wózek spacerowy PARASOLKA

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: Rita »

Chciałabym skierować pytanie do doświadczonych mam: Jaki warto kupić wózek spacerowy typu parasolka i gdzie? Chodzi mi dokładnie o rodzaj wózka oraz opinię na jego temat. Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: niezapominajka »

ja zastanawiam się nad Ibisem Coneco, miał go ktoś? bo joker to trochę mały się wydaje..a ty masz jakiś na oku?
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: Rita »

Zastanawiałam się nad wózkiem firmy Baby Design TINY lub WALKER - czytałam opinie na ich temat, kolejny typ to Coneco Traffic - jednak zasadniczą wadą jest rączka, ze względu na to, że jedną ręką nie poprowadzisz wózka np. podczas deszczu trzymając parasolkę. Tak samo jest z wózkiem o którym Ty pisałaś. Gdzie w Jaśle lub okolicy można obejrzeć wózki spacerowe - w sklepach jest ich zaledwie 2-3 sztuki.
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: niezapominajka »

dokładnie i to jeszcze w jednym kolorze, nigdy takim który sobie upatrzyłam...z tego co wiem to w jaśle nie ma dużego wyboru no bo co tu jest sklep duduś na igielnej i na kazimierza wielkiego w bramie chyba ancymonek się to nazywa..ja się wybieram do machowej koło pilzna chyba nawet w ten weekend więc mam nadzieję że tam przynajmniej będzie co pooglądać..
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: pocachontas84 »

Rita pisze:Chciałabym skierować pytanie do doświadczonych mam: Jaki warto kupić wózek spacerowy typu parasolka i gdzie? Chodzi mi dokładnie o rodzaj wózka oraz opinię na jego temat. Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)
Rita pisze:Zastanawiałam się nad wózkiem firmy Baby Design TINY lub WALKER - czytałam opinie na ich temat, kolejny typ to Coneco Traffic - jednak zasadniczą wadą jest rączka, ze względu na to, że jedną ręką nie poprowadzisz wózka np. podczas deszczu trzymając parasolkę. Tak samo jest z wózkiem o którym Ty pisałaś. Gdzie w Jaśle lub okolicy można obejrzeć wózki spacerowe - w sklepach jest ich zaledwie 2-3 sztuki.
ja osobiście przy jednym dziecku mialam 3 różne wózki-dopiero ten trzeci okazał sie odpowiedni.Pierwszy kupiła moja tesicowa z męzem w komisie( jak ja sie jeszcze nie ruszalam z domu po porodzie) noi okazal sie totalnym niewypałem,bo pod obciążeniem( wystarczyło włożyc dziecko) odpadało kółko :mur: więc wiadomo nie da sie jeździc wiec kasa posżła w błoto...Kolejny tez z serii"głęboki" równiez okazal sie niewypałem i dopiero spacerówka własnei BABY DESIGN WALKER jak pisze osoba w poście wyzej spełniła moje oczekiwania.Osobiście wydaje mi sie ze Walker jest masywniejszy od Tiny.Ale to moje zdanie :) Ja woziłam mojego syncia do 5 lat bo bardzo lubił jeździc w nim noi ozywiscie był też wygodny bo po co iśc jak mama powiezie :rotfl: Takze szczerze polecam własnei ten wózek.Ja kupowałam w sklepie na Igielnej "DUDUŚ" i to nawet gosc przywiózl wtedy chyba ze 6 albo 7 sztuk i wszyskie z nich juz byly przez kogos zamowione.2 z osób to moje kolezanki i z tego co wiem to równiez były bardzo zadowolone z tego wóźka.Moja teściowa tylko wiecznei psioczyła ,ze nie da rady nim jeździc bo kółka sie kręcą no ale przecie zjest w nim funkcja blokady aby sie nie kręciły wiec chyba musiala po prostu ponarzekac. :hurra:
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: Rita »

A czy ten wózeczek baby design walker składa się jak parasolka czy na płasko, jak duży on jest? Dzięki za odp. :)
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: pocachontas84 »

No własnie jeśli chodzi o typową parasolkę to Walker do niej nie nalezy gdyż własnei należąc do bardziej masywnych wózkow spacerowych zajmuje sporo miejsca w bagazniku samochodu po złożeniu.(składa się na płasko)Natomiast najprostsza parasolka jest tez zdecydowanie lżejsza no ale np posiada badzo mały kosz na zakupy na co ja przy zakupie zwracałam dużą uwagę gdyż wychodząc z dzieckiem na codzienne spacery również musiałam gdzies schować zakupy albo inne rzeczy potrzebne na dłuzsze wycieczki z dala od domu gdzie w razie czego nie podejdziesz po zmianę np odziezy lub pieluchy.Musisz sobie przede wszystkim zadać pytanie czy ta spaceówka ma bardziej z Tobą jeździć samochodemwięc ma zajmować w nim mało miejsca czy raczej na odwrót czyli ma byc pojemna w razie zakupów czy dalszych spacerów.Ja akurat patrzyłam na tę druga opcję. :) Proponuje udać się właśnie do sklepu Duduś na Igielnej bo z czasu kiedy to ja potrzebowałam wózka to akurat tam był największy ich wybór.Na sklepie było czasem i ponad 10sztuk.Sklep ABBA tez miał ich swojego czasu większą ilośc ale teraz chyba juz nie mają takiego wyboru gdyż z tego co wiem to poszerzyli asortyment odnosnie wypozyczalni strojów dla dzieci na bale karnawałowe.W razie dalszych pytań służę pomocą :]
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: Rita »

Dziękuję za szybką odpowiedź i pomoc. Byłam dzisiaj w sklepie Duduś, narazie jest tam niewielki wybór, wózki spacerowe mają pojawić się w najbliższym czasie. Na sklepie był wózeczek Baby Design Tiny - wydaje się świetnym wózkiem, ale nie typu parasolka. Jednak po dłuższym czasie zastanawiania się stwierdziłam, że wcale wózek dla mojego szkraba nie musi być PARASOLKĄ :hyhy:
Co do tego wózka Tiny to jest on bardzo lekki, siedzisko dość duże, regulacja oparcia, całkowicie na leżąco, duży koszyk, składany na płasko, ale jest on po złożeniu niewiele większy jak wózek Coneco Ibis.

Mam pytanko: Czy ktoś posiada może opisany przeze mnie wózek? Jakie są Wasze opinie o nim? Jakie wózki proponujecie?
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: niezapominajka »

polecam przejechać się do tej Machowej..jest duuuży wybór wózeczków..ja w końcu zdecydowałam się na zupełnie coś innego niż zakładałam..a mianowicie saturn coneco, bo w tych innych to moja niunia tak jakoś mało miejsca miała, wydawała się za duża do wózków typu joker, czy 4baby
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: Rita »

Ja narazie jeszcze nie kupiłam. Poczekam jeszcze chwilkę, ponieważ wózki spacerowe dopiero pojawiają się po sklepach. Jak nie kupię nic w Jaślę to zostaje Krosno, Machowa lub allegro - tylko przy tym ostatnim najlepiej byłoby wcześniej widzieć wózek w realu.
Zastanawiam się nadal nad Baby Design Tiny i Coneco Traffic - miał może ktoś taki wózek?? Proszę o opinie!!

Pozdrawiam
gos
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 14 grudnia 2010, 19:57

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: gos »

Tu można zakupić najnowsze wzory wózków dziecięcych i nie tylko http://allegro.pl/hit-2011-najnowszy-mo ... 21071.html Krosno to nie tak daleko i dobre ceny
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: Rita »

Czy ktoś z was kupował może wózek na allegro? Jak przedstawia się sytuacja reklamacji, gdyby coś się zepsuło? Kupujący pokrywa koszty transportu, jeśli wózek jest jeszcze na gwarancji?
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: pocachontas84 »

Rita pisze:Czy ktoś z was kupował może wózek na allegro? Jak przedstawia się sytuacja reklamacji, gdyby coś się zepsuło? Kupujący pokrywa koszty transportu, jeśli wózek jest jeszcze na gwarancji?
Moja szwagierka kupowała wózek na allegro bo faktycznie dużo taniej niz w sklepach.Jednak nie miała z nim żadnych problemów i nie musiała naprawiac,ale z doświadczenia z allegro wiem ,że jeśli coś sie faktycznie stanie to ciężko jest cokolwiek wyegzekwowac a jeśli uda nam sie juz dogadac ze sprzedawcą to niestety ale koszty przesyłki zawsze pokrywa kupujący ,a sprzedający mówi ,ze ponoc to jest potwierdzone przepisami o sprzedaży drogą internetową ale mi sie nie chce w to wierzyc.W sumie nie trafiłam jeszcze na sprzedawce ,który pokryłby koszty przesyłki jeśli mu cos zwracasz.A uwierzcie zakupiłam juz duzo rzeczy przez all i muszę przyznac ,że 65% to rzeczy niestety niespełniające do konca moich oczekiwań i na pewno nie takie jakie oferowali sprzedający.Jednak z niektórymi idzie sie dogadac a z innymi za nic :dobani: W tamtym roku zamawiałam rowerek dla mojego dziecka i po tym jak go chcielismy zlożyc to okazalo się ,że jedno koło jest tak krzywe ,że tzreba albo odesłać zakup albo dać gdzieś do naprostowania.Dałam sobie spokój z odsyłaniem bo nie miałam nerwow użerać sie ze sprzedającym ,który obiecywał,że ma super towar a w rzeczywistosci okazalo sie ,że jest do bani :kwasny: Jednak ja człowiek z natury naiwny nadal zamawiam na allegro mając nadzieję,że gdzieś tam są rzetelni sprzedający tylko trzeba ich znaleźć :hurra:
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: niezapominajka »

pocachontas84 pisze:
Rita pisze:Czy ktoś z was kupował może wózek na allegro? Jak przedstawia się sytuacja reklamacji, gdyby coś się zepsuło? Kupujący pokrywa koszty transportu, jeśli wózek jest jeszcze na gwarancji?
Moja szwagierka kupowała wózek na allegro bo faktycznie dużo taniej niz w sklepach.Jednak nie miała z nim żadnych problemów i nie musiała naprawiac,ale z doświadczenia z allegro wiem ,że jeśli coś sie faktycznie stanie to ciężko jest cokolwiek wyegzekwowac a jeśli uda nam sie juz dogadac ze sprzedawcą to niestety ale koszty przesyłki zawsze pokrywa kupujący ,a sprzedający mówi ,ze ponoc to jest potwierdzone przepisami o sprzedaży drogą internetową ale mi sie nie chce w to wierzyc.W sumie nie trafiłam jeszcze na sprzedawce ,który pokryłby koszty przesyłki jeśli mu cos zwracasz.A uwierzcie zakupiłam juz duzo rzeczy przez all i muszę przyznac ,że 65% to rzeczy niestety niespełniające do konca moich oczekiwań i na pewno nie takie jakie oferowali sprzedający.Jednak z niektórymi idzie sie dogadac a z innymi za nic :dobani: W tamtym roku zamawiałam rowerek dla mojego dziecka i po tym jak go chcielismy zlożyc to okazalo się ,że jedno koło jest tak krzywe ,że tzreba albo odesłać zakup albo dać gdzieś do naprostowania.Dałam sobie spokój z odsyłaniem bo nie miałam nerwow użerać sie ze sprzedającym ,który obiecywał,że ma super towar a w rzeczywistosci okazalo sie ,że jest do bani :kwasny: Jednak ja człowiek z natury naiwny nadal zamawiam na allegro mając nadzieję,że gdzieś tam są rzetelni sprzedający tylko trzeba ich znaleźć :hurra:
oczywiście że są, sama wiele razy kupowałam przez allegro i nigdy nie było problemów, a kojec który mam z allegro jest super i wytrzymuje naprawdę baaaardzo dużo, kupowałam wózek głeboki, zabawki Fisher Price bo taniej, ciuchy, mąż też dużo kupuje, raczej nie ma poblemów...ale zawsze patrz na opinie o sprzedającym choc to tez nie zawsze jest gwarancją pomyślności, ale kto nie ryzykuje..pozdrawiam
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: Rita »

Bardzo proszę osoby, które posiadały następujące typy wózków o opinie na ich temat:

Coneco Traffic

Baby design Travel

Baby design Tiny.
ODPOWIEDZ