Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Postprzez Tuptuś » 13 września 2017, 19:52

Bardzo wporzadku lekarz, zawsze uspokoi i porozmawia chodze do niego od 2 lat i prowadzil moja ciaze bardzo trudba ciaze
Tuptuś
Początkujący
Początkujący

Postprzez doorotka » 27 września 2017, 10:04

Dzień dobry,

czy któraś z Pan miała badanie HSG- drożności jajowodów na NFZ w szpitalu w Krośnie bądź w Jaśle ? mozecie się podzielić wrażeniami ?
doorotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez hendiger » 8 listopada 2017, 15:42

Dziewczyny jaa Wam powiem że wybierajcie takiego ginekologa który robi wszystkie badania, który daje skierowania na badanie hpv , na cytologie, mammografie. To tak potrzebne, ja wiem jestem facetem ale wiem co mówią nie dawno w rodzinie mieliśmy ogromny problem, wiele chorób niestety nie daje na początku żadnych niepokojących objawów, dopiero wtedy gdy jest już za późno.
hendiger
Bywalec
Bywalec

Postprzez basia_85 » 9 listopada 2017, 12:14

doorotka napisał(a):Dzień dobry,

czy któraś z Pan miała badanie HSG- drożności jajowodów na NFZ w szpitalu w Krośnie bądź w Jaśle ? mozecie się podzielić wrażeniami ?

Ja miałam. Robiłam w szpitalu w Jaśle, jestem zadowolona.
Rano przyjęcie na oddział, sprawy papierologiczne.
Potem poproszono mnie do pokoju zabiegowego na dezynfekcję pochwy (octaniseptem) a następnie przeszłam wraz z doktorem i pielęgniarką do gabinetu gdzie wykonuje się zdjęcia rentgenowskie. Lekarz założył wziernik, wprowadził cieniuteńki cewniczek do macicy i wpuścił przez niego kontrast. Radiolog zrobił zdjęcia w momencie przechodzenia kontrastu przez macicę i jajowody. Podanie kontrastu spowodowało niewielki ból - porównywalny do tego z pierwszego, czy drugiego dnia podczas miesiączki.
Potem pielęgniarka dała mi ligninę i odprowadziła na oddział. Tam leżałam 2 godziny. Ligninę wymieniłam na podpaskę, bo wypływały resztki kontrastu i lekko zaczęłam plamić. Po 2 godzinach do domu, na wynik z opisem czekałam kilka dni.
Hsg to nic strasznego, jeżeli jajowody są drożne, to prawie nie boli.
A to podstawowy zabieg do którego powinno się podejść, jeżeli staracie się o dzidziusia, a długo nie wychodzi.

Jak chcesz więcej szczegółów lub o coś dopytać, to zapraszam na priv :)
basia_85
Weteran
Weteran

Postprzez doorotka » 24 listopada 2017, 11:35

basia_85 napisał(a):
doorotka napisał(a):Dzień dobry,

Ja miałam. Robiłam w szpitalu w Jaśle, jestem zadowolona.
Rano przyjęcie na oddział, sprawy papierologiczne.
Potem poproszono mnie do pokoju zabiegowego na dezynfekcję pochwy (octaniseptem) a następnie przeszłam wraz z doktorem i pielęgniarką do gabinetu gdzie wykonuje się zdjęcia rentgenowskie. Lekarz założył wziernik, wprowadził cieniuteńki cewniczek do macicy i wpuścił przez niego kontrast. Radiolog zrobił zdjęcia w momencie przechodzenia kontrastu przez macicę i jajowody. Podanie kontrastu spowodowało niewielki ból - porównywalny do tego z pierwszego, czy drugiego dnia podczas miesiączki.
Potem pielęgniarka dała mi ligninę i odprowadziła na oddział. Tam leżałam 2 godziny. Ligninę wymieniłam na podpaskę, bo wypływały resztki kontrastu i lekko zaczęłam plamić. Po 2 godzinach do domu, na wynik z opisem czekałam kilka dni.
Hsg to nic strasznego, jeżeli jajowody są drożne, to prawie nie boli.
A to podstawowy zabieg do którego powinno się podejść, jeżeli staracie się o dzidziusia, a długo nie wychodzi.

Jak chcesz więcej szczegółów lub o coś dopytać, to zapraszam na priv :)

dziekuję bardzo, masz priv
doorotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez mnk » 7 grudnia 2017, 18:15

Dziewczyny czy wiecie ile obecnie kosztuje wizyta u doktora Pierza? Chodzi mi o prowadzenie ciąży.
mnk
Obyty
Obyty

Postprzez doorotka » 22 stycznia 2018, 14:23

Byłam niedawno na pierwszej wizycie u dr Słowińskiego, bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił, miły, uprzejmy, mądry lekarz- ale cena mnie powaliła- wizyta z samym USG (nie jestem w ciaży) 120 zł! bez cytologii itp.
czy on za kazdym razem tyle bierze ?
doorotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kowalik267 » 23 stycznia 2018, 00:23

Tak jest drogi ale czy mądry....
kowalik267
Obyty
Obyty

Postprzez doorotka » 23 stycznia 2018, 09:02

no a na NFZ przyjmuje w tym samym gabinecie , ten sam sprzęt itp ?
doorotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez marta.ziomek » 23 stycznia 2018, 11:59

Jasielscy ginekolodzy podnieśli ceny za wizyty prywatne. 120 zł to nie tak dużo, niektórzy za wizytę biorą 150 zł (oczywiście bez cytologii).
Koszt samej cytologii to około 40- 50 zł.
Jeśli kogoś nie stać, to po prostu nie chodzi prywatnie, a na nfz. Taka polska rzeczywistość.
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kowalik267 » 23 stycznia 2018, 12:49

Z tego co wiem to nie prawda że przyjmuje w tym samym gabinecie.chodzilam do niego 2 lata i prywatnie i na nfz i do dwóch różnych drzwi a sprzęt też jest inny.
kowalik267
Obyty
Obyty

Postprzez żabka1 » 23 stycznia 2018, 13:20

Tak prywatnie jest w innym gabinecie i na innym sprzęcie niż na NFZ.Ale z całego serca mogę polecić dr.Słowińskiego prowadził moja ciąże gdzie były trochę komplikacje i mam porównanie z lekarzem z Krakowa i ta sama diagnoza .A do tego miły ,sympatyczny wszystko wytłumaczy do końca ciąży podtrzymywal na duchu że Będzie wszystko dobrze i jest mam zdrowego dzidziusia i Panu dr.zawdzięczam ta perfekcyjnosc która posiada.Dla niego najmniejszy szczegolik jest bardzo ważny i takich lekarzy się docenia.
żabka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez doorotka » 23 stycznia 2018, 13:27

a czy na NFZ też ma USG dopochwowe ?
to są pewnie te drzwi naprzeciwko prywatnego gabinetu ?

w Krośnie tez mają takie ceny niestety :/

a czy któraś z Was robiła wymazy na chlamydie,ureaplasme i mycoplasme? pamietacie jaki był koszt ?
doorotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez żabka1 » 23 stycznia 2018, 13:48

Tak prywatnie drzwi na prawo fundusz na lewo .Chodziłam prywatnie więc nie wiem jaki sprzęt na NFz
żabka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kowalik267 » 23 stycznia 2018, 14:42

Moje też 2 ciążę prowadził gdzie przy drugiej były problemy dziecko z wadami to raz że nie widział a dwa nie powiedział umyl ręce wysłał mnie do szpitala .na drugi dzień karetka i na Rzeszów ani słowa a ja widziałam jego minę jak robił usg .zaznaczę że chodziłam prywatnie. Chyba każda by chciała wiedzieć co z dzieckiem a zamknąć usta i się schować jak się to szuka więc opinie o dr są różne
kowalik267
Obyty
Obyty

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Planeta kobiet