecie go z przesłaniem to nie psujcie swojej pracy takim [...] !
genowefa
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 19 grudnia 2008, 12:35

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: genowefa »

żałośni pseudo "raperzy" :rotfl:
Awatar użytkownika
Speedoo
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: Speedoo »

Trzeba zrobić reklame przed wypuszczeniem płyty a co ;d
Lyba
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 21:21

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: Lyba »

Zamiast się spotkać i dać sobie po mordzie jak faceci, to bawią się w jakieś dziecinne najeżdżanie jeden na drugiego.
Awatar użytkownika
salam alejkum
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 13:40

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: salam alejkum »

Lyba pisze:Zamiast się spotkać i dać sobie po mordzie jak faceci, to bawią się w jakieś dziecinne najeżdżanie jeden na drugiego.
Takie maja zwyczaje :)
Jak dla mnie pierwsza runda dla DPDego chociaz nie bardzo za nim przepadam to sadze ze prowadzi
Awatar użytkownika
Speedoo
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: Speedoo »

Lyba pisze:Zamiast się spotkać i dać sobie po mordzie jak faceci, to bawią się w jakieś dziecinne najeżdżanie jeden na drugiego.
Nie każdy daje sobie tak rady jak Ty wiec trzeba coś innego robić :rotfl:
dpd
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 3 listopada 2008, 15:44

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: dpd »

Hmm witam wszystkich nie będę się tłumaczył tutaj piszę jedynie z racji opinii Grunwalda, rzeczywiście Jasło ma dość wysoki poziom na podziemną sceną niestety każdy tutaj goni tylko w górę po trupach... Szkoda bo mogłaby być na prawdę siła.

Pozdrawiam wszystkich którzy mają podobne zdanie a co do tych obydwu numerów, poszukajcie innych tracków które potrafią zmuszać do jakichś przemyśleń.
Dpd
Awatar użytkownika
salam alejkum
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 13:40

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: salam alejkum »

"piszę jedynie z racji opinii Grunwalda, rzeczywiście Jasło ma dość wysoki poziom na podziemną sceną niestety każdy tutaj goni tylko w górę po trupach... Szkoda bo mogłaby być na prawdę siła."

Jak dla mnie to poziom Jasielskich raperów jest bardzo niski jedynie kto może cos sobą zaprezentowac to Kynek i kiedys Pierrot . Pierwszy przykład z brzegu np nasz Nowy Sącz tam to podziemie ma swoj poziom a u nas to nie wiadomo czy to hip hop czy to co !
To jest tylko moje zdanie moze Wam się to nie podobac
Primer
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 14 lipca 2006, 10:11
Lokalizacja: Jasło

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: Primer »

Kolego salam alejkum mozesz podac wykonawcow z nowego sacza badz jakies sklady stamtad? Chcialbym sobie zobaczyc co oni tam reprezentuja. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dawideqq
Guru
Guru
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:48
Lokalizacja: ŚRÓ

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: dawideqq »

hipotonia.
Primer
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 14 lipca 2006, 10:11
Lokalizacja: Jasło

Re: Dpd vs. Bibuł ! Beef !

Post autor: Primer »

Jesli waszym zdaniem ta "hipotonia" jest lepsza niz to co robia chlopaki od nas to naprawdne nie mamy o czym rozmawiac. Zalosne nawijki non stop na te same tematy bez jakiegokolwiek flow. Tyle offtopa. Dziekuje, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ