skup złota

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

skup złota

Postprzez kriszna27 » 21 października 2013, 13:47

Witam poszukuje gdzie najwiecej daja za zloto i placa od reki
kriszna27
Doświadczony
Doświadczony

Re: skup złota

Postprzez Jaślanka » 21 października 2013, 15:52

Spytaj na przeciwko parku i I LO :) Z tego co pamiętam, tam dawali najwięcej.
A jeśli to wyroby złote, nie zniszczone, to warto popytać też w lombardach, można dostać jeszcze więcej ;)
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez N_ » 21 października 2013, 19:35

Lombardy płacą 1/3 ceny za towar który skupują ;)
N_
VIP
VIP

Postprzez necia » 27 października 2013, 18:55

w lombardzie koło Polsatu daja 75zł za gram złota,a zna ktoś miejsce gdzie można sprzedać obrączki?
necia
Obyty
Obyty

Postprzez dominik0987 » 17 marca 2014, 11:56

Hej, tutaj: uniqmetal.pl macie cennik złota
dominik0987
Debiutant
Debiutant

Postprzez xenoxen1 » 20 marca 2014, 09:36

Cześć. Powiem Wam szczerze że na początku była sceptycznie nastawiona do tych skupów internetowych. Myślałam że to ściema itd. że oszukują ludzi i ceny są nie aktualne. Z google znalazłam http://www.zlotagotowka.pl ,zadzwoniłam do nich żeby się upewnić czy napewno istnieją. Bingo. Potem już wysyłka i o dziwi do konca tygodnia miałam pieniązki na mBanku.. wole poświecic pare minut więcej niz stracić XX lub XXX złotych w normalnym lombardzie. Ten przy po Polsacie w ogóle ma takie niskie ceny że nic ylko się popłakać..
xenoxen1
Debiutant
Debiutant

Postprzez 4R3cz3k » 19 grudnia 2018, 12:33

Lombardy nie mają ustalonej ceny za złoto. Cenę ustalają dopiero po wykonaniu próby złota. Jeżeli próba jest wysoka to można dobrze zarobić, no ale wiadomo, że lombard też chce zarobić więc musi dać Ci niższą cenę niż ta za którą je kupiłeś. Przyjmują złoto każdego rodzaju: obrączki, wisiorki, kolczyki, bransoletki ogólnie mówiąc biżuterie, ale przyjmują też np: złoto inwestycyjne. Ponadto w lombardzie nie musisz złota sprzedawać. Jeżeli to tylko chwilowe problemy finansowe lombard oferuje danie pożyczki pod zastaw. Zastaw trwa najczęściej przez 31 dni kalendarzowych i jest nisko oprocentowany. Oczywiście kwota za zastaw również będzie niższa. Czasami muszę korzystać z oferty lombardu, ale zawsze korzystam już ze sprawdzonego. Moim ulubionym jest Plus Lombard - http://www.plus-lombard.pl/ . Możesz sprawdzić jego ofertę. Po za skupem złota skupują elektronikę, samochody, rowery, antyki i inne kosztowności oraz rzeczy, które są coś wart.
4R3cz3k
Debiutant
Debiutant

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu