Europejska piłka nożna, dyskusja

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: zychu9 »

carlo07 pisze: Dokładnie, terminarz nie jest zrobiony pod Lecha
Jak nie jest skoro
carlo07 pisze: o pierwsze 5 meczy Lech prawdopodobnie rozegra na wyjeździe.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: carlo07 »

zychu9 pisze:
carlo07 pisze: Dokładnie, terminarz nie jest zrobiony pod Lecha
Jak nie jest skoro
carlo07 pisze: o pierwsze 5 meczy Lech prawdopodobnie rozegra na wyjeździe.
Ale co, twierdzisz że specjalnie miasto Poznań organizuje te zawody Red Bulla żeby Lech miał korzystny dla siebie terminarz? Przecież na pewno wysłali odpowiednie pisma do Ekstraklasy o rozegraniu tych początkowych meczy na wyjeździe ze względu na zawody Red Bulla (co za tym idzie zużycie murawy) i po nich położenie nowej nawierzchni.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: zychu9 »

carlo07 pisze: Ale co, twierdzisz że specjalnie miasto Poznań organizuje te zawody Red Bulla żeby Lech miał korzystny dla siebie terminarz?
Nic takiego nie napisałem, pisze tylko, ze ekstraklasa poszła pyrom na rękę.
Mogła przecież dać 2 u siebie i 3 wyjazdy, wówczas albo graliby we Wronkach albo walkower ( który się zapowiada z Ruchem)
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: carlo07 »

buła pisze:
carlo07 pisze:Już za 10 dni pierwsza do boju rusza Jaga ;)
czy ten mecz będzie można zobaczyć w tv , czy dopiero od 3 rundy będą transmisje?
Trwają negocjacje Polsatu w sprawie transmisji meczów polskich drużyn w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Kibice zobaczą spotkania, jeżeli opłaci się to telewizji - informuje "Przegląd Sportowy". Fani piłki nożnej zapewne doskonale pamiętają sytuację sprzed dwóch lat, gdy Wisła mierzyła się w eliminacjach Ligi Mistrzów z Levadią Tallin. Polsatowi nie udało się wówczas porozumieć z estońską stroną i kibice w Polsce nie zobaczyli rewanżowego spotkania.

Wydaje się jednak, że w tym roku nie będzie "powtórki z rozrywki". Firma "Sportfive", pośrednicząca w sprzedaży praw telewizyjnych, ma podpisaną umowę zarówno z Wisłą, jak i Skonto Ryga. Nie powinno więc być problemu z transmisją ze spotkań tych drużyn w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Nieco bardziej skomplikowana jest sprawa drużyn grających w eliminacjach Ligi Europejskiej. Szczególnie chodzi o spotkania Jagiellonii z Irtyszem Pawłodar. Polsat na pewno nie zdecyduje się na produkcję własnego sygnału z Kazachstanu, gdyż potrzeba do tego masy zezwoleń. Chcąc transmitować spotkanie, będzie się musiał porozumieć z tamtejszą telewizją.

Nie wiadomo jednak, czy stacji będzie się opłacał zakup sygnału. Podobnie nie wiadomo, czy będzie się jej opłacało transmitowanie meczu rozgrywanego w Polsce. Wszystko przez małą atrakcyjność rywala.

Dużo mniej problemów powinny sprawić przeprowadzenie transmisji ze spotkań Śląska Wrocław z Dundee United. Wydaje się, że o obejrzenie tych meczów kibice mogą być spokojni.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: zychu9 »

Spotkanie Jagiellonii Białystok z Irtyszem Pawłodar w I rundzie eliminacyjnej Ligi Europy pokaże Polsat Sport Extra.
Mecz zostanie rozegrany 30 czerwca (czwartek) o godzinie 20:30.
źródło 90minut -> http://www.90minut.pl/news/160/news1604 ... Extra.html
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: xkubx »

Co sądzicie o obecnych wzmocnieniach Realu? :looka:
Mają bardzo mocno rozstawione pozycje, praktycznie na każdej rywalizuje dwóch lub trzech równorzędnych zawodników :szok:
Według mnie walka o mistrzostwo w Hiszpanii będzie bardzo emocjonująca :ok:
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: carlo07 »

Zrobili ciekawe transfery, niby nie głośne ale ci gracze mogą się okazać bardzo wartościowi. Barcelona na razie bez zmian, wczoraj spoglądałem na kalendarz La Liga i Gran Derbi są dopiero w 16 kolejce. Wszystko zależy jak obie drużyny przygotują się do sezonu i w jakich formach będą.
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: xkubx »

Tak jak się mogło wydawać.
Mourinho potrzebuje piłkarzy, którzy bez żadnego "ale" będą dostosowywać się do jego poleceń i ciężko trenować.
A nie sfochowanych gwiazdeczek, które w rzeczywistości nic nie wniosły.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: zychu9 »

Oglądał ktoś dzisiejszy superpuchar Francji? Świetny mecz, a końcówka masakryczna, sędzia dał 2 karne ( dość kontrowersyjne) dla Ol Marsylii i właśnie to ta drużyna zdobyła puchar.
Po meczu piłkarze Lille nie chcieli podejść po medale ( nie wiem jak to się skończyło, bo transmisja na necie została przerwana :kwasny: )
Obraniak wszedł coś kolo 70 minuty i popisał się asystą.

Lille-Ol M 4-5
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: carlo07 »

Jak ktoś oglądał dzisiejszy półfinał to myślę że jest okazja na podyskutowanie na ten temat, bo chyba w dzisiejszym dniu zakończyła się hegemonia Barcelony. 3 mecze w tym 2 porażki i remis a w konsekwencji przegrane mistrzostwo i odpadnięcie LM. Także Messi nie pokazuje tej samej klasy do której nas przyzwyczaił, w Gran Derbi był w cieniu Ronaldo, dziś nie strzelił karnego.. No cóż, nic nie trwa wiecznie, jestem ciekawy jutrzejszego półfinału w Madrycie :)
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: jarkor2013 »

cieszę sie!!!
Nie jestem jakimś wielkim sympatykiem Barcy czy Realu, lubie ogladac bramki akcje mesiego i spółki ale...
Nie mogłem znieść juz tego pie. jaka to ta barca jest.wielka kosmiczna, itd Eksperci dzienikarze kibice juz przed rozpoczeciem sezonu przyznawali wszystkie mozliwe trofea katalonczykom, a tu zonk.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Europejska piłka nożna, dyskusja

Post autor: jaselko »

To ,że nieszczelił karnego to wypadek przy pracy-strzelił tyle ważnych bramek dla Barcelony ,że ten karny nic nie znaczy.Jestem kibicem BARCELONY i szkoda ,że nie wykorzystali szansy (grali przeciwko 10 i ten karny).Ale chyba nikt nie zaprzeczy ,że grają fantastyczną piłkę .I tak zawsze będę kochał FC BARCELONA.
ODPOWIEDZ