kardiolog - opinie, kogo polecacie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: kbolek194 »

Witam. Mam zamiar udać się do kardiologa, ponieważ mam problemy z srecem. Jakiego kardiologa polecacie? Ile trzeba czekać na wizytę? Ile kosztuje wizyta u kardiologa tak orientacyjnie? Oczywiście chyba lepiej prywatnie, bo na fundusz to pewno straszne kolejki. Bardzo proszę o opinie. :)
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: toszi »

Dobre opinie ma Karp Mirosław. Przyjmuje u Masteja koło dworca pks. Na fundusz nie ma już zapisów, a prywatnie jak byłam w piątek to proponowali mi termin już na poniedziałek, a że mi godziny do południa nie pasowały to następny termin był za tydzień. Ile kosztuje wizyta to będę wiedzieć w środę:)
Dobre opinie ma też Kowalski Dariusz , ale on to nie wiem gdzie przyjmuje i jak tam z terminami.
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: Endriu997 »

Najlepszy jest P. Doktor Piotr Kukla z Gorlic. Z terminami ciężko bo prywatnie ok. 2 miesiące :( ale polecam! Jest Najlepszy!
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: Marcinek »

toszi pisze:Dobre opinie ma Karp Mirosław. Przyjmuje u Masteja koło dworca pks. Na fundusz nie ma już zapisów, a prywatnie jak byłam w piątek to proponowali mi termin już na poniedziałek, a że mi godziny do południa nie pasowały to następny termin był za tydzień. Ile kosztuje wizyta to będę wiedzieć w środę:)
Dobre opinie ma też Kowalski Dariusz , ale on to nie wiem gdzie przyjmuje i jak tam z terminami.
Karp? Dobry? W czym?
Prawda jest taka, że w Jaśle nie ma naprawde dobrego kardiologa. Jeżeli mamy jakieś nadcisnienie itd. proste sprawy, to owszem radza sobie, ale jezeli juz jakas powazniejsza sprawa to nie warto ryzykowac leczeniem się w Jaśle. Smutne, ale prawdziwe.
marionetk
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 4 września 2009, 23:04

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: marionetk »

Karp jest beznadziejny. Leczyłam się u niego przez kilka lat i o mało nie zeszłam z tego świata:O.. Lekarzem który mi pomógł jest Maciej Kluczewski z Gorlic. Lekarz bardzo kompetentny i znający się na swojej profesji. W klika dni postawił diagnozę czego nie potrafił zrobić dr Karp przez kilka lat. Dr. Kluczewski przyjmuje w Gorlicach w przychodzi na przeciw szpitala. Gorąco polecam. Warto zadbać o swoje serce w rękach doskonałego specjalisty:)
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: kurczebalde »

Karp jest dobry i to nie tylko jako kardiolog. jako pediatra również - polecam zdecydowanie.
marionetk
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 4 września 2009, 23:04

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: marionetk »

Owszem. Słyszałam o nim dobre opinie z zakresu pediatrii. Ale tylko z tego zakresu. Jako kardiolog jest niekompetentny i niedouczony. Wiem co mówię bo znam z własnej autopsji jak już pisałam wyżej.
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: myosotis »

Gdzie przyjmuje prywatnie jakiś kardiolog?
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: onomatopeja »

karp jest dobry bierze dużo kasy za wizyte ale za to zrobi wszystkie potrzebne badania, jest nowoczesny. Ale słyszałam tez o trzopie dla starszych ludzi oki..
mellania
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 28 listopada 2011, 20:00

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: mellania »

polecam dr Zajdla przyjmuję prywatnie w Jaśle w pierwszą sobotę miesiąca nie pamiętam ulicy przyjmuję koło urzędu miasta leczył mojego męża a na operację to on zabiera do swojej kliniki do Krakowa tam jest ordynatorem ,to naprawdę wspaniały lekarz kto chciałby numer tel. to ja dam
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: beti »

witam i jestem zdziwiona opiniami dr.karpa,moje malenstwo wymagalo konsultacji kardiologa,gdyz tak doradzili pediatrzy,noi oczywiscie udalam sie do niego,gdyz od kazdego slyszalam,ze to super lekarz,nawet w krosnie mi polecili,owszem duzo kasy bierze ale robi duzo badan i teraz mam dylemat,z badan okazalo sie ze jest ok i reszta ustapi z czasem,dziecko ma prawie rok i dalej jest ten trzepot kolo serduszka,ale inny slynacy z dobrej opini lekarz stwierdzi,ze jesli dr.karp zrobil badania i jest ok,to tak raczej bedzie,nie jest to wada,ale moze miec to cale zycie....i co mam myslec???plus jest ten,ze bedac z niemowleciem wtedy w szpitalu to on ocenil w jakim stanie jest moje dziecko i dopiero na oddziale sie dowiedzieli lekarze i durne pielegniarki co,gdzie i z czego.....
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: chichotka »

Witam ! Ile bierze dr.Karp za wizyte prywatnie? I czy ktos wie jaki kardiolog przyjmuje na gorce klasztornej?
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: chichotka »

szczerze mowiac tez jestem zaszokowana opiniami na temat dr.Karpia.
Maria
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:59

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: Maria »

Dr.Karp powinien leczyć zwierzęta a nie ludzi.Nie powinien w ogóle być lekarzem.
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: kardiolog - opinie, kogo polecacie

Post autor: chichotka »

Maria a wiec kogo polecasz? Chodzi mi o szybka wizyte u dobrego kardiologa
ODPOWIEDZ