Siłownie zewnętrzne w Jaśle

wszystkie inne sporty

Moderator: paul_proteus

Siłownie zewnętrzne w Jaśle

Postprzez granti28 » 5 lutego 2013, 14:47

hejka,

nie spotkałem się jeszcze z żadnymi siłowniami plenerowymi w naszej okolicy. Ostatnio byłem w Katowicach i miałem okazje pobawić się na takich urządzeniach. Całkiem fajny pomysł :-) Maja na to nawet swoje określenie - place krzepy (albo jak mówi mój kumpel z kato erfit czy erfity) . Możnaby i u nas o czymś takim pomyśleć, zwłaszcza, że jest dużoooo fajnych miejsc gdzie można by zainstalować siłownie zewnętrzną. Samorządowcy mogliby zainteresować się tematem, bo bez sensu jest ładowanie kupy kasy w kolejne boiska (jasne, one też są ważne, ale człowiek w podeszłym wieku nie będzie przecież grał w piłkę) a wszystkim nam zalezy, żeby mieszkańcy byli zadowoleni ;)

Co o tym myślicie? Macie jakieś sugestie co do miejsca? może koło biblioteki nr.2?
granti28
Debiutant
Debiutant

Re: Siłownie zewnętrzne w Jaśle

Postprzez Procter » 5 lutego 2013, 15:00

w takim razie przejdz sie na Ogródek Jordanowski...tam kolo skate parku jest siłownia plenerowa jak to nazwałes
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez granti28 » 5 lutego 2013, 16:45

Byłem, ale za dużo urządzeń tam nie ma, poza tym mieszkam w okolicach polnej, a to drugi koniec miasta. Katowice wiadomo, sa nieporuwnywalnie wieksze niz Jasło, ale tam siłownie zewnętrzne są logicznie rozlozone - w kazdej wiekszej czesci miasta. jestem po prostu pod wrazeniem, ze niektore samorzady inwestują w tak znaczacym stopniu w obiekty sportowe. Myslę, że w Jaśle też możnaby kilka nowych postawić ;)
granti28
Debiutant
Debiutant

Postprzez grzeh » 23 maja 2013, 18:27

Niesamowite zdolności
http://www.youtube.com/watch?v=PNjc_p94YvQ

gościa można znaleźć w lepszej rozdziałce np tu:
http://www.youtube.com/results?search_q ... 11.youtube.

IMHO, takie siłownie zewnętrzne to rewelacyjna sprawa
grzeh
VIP
VIP

Postprzez Mieszko_1985 » 24 maja 2013, 02:23

granti28 napisał(a):Byłem, ale za dużo urządzeń tam nie ma, poza tym mieszkam w okolicach polnej, a to drugi koniec miasta. Katowice wiadomo, sa nieporuwnywalnie wieksze niz Jasło, ale tam siłownie zewnętrzne są logicznie rozlozone - w kazdej wiekszej czesci miasta. jestem po prostu pod wrazeniem, ze niektore samorzady inwestują w tak znaczacym stopniu w obiekty sportowe. Myslę, że w Jaśle też możnaby kilka nowych postawić ;)

rzuć kilka nazw ulic na których w kato są takie siłownie
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Dżon » 7 marca 2014, 06:58

granti28 napisał(a): poza tym mieszkam w okolicach polnej, a to drugi koniec miasta.

Przecież przez ulice Kolejową i "bokiem klasztornej" koło lokomotywy, to będzie ze 2 kilometry... przebiegłbyś się spokojnie w ramach rozgrzewki :)
Dżon
Stały bywalec
Stały bywalec

Nowy na forum pomóżcie

Postprzez benyBek » 9 kwietnia 2015, 12:57

Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?
benyBek
Guru
Guru

Postprzez francesssca » 17 lipca 2015, 12:48

Siłownie plenerowe chwalę ja i chwalą sobie moi znajomi. Spędzamy tak aktywnie czas i oszczędzamy nasze pieniążki.
Na stronie silownieplenerowe.pl można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Piszą o tym, że nawet i niepelnosprawni mogą ćwiczyć. Ostatnio bedąc w jednym punkcie, nie moglam wyjść z podziwu ile radości to
sprawia dzieciom.
francesssca
Debiutant
Debiutant

Re: Nowy na forum pomóżcie

Postprzez Kulfon » 17 lipca 2015, 18:24

benyBek napisał(a):Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?

Matka wie że ćpiesz?
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Powrót do Inne dyscypliny