Strona na ktorej mozna zarobic

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Strona na ktorej mozna zarobic

Postprzez Mark0 » 9 grudnia 2012, 20:32

Polecam wam strone dzieki ktorej mozecie zarobic tylko potrzeba dobrych pomyslow nie placisz na tym nic zreszta wszystko zobaczysz w regulaminie;) http://cupsell.pl/polecam/Mark0
Mark0
Debiutant
Debiutant

Re: Strona na ktorej mozna zarobic

Postprzez solaris » 7 lutego 2013, 21:53

Post przeniesiony
Zarabianie przez czytanie
solaris
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Koroniak » 27 kwietnia 2014, 13:14

Ogólnie jak ja widzę takie tematy, w których ktoś mi coś da za to że czytam, czy klikam w reklamy to mi się nóż otwiera. Jak chcesz zarobić to ktoś musi zarobić na tobie, bo nikt nic za darmo Ci nie da. Ogólnie zamiast bawić się w takie dziwne historie lepiej poszukać sprawdzonych programów, które rzeczywiście dały komuś zarobić normalne pieniądze, a nie fikcyjne grosze, których i tak nigdy nie będzie można wypłacić. Tutaj macie przykład http://webwavecms.com/ program oparty na zasadzie, Ty stworzysz my sprzedamy i dzielimy się prowizją. Nie trzeba znać kodu, żeby budować strony internetowe tym kreatorem, wszystko jest na tyle proste i intuicyjne, że każdy kto będzie chciał sobie poradzi. Więcej szczegółów na stronie, bo w sumie nie będę się rozpisywał za bardzo kto będzie zainteresowany sobie doczyta, w każdym razie omijać szerokim łukiem wszystkie jakieś dziwne programy, które dają Wam zarobić za to, że jesteście - przecież to jest nonsens.
Koroniak
Bywalec
Bywalec

Postprzez komputerowa » 21 czerwca 2018, 11:16

Prowadzę sklep online i ważne jest też bezpieczeństwo takiej działalności. Już wiem co zrobić po włamaniu na stronę - przeczytałam ciekawy artykuł, który polecam ze względu na ważne informacje dla właścicieli sklepów internetowych
komputerowa
Debiutant
Debiutant

Postprzez KasiaMal14 » 27 lipca 2018, 17:14

Dlatego warto skorzystać z bezpiecznych rozwiązań... Zamiast zlecać komuś stronę żeby tworzył ja od zera warto samemu stworzyć stronę przy użyciu tego darmowego kreatora... Nie dość, że bezpieczniej to jeszcze szybciej i taniej. Sama posiadam stronę dla mojej firmy i jestem zadowolona.
KasiaMal14
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 10 sierpnia 2018, 08:04

Jak ktoś proponuje, że na czymś można zarobić i warto skorzystać, to zapewne chodzi o to, że on sam na tym zarobi, a niekoniecznie ty...
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Powrót do Ciekawe strony internetowe