tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
pycia1301
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 lutego 2011, 09:23

tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: pycia1301 »

witam! borykam sie z tradzikiem rozowatym,mysle o nim zawsze kiedy patrze w lustro.czy ktos z tradzikiem rozowatym znalazl w jasle dobego dermatologa.prosze poradzie
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: tradzik rozowaty

Post autor: szmitu3 »

KUCHARCZYK Z JASLA
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: tradzik rozowaty

Post autor: mario1562 »

kucharzyk ma bardzo stare metody leczenia i drogie nie zawsze skuteczne.. moze i dobre ale mi nie pomógł.Borykałem sie dlugo z tradzikiem kilka lat i pomógł mi pan doktor Lew z przychodni dermatologicznej.pozdr
pycia1301
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 lutego 2011, 09:23

Re: tradzik rozowaty

Post autor: pycia1301 »

rozowaty tradzik miales?mi porzednia doktorka powiedziala ze jest to choroba nie uleczalna,jedynie co to mozna zlagodzic jej objawy.jestem przerazona. drogie leki dawal Ci dr Lew? dzieki za odp.pozdrawiam
monia
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 lutego 2011, 16:25

Re: tradzik rozowaty

Post autor: monia »

Mojej znajomej pomógł dr Turek - krem ELIDEL, podobno mała tubka około 80 zł, wystarcza na miesiąc, ale buzię ma ładną, niestety alkoholu ani grama - bo czerwona się robi jak burak
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: tradzik rozowaty

Post autor: mario1562 »

niewiem jaki tradzik mialem dokladnie.drogie leki dal mi kucharzyk doktor Lew mi dał antybiotyk i masc i przeszlo
Mateuszdmks
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 22 grudnia 2010, 16:20

Re: tradzik rozowaty

Post autor: Mateuszdmks »

A leczył ktoś może trądzik u dr Arkadiusza Dołby?
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: tradzik rozowaty

Post autor: Mała_Miczitanka »

Ogólnie wszelkie maści na trądzik są drogie (ok. 50zł tubka) i trzeba je często zmieniać, ale po sobie wiem, ze raz warto zainwestować i się pozbyć tego dziadostwa. Bo tak naprawdę, jeśli raz się wyleczy trądzik, to on już nigdy nie powróci. Ale trzeba cierpliwości. Ja osobiście polecam dr Sanocką. Natomiast odradzałabym dr Biesiadowską.
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: tradzik rozowaty

Post autor: marzenka24 »

Takk... Pani Sanocka bardzo dobry dermatolog zarówno dla kobiet jak i meżczyzn:)
Pana Turka odradzam... nie sympatyczny i przepisuje drogie leki.... (byłam u niego kilka lat temu, więc może coś się zmieniło) :)
pycia1301
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 lutego 2011, 09:23

Re: tradzik rozowaty

Post autor: pycia1301 »

hej!mam pytanko do Mała_Miczitnka :) czemu odradzasz dr Biesiadowska?napisz cos wiecej o tej p.doktor.pozdrawiam wszystkich
edzia000
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 17 lutego 2011, 12:11

Re: tradzik rozowaty

Post autor: edzia000 »

Polecam dr Krystynę Welz. Przyjmuje ona w Krośnie lub Iwoniczu. Bardzo dobry dermatolog, zna się na rzeczy. A z Jasła to chyba jedynie dr Sanocka. Doktor Turek z tego co zauważyłam ma jedną metodę leczenia każdego rodzaju trądzika. Antybiotyk i jakaś maść i na dłuższą metę wszystko wraca :suchy:
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: tradzik rozowaty

Post autor: Mała_Miczitanka »

pycia1301 pisze:hej!mam pytanko do Mała_Miczitnka :) czemu odradzasz dr Biesiadowska?napisz cos wiecej o tej p.doktor.pozdrawiam wszystkich
Leczyłam się u niej 4 miesiące, przepisywała mi antybiotyk za antybiotykiem (swoją droga nie za tanie), które tak naprawdę są strasznie silnymi antybiotykami (dowiedziałam się od farmaceutki, że dostałam końską dawkę!). Poza tym przepisywała mi co chwile inne maści (średnio jedna za 50zł), a czytałam, że tak naprawdę trzeba stosować jedną maść kilka miesięcy aby było widać efekt. Teraz leczę się nadal u dr Sanockiej, cały czas mam jedną maść i ostatnio byłam na wizycie, to naprzynosiła mi mnóstwo próbek różnych kremów, abym sobie wybrała jakiś i stosowała. U dr Biesiadowskiej tak naprawdę musiałam pytać o wszystko, o to jak pielęgnować twarz, itp. A dr Sanocka potrafiła kilkanaście minut, bez żadnych pytań mi opowiadać co mam robić, a czego nie robić, aby się pozbyć tego dziadostwa.
monia
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 lutego 2011, 16:25

Re: tradzik rozowaty

Post autor: monia »

Trądzik różowaty to choroba, której nie da się wyleczyć - można tylko złagodzić objawy. Poczytajcie o tej chorobie, a potem krytykujcie lekarzy.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: tradzik rozowaty

Post autor: Mała_Miczitanka »

Ja nie powiedziałam, że miałam trądzik różowaty, tylko wyraziłam swoją opinię na temat lekarzy. A czy to jest trądzik różowaty, czy cos innego, to dobry lekarz sobie z wszystkim poradzi.
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: tradzik rozowaty

Post autor: Jaślanka »

Kup sobie mydło z jonami srebra - można nabyć w sklepie medycznym (idąc z centrum to mieści się on za Franciszkanami). Ok 10 zł, nie wiem czy jest w aptece, ale można popytać :) Pewnie nie wyleczy całkiem, bo to musi dermatolog przepisać leki i maści, ale polecam do stosowania ok 2-3 razy w tyg, plus krem bambino dla dzieci - bo mydło to jednak wysusza skórę.
Dobe jest ono dla osób z niewielkim trądzikiem. Ja go nie stosowałam, ale używa moja siostra i chwali sobie - więc wam piszę ;)

Ja osobiście polecam dr Kucharzyka, panią Biesiadowską odradzam... Tez się u niej dawniej leczyłam, ale pomogła na chwilę jak przepisywała leki, a maści które mi przepisywała były drogie i niemiłosiernie wysuszały skórę :kwasny:

Teraz nie biore żadnych tabletek. Czasem coś małego wyskoczy, ale to przed okresem, tak to spokój mam :)
Napiszę Ci czego używam, może i Tobie pomoże:
Rano przemywam buzię tylko wodą (jak mam czas to najpierw mocno ciepła, a następnie zimną, żeby zamknąć pory).
Wieczorem przed spaniem oczywiście zmywam cały makijaż mleczkiem do demakijażu (dokładnie aż nie będzie w ogóle brudu widać na wacikach). Następnie trochę toniku na wacik i przemywam buźkę i dlatego że mam suchą cerę (a tonik wysusza) nakładam krem - polecam Bambino dla dzieci :)
I to wszystko :)
W sb przy kąpieli zamiast toniku używam żelu bo mycia :)
Używam najtańszego toniku i żelu marki ZIAJA :) Wydałam mnóstwo kasy żeby się pozbyc tego dziadostwa, chyba wszystkie żele, toniki wypróbowałam. Wszystko działa tak samo - u mnie! ;) Nie wiem jak u Was będzie działać. Tak więc postanowiłam nie wydawać zbędnej kasy i kupuję najtańsze, a dla mnie dobrze działające.
Najważniejsze to nie wyciskać na buźce nic, nie szukać na siłę, chyba że już trzeba to wtedy dokładnie umyć buzie, rece i delikatnie wycisnąć, przemyć np. tonikiem i już nie ruszać, żeby się wysuszyło.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam komukolwiek :)
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ