STRZELNICA

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

STRZELNICA

Postprzez fil13 » 31 lipca 2013, 15:15

Witam.
Czy orientuje się ktoś, czy w okolicy Jasła lub ogólnie na Podkarpaciu jest jakaś strzelnica, na którą mogłaby iść nauczyć się strzelać zwykła osoba cywilna?
fil13
Doświadczony
Doświadczony

Re: STRZELNICA

Postprzez Regulator » 31 lipca 2013, 15:18

Są LOKi w Mielcu i w Tarnobrzegu, ale chyba trzeba mieć własną broń, być członkiem koła i takie tam... Najbliższa strzelnica dla nas, zwykłych cywili jest w Chorzowie w WPIKW, naprzeciwko stadionu Śląskiego.
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez rkoh » 31 lipca 2013, 15:24

no chyba bliżej jest w Krakowie ;)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Arturmag » 31 lipca 2013, 15:47

Jest strzelnica w Węglówce za Krosnem "Kapitan"
Ja tam byłem. Ma troche broni więc spoko miejscówka jest w domu pod lasem w takiej piwniczce.
http://www.kskapitan.republika.pl/index.html

To jest chyba najbliżej. :) Warunki takie se ale skoro chcesz sie nauczyć strzelać a nie siedziec tam na kawie to po co przepłacać i jezdzić daleko :)
Arturmag
Obyty
Obyty

Postprzez Regulator » 31 lipca 2013, 16:11

rkoh napisał(a):no chyba bliżej jest w Krakowie

To chyba jakaś nowa bo pierwsze słyszę ;)
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez rkoh » 31 lipca 2013, 16:16

przecież w krk jest kilka strzelnic, można ze swojej broni lub wypożyczać, wpisz sobie w google strzelnica kraków, to Ci kilka wyskoczy ;)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Regulator » 31 lipca 2013, 16:31

Chyba z rok temu albo lepiej chcieliśmy sobie spróbować postrzelać i w Krakowie chyba były tylko szkolenia ochroniarskie albo trzeba było mieć własną broń. Już dokładnie nie pamiętam ale zdaje mi się, że guglu nie znalazłem ogólnodostępnej. No może po prostu miałem kiepski dzień :P
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Jaślanin77 » 10 czerwca 2014, 09:55

Arturmag napisał(a):Jest strzelnica w Węglówce za Krosnem "Kapitan"
Ja tam byłem. Ma troche broni więc spoko miejscówka jest w domu pod lasem w takiej piwniczce.
http://www.kskapitan.republika.pl/index.html

To jest chyba najbliżej. :) Warunki takie se ale skoro chcesz sie nauczyć strzelać a nie siedziec tam na kawie to po co przepłacać i jezdzić daleko :)

Jakie są koszty +/- ? Orientuje sie ktoś?
Jaślanin77
Guru
Guru

Postprzez zielony87 » 10 czerwca 2014, 18:43

Do niedawna można było sobie postrzelać jak się miało paszport gdzieś na Ukrainie - prawdziwe kałasze mieli i nie tylko.Teraz też niby można tam postrzelać,ale można przy okazji zostać tam zastrzelonym :P Swoją drogą - jak ktoś nie jest Policjantem albo myśliwym to taka strzelnica to chyba nie jest fajny wydatek,bo wydać sporo kasy tylko po to by nauczyć się prawidłowo pudłować :hyhy:
zielony87
VIP
VIP

Postprzez Jaślanin77 » 10 czerwca 2014, 21:01

Dlatego właśnie pytam o koszty. :P Jak byłyby rozsądne ceny to chętnie nauczyłbym się "pudłować". Z drugiej strony nie mam zamiaru jechać gdzieś do Krakowa, albo jeszcze dalej.
Jaślanin77
Guru
Guru

Postprzez Jasielski38 » 10 maja 2018, 19:18

W Jaśle od niedawna można postrzelać ze sportowych wiatrówek. Jest w miarę tanio i fajne miejsce. Jedzie się jak na Żółków i skręca w drogę obok stacji benzynowej (Młynarska). Za stacją benzynową jadąc jak do mechanika widać drogowskaz. Strzelanie z kuli fakycznie jest drogie a uczyć można się na pneumatyku. Tak rozpoczyna i ćwiczy wiele osób.
Jasielski38
Debiutant
Debiutant

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu