wózek spacerowy PARASOLKA

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
myszka2000
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 marca 2011, 16:14

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: myszka2000 »

Ja też kupiłam wózek Baby design Sprint w Jaśle na Baczyńskiego w carrefourze, jest to super wybór, wygodny dla mnie i dziecka.
W sklepie zamawiają kolor jaki ktoś sobie życzy.
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: Rita »

Ok, problem z głowy. Wózek już kupiłam, tzn. zamówiłam przez allegro. Wybrałam baby design Tiny - tańszy 70 zł na allegro od wózka w sklepie Duduś. Aha byłam w Krośnie i rzeczywiście ceny mają niskie.
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: grafos »

Nasza parasola ma 3 lata. Również kupiona w sklepie dziecięcym na Baczynskiego w Carffurze.
BabyDesign Travel przeszedl wiele poczawszy od wizyt na szlakach gorskich, wedrowkach po Pradze i innych wycieczkach teraz odziedzicza go drugi junior i powiem szczerze ze nie zamienil bym go na nic innego.
Zgrabny i wygodny do bagaznika - a co najwazniejsze LEKKI.

pozdrawiam
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: Witka »

Rita pisze:Zastanawiałam się nad wózkiem firmy Baby Design TINY lub WALKER - czytałam opinie na ich temat, kolejny typ to Coneco Traffic - jednak zasadniczą wadą jest rączka, ze względu na to, że jedną ręką nie poprowadzisz wózka np. podczas deszczu trzymając parasolkę. Tak samo jest z wózkiem o którym Ty pisałaś. Gdzie w Jaśle lub okolicy można obejrzeć wózki spacerowe - w sklepach jest ich zaledwie 2-3 sztuki.
Ja mam Coneco traffic i musze przyznać to byl strzał w dziesiątke. Jest lekki super się go prowadzi a kółka z przodu można zablokować żeby prowadzić jedną ręką.
Ja kupiłam na allegro używany ale był w idealnym stanie . Polecam ten wózek bo warto :ok:
kamilcia120
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 października 2006, 23:57
Lokalizacja: jasło

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: kamilcia120 »

ja dla mojego synka mialam spacerówkę QUICK SMART i mogę z czystym sumieniem polecić.
Leciutka, latwo się składa no i bez problemu wszedzie sie zmieści.
olkaaaaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 maja 2018, 10:39

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: olkaaaaa »

Ja polecam sklep Sezam dla dzieci, jest tam ogromny wybór wózków i nie tylko. Warto sprawdzić, mają atrakcyjne ceny i wysokiej jakości produkty, można skorzystać z ich sklepu internetowego, ja jestem bardzo zadowolona :)
martinrekk
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 lipca 2018, 09:28

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: martinrekk »

Nowoczesne wózki robi Dorjan, jest z czego wybierać u nich, ja kupowałam Quick i jest w sam raz. Poręczna konstrukcja, można sobie sterować siedziskiem wedle potrzeb, ustawić w różnych płaszczyznach. Bezpieczna, solidna rzecz, wytrzymałe kółka, porządna amortyzacja.
moliq32
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2023, 16:03

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Post autor: moliq32 »

Lekką, zgrabną, ale przede wszystkim komfortową i bezpieczną spacerówką jest Riko Nano Pro. Ja właśnie z tego względu zamierzam kupić ten wózek w wersji wielofunkcyjnej - po prostu wiem, że przez całe wózkowanie będzie mi służyć :)
ODPOWIEDZ