naprawa laptopa

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
nula
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 lipca 2010, 08:48

naprawa laptopa

Post autor: nula »

Cześć szukam sprawdzonego punktu naprawy laptopa konkretnie to chodzi mi o wymiane karty graficznej w moim bo siadła...gdzie nie oszukają a naprawde wstawia nowa..
gusia1772
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 19 grudnia 2009, 16:47

Re: NAPRAWA LAPTOPA

Post autor: gusia1772 »

w Mobilserwisie. W Jasle na ulicy Wyspiańskiego 8 (obok Pascala) .Pozdrawiam
HeheHe
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 lutego 2011, 17:44

Re: NAPRAWA LAPTOPA

Post autor: HeheHe »

Adams Computers, Florianska coś około 60~ale nie wiem co to za numer, tam jak jest ślepa uliczka.
Gość jest profesjonalistą, zna się na rzeczy i robi to za naprawdę nie duże pieniądze. Powie Ci co ile kosztuje, doradzi, naprawdę polecam!
Ostatnio zmieniony 28 marca 2011, 23:01 przez HeheHe, łącznie zmieniany 1 raz.
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: NAPRAWA LAPTOPA

Post autor: pipi86 »

zamex !
shadow
Ekspert
Ekspert
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2011, 14:51

Re: NAPRAWA LAPTOPA

Post autor: shadow »

na pewno istnieje taka możliwość, ale licz się tez z tym ze koszt takiej przygody będzie tak duży że bardziej opłaci Ci się kupić laptopa.
Parasol
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 303
Rejestracja: 2 lutego 2007, 19:51
Lokalizacja: Jasło

Re: NAPRAWA LAPTOPA

Post autor: Parasol »

Wydaje mi się, że w laptopie można wymienić pamięć i HDD. Karty graficznej raczej nie. W tym zakresie chyba się nic nie zmieniło.
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: NAPRAWA LAPTOPA

Post autor: niezapominajka »

ja polecam serwis pcet z jasła, miły pan przywrócił życie memu komputerkowi..choć jak pytałam gdzie indziej to mówili że się nie da naprawić..serwis sprawdzony więc polecam
jedynysprawiedliwy
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 października 2010, 13:31

Re: NAPRAWA LAPTOPA

Post autor: jedynysprawiedliwy »

w Mobilserwisie. w Jasle na ulicy Wyspiańskiego 8! grafiki ci nie wymienią bo jest zintegrowana ale naprawią ją, ja tam naprawiałem swojego dwa lata temu i wszystko śmiga bezproblemowo koszt jakieś 300-400 zł
shadow
Ekspert
Ekspert
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2011, 14:51

Re: NAPRAWA LAPTOPA

Post autor: shadow »

chodzi o to że chipset grafiki lub płyty głównej się "odkleja" i trzeba go ponownie na swoim miejscu umieścić. także z tą integracją grafiki to nie jest tak do końca ze się nic nie da zrobić.
nula
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 lipca 2010, 08:48

Re: naprawa laptopa

Post autor: nula »

wielkie dzięki za podpowiedzi bo koszt tej naprawy jak czytam jest dość spory a co sadzicie o PROPIT na ul.Rejtana to też podobno serwis..i dają gwarancje na naprawę???i ile w takich serwisach???
ODPOWIEDZ