Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
pajączek
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 24 lipca 2010, 11:08

Re: Lakiernik

Post autor: pajączek »

Ja też szukam dobrego i taniego lakiernika, chodzi mi o pomalowanie całego samochodu. Czy ktoś się orientuje ile to może kosztować?
Awatar użytkownika
Slipkas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 19 grudnia 2009, 22:07

Re: Lakiernik

Post autor: Slipkas »

Cube... pisze:dobry lakiernik jest kolo "eurocashu", to jest chyba ulica Towarowa, to jest za taka stacja paliw z tylu skryte za takimi barakami. Ale gosc dobrze robi, naprawde warto do niego jechac .
A jakie koszty malowania ??? Ja chciałbym pomalować skuter i nie wiem ile takie malowanie kosztuje.
ona30
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwietnia 2010, 22:22

Re: Lakiernik

Post autor: ona30 »

Witam, potrzebuje pomocy:)
Miałam mała stłuczke...szukam warsztatu gdzie wymienią czesci (błotnik,lampa , kierunek itp) , blacharka i lakierowanie....chciałabym wszystko w jednym miejscu zrobic i w rozsadnej cenie:)
Prosze o konkrety:)
pozdrawiam:)
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: Lakiernik

Post autor: MalcolmX »

Czoper pisze:Pytać o Marka Błasika tam.
Kurcze gość zmarł już jakiś czas temu.
ona30
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwietnia 2010, 22:22

Re: Lakiernik

Post autor: ona30 »

przykre....:(
a kogos innego nie znacie?
zalezy mi na tym a wszystko zrobic w jednym miejsu u dobrego fachowca i zeby wystawił fakturke.....jaka tylko mu sie podoba...płaci winowajca:)
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Lakiernik

Post autor: gibson »

Witam
ona30 pisze:przykre....:(
a kogos innego nie znacie?
zalezy mi na tym a wszystko zrobic w jednym miejsu u dobrego fachowca i zeby wystawił fakturke.....jaka tylko mu sie podoba...płaci winowajca:)
Kolezanko zapytaj w Zolkowie pan Krzysztof Fraczek to dobry lakiernik ,a biorac pod uwage ,ze w Twoim przypadku placi ubezpieczyciel (jak dobrze zrozumialem) to bedziesz miala pierwszenstwo :) pozdrawiam i zycze pomyslnego psikniecia wozka. ;)
ona30
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwietnia 2010, 22:22

Re: Lakiernik

Post autor: ona30 »

hehehe tak dobrze zrozumiałęs...płaci Pzu ( z OC winowajcy)
a mówia ze to kobiety jezdzic nie potrafia:P
Dzieki za wiadomosc tylko czy on od razu powymienia czesci, blacharka ??? nie mam nerwow na wożenie sie z warsztatu do warsztatu....:P nerwica:P
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Lakiernik

Post autor: gibson »

Witam
Tak zamawia i wymienia (to nie te czasy gdzie na samochodach byly, jak to kiedys stwierdzil moj znajomy"wiadra szpachli' :) ) ,podjec zapytaj o szczegoly, to dobry i doswiadczony lakiernik. Najlepiej gdybys miala mozliwosc zobaczyc jego prace, a mysle ,ze jak bedziesz na miejscu to bedzie taka mozliwosc. ;) Pozdrowionka.
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Lakiernik

Post autor: gibson »

PS:sorki za literowki.
ona30
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwietnia 2010, 22:22

Re: Lakiernik

Post autor: ona30 »

spoko...:)
Dziekuje za odpowiedz....pierwsza stłuczka i nie bardzo wiem kto tym sie zajmuje:) Chociaz jak tam pojadem, to i tak mało bede z tego wiedziec...hehehe bo nie znam sie na tyle na tym....ale zaznaczam ze auta rozpoznaje po markach a nie kolorach jak niektór e kobietki:) no wiesz takie..... czerwone auto:D:D:D
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Lakiernik

Post autor: kuba1975 »

gibson pisze:Witam
ona30 pisze:przykre....:(
a kogos innego nie znacie?
zalezy mi na tym a wszystko zrobic w jednym miejsu u dobrego fachowca i zeby wystawił fakturke.....jaka tylko mu sie podoba...płaci winowajca:)
Kolezanko zapytaj w Zolkowie pan Krzysztof Fraczek to dobry lakiernik ,a biorac pod uwage ,ze w Twoim przypadku placi ubezpieczyciel (jak dobrze zrozumialem) to bedziesz miala pierwszenstwo :) pozdrawiam i zycze pomyslnego psikniecia wozka. ;)
nie polecam ... robi tragicznie...
ona30
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwietnia 2010, 22:22

Re: Lakiernik

Post autor: ona30 »

co człowiek to inna opinia :)a ma ktos moze jakis tel kontaktowy do tego lakiernika K.Frączka...? Albo do jakiegos innego fachowca...
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: Lakiernik

Post autor: RIKOW »

polecam jana dybasia z osobnicy robił mi ostatnio wóz i jestem zadowolony koszt pomalowania jednego elementu to 200zł. u konkurencji 300-350zł.tel.663-972-759.polecam gościa
ona30
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwietnia 2010, 22:22

Re: Lakiernik

Post autor: ona30 »

dzieki za info ale czy on oprocz malowania zajmuje sie blacharstewm i wymiana czesci.....?Chciałabym wszystko w jednym miejscu zrobic, zeby nie turlać sie po warsztatach :) :D
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: Lakiernik

Post autor: RIKOW »

ja swoje częsci kupowalem przez allegro.lampy maske zderzak.wszystko mi poskladał.zadzwoń i sie wszystkiego dowiesz.
ODPOWIEDZ