Giełda kwiatowa

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Giełda kwiatowa

Postprzez fiołek20 » 5 września 2013, 18:41

Witam. Niedawno słyszałam od znajomego, że w miejscowości Wiśniowa jest giełda kwiatowa. Niestety nie jestem pewna tej informacje, dlatego chciałam się zapytać, czy nikt nie wie nic więcej na ten temat. Potrzebuję większej ilości kwiatów do dekoracji, stąd szukam miejsca, gdzie można kupić je taniej niż w kwiaciarniach. Jeżeli Ktoś coś wie, proszę o odpowiedź :)
fiołek20
Weteran
Weteran

Re: Giełda kwiatowa

Postprzez Lusstrzana » 5 września 2013, 23:13

polecam Nawojową. to już w ten weekend, nie tak daleko od jasła, a wybór i ceny są na prawdę zadowalające. już chyba 3 lata pod rząd zaopatruję tam swój ogród i dom w różnego rodzaju rośliny, kwiaty, krzewy.

(info z jakiegoś kalendarza targów rolniczych)
7–8 września 2013
XXIII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agropromocja 2013
Organizatorzy: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nawojowej
33-335 Nawojowa 1
tel./faks 18 445 70 36, 445 70 39
tel. kom. 534 247 030
e-mail: agropromocja@modr.pl
www.modr.pl
Miejsce imprezy: Nawojowa k. Nowego Sącza
Lusstrzana
Doświadczony
Doświadczony

Re: Giełda kwiatowa

Postprzez kk001 » 15 listopada 2018, 12:58

Giełda to fajny pomysł, ale niekiedy ludzie nie mają czasu na jeżdżenie po różnych giełdach. Ostatnio znalazłam coś takiego jak hurtownia online. Generalnie akcesoria florystyczne białystok mają fajny asortyment. Można składać u nich zamówienia online.Napewno jest tam taniej niż w kwiaciarni :)
kk001
Debiutant
Debiutant

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu