kolonie dla dzieci - jakie biuro podróży możecie polecić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

kolonie dla dzieci - jakie biuro podróży możecie polecić?

Postprzez pm9pm9 » 29 lipca 2013, 20:05

czy macie jakieś sprawdzone biura podróży? szukam kolonii dla dziecka i nie wiem z którego biura wybrać ofertę?
pm9pm9
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: kolonie dla dzieci - jakie biuro podróży możecie polecić

Postprzez Aloalco » 30 lipca 2013, 18:29

Polecam almatur, sprawdzone, pewne i nie drogie
Aloalco
Początkujący
Początkujący

Postprzez bizonn » 13 września 2017, 12:32

A co myślicie o zagranicznych koloniach? Nigdy wcześniej nie wysyłałam swojego dziecka na takie wyjazdy, ale w tym roku planujemy z mężem generalny remont mieszkania i chyba to jest najlepszy sposób aby dziecko zniknęło z domu na czas remontu. Po przeczytaniu artykułu http://www.uslugi-info.pl/chorwacja-ide ... a-kolonie/ wiem już, że Chorwacja jest pięknym krajem. Można w nim spędzić naprawdę wyjątkowe wakacje. Wakacje nad Morzem Adriatyckim z pewnością spodobają się wszystkim uczestnikom kolonii. W podróż powrotną do kraju zabiorą wiele niezapomnianych wspomnień, które na długo, a może na zawsze pozostaną w ich pamięci.
bizonn
Debiutant
Debiutant

Postprzez elabarbara » 28 października 2018, 16:02

Wszystko zależy od tego hdzie chcieli byście organizować takie kolonie, chodzi dokładnie o miejsca. Bo np. bardzo fajne oferty na wycieczki szkolne są do Warszawa, Wrocław, Kraków, Szczecin, Poznań itd. oraz za granicą
Wilno, Berlin, Praga, Stralsund. Może warto tym biurem podróży się zainteresować
elabarbara
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu