kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kinga1415
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 lipca 2010, 20:39

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: kinga1415 »

Mi piekła w tamtym roku ale moja kuzynka ma w tym roku wesele w sierpniu i tez ja ma i od niej bierze 14zł bez produktów :hyhy:
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: lenkamii »

Mi piekła P Tomasik 2 lata temu i byliśmy bardzo zadowoleni. A jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy to nie wiem...
xxx39
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 lipca 2010, 20:32

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: xxx39 »

Ja również zamawiałam ciasta w Sądkowej.Bardzo wszystkim smakowały,była różnorodność smaków, my np. mieliśmy kilka ciast z orzechami i kilka rodzai z serem. Uważam ze cena jest konkurencyjna, 17 zł to naprawdę nie wiele, zwłaszcza ze pan pisał, że żona bierze 20 zł. Potrzebowaliśmy zaświadczenia do restauracji, otrzymaliśmy je także wszystko jest ok.
No ale przecież każdy ma prawo wyboru i nikt nikogo do zamawiania tam nie zmusza. Ja jednak osobiście polecam, a ilości produktów "z kosmosu" proponuje przetestować w domu na takich ciastach. ;)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: T135 »

xxx39 pisze:Ja również zamawiałam ciasta w Sądkowej.Bardzo wszystkim smakowały,była różnorodność smaków, my np. mieliśmy kilka ciast z orzechami i kilka rodzai z serem. Uważam ze cena jest konkurencyjna, 17 zł to naprawdę nie wiele, zwłaszcza ze pan pisał, że żona bierze 20 zł. Potrzebowaliśmy zaświadczenia do restauracji, otrzymaliśmy je także wszystko jest ok.
No ale przecież każdy ma prawo wyboru i nikt nikogo do zamawiania tam nie zmusza. Ja jednak osobiście polecam, a ilości produktów "z kosmosu" proponuje przetestować w domu na takich ciastach. ;)
Nie trzeba być mistrzem kuchni, aby w miarę obliczyć ile produktów poszło... I ile powinno zostać. Pani z Sądkowej zostawia sobie "resztki". Tyle, że te resztki bywają baaardzo dużymi "resztkami", masz racje, placki robi super, wszystkim bardzo smakują, ceny konkurencyjne, ale co z tego, jak te ceny odbije sobie na produktach. Rozuuumiem, że można sobie tam pozabierać troche resztek, i nawet bym nie chciał zwrotu. Ale, żeby takie coś robić, że bierze się tyle, że można by z tego jeszcze bardzo dużo rzeczy zrobić to poprostu nie wypada....
Specjalnie zapytałem innej kucharki piekącej na różnego rodzaju przyjęcia, i powiedziała, że choćby nie wiem jak zaokrąglać to i tak 30% produktów musiała zostać.
Jeśli chodzi o placki, to godne polecenia, ale jeżeli chodzi o uczciwość...nie wiem, a wiele podobnych opini już słyszałem. Nie wiem jak teraz, ale około pół roku temu takie coś jeszcze było.
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: N2N »

ola-rudolfin pisze:o właśnie zapomniałam dodać o ilościach produktów jakie sobie pani z sądkowej życzy są to ilości z kosmosu
oprócz orzechów dodam jeszcze ser biały 32 kg
U mnie było dokładnie tak samo. A co najdziwniejsze? Że z tego sera był tylko serownik. W żadnych innych nie było sera.
castillo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 10 lipca 2010, 21:50

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: castillo »

A ja polecam Panią Krysię z Jasła. Ciasta i torty piecze przepyszne. Nie robi produkcji masowej - ile się da oraz z byle jakich produktów - chyba dlatego jakościowo jej wypieki są rewelacyjne i smakują wszystkim. W razie zainteresowania służę kontaktem.
Grześ
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 lipca 2010, 09:25

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: Grześ »

ja polecam Panią z Umieszcza, bardzo dobre placki i tanio. O Pani z Sądkowej, słyszałem podobne opinie jak te powyżej. Że ilość produktów nie pokrywa się z wypiekami
AMWeronika
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2010, 11:21
Lokalizacja: JASŁO

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: AMWeronika »

a czy słyszeliśćie o pani kosibie ze świerchowej bo tamte panie maja zajete??
nieta
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 marca 2010, 11:47

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: nieta »

Czy ma ktoś jakieś namiary na Panią Opałkę, bo nie mogę nigdzie znaleźć.
kinga1415
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 lipca 2010, 20:39

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: kinga1415 »

ja mam do pani Kasi Opałki numer:134420656 jest rewelacyjna!!! :super:
pajączek
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 24 lipca 2010, 11:08

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: pajączek »

Ja polecam Romana, chyba z Gorzyc.
Evcia
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 4 marca 2010, 21:04

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: Evcia »

Pyszne placki piecze Pani Zosia Tomasik z Sądkowej :) Niestety cen nie ma zbyt niskich ale napewno bedziesz zadowolona :P
Awatar użytkownika
slaveq71
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 7 lipca 2010, 19:27

ciasta na imprezę

Post autor: slaveq71 »

małe pytanko.Trzeba mi ciasta na impreze.Gdzie moge kupic taniej i u kogo?
anuska2c
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 14:41

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: anuska2c »

w swierchowej są dwie panie , ktore pieką bardzo dobre ciasta, jedna bodajże opałka .
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: kto piecze dobre ciasta na wesele w okolicy

Post autor: wiolka666 »

nie ma to jak ciasta z różanej oni chyba maja z keksu takze polecam keks ciasta pyszne mm:)
ODPOWIEDZ