Gadżety reklamowe - opinie

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Gadżety reklamowe - opinie

Postprzez marke » 22 grudnia 2013, 15:05

Jak sądzicie, które propozycje gadżetów z tego katalogu będą najatrakcyjniejsze dla klientów? Bo zastanawiam się, co zamówić ;)
marke
Debiutant
Debiutant

Re: Gadżety reklamowe - opinie

Postprzez Sylwia_L » 24 listopada 2014, 18:16

Praktycznie od A do Z jeśli chodzi o odzież, gadżety, i inne materiały reklamowe jest zaopatrzony serwis bydgoszcz.sklepreklamowy.pl. Stąd zamawiałam w sumie już chyba z dziesięć razy. Zaczęło się od wizytówek i papieru firmowego, a ostatnio roll upy tutaj brałam. Mają porządne produkty za niezłe pieniądze. Jak sobie porównywałam ile trzeba za roll up zapłacić tutaj i u konkurencji to tu jest nawet te 10 procent taniej.
Sylwia_L
Początkujący
Początkujący

Postprzez elsa90 » 4 stycznia 2015, 12:12

Ja bym poleciła jakieś przydatne gadżety,np. scyzoryki czy latarki. Klient na pewno by sie ucieszył :D Duży wybór można znaleźć na http://dostawca1.pl :)
elsa90
Debiutant
Debiutant

Postprzez Sylwia_L » 7 stycznia 2015, 15:43

Widziałam, że firma fitchoice.eu organizuje nadruk reklamowy największym koncernom działającym w Polsce. Według mnie warto się z nimi wstępnie skontaktować i dopytać o szczegóły współpracy.
Sylwia_L
Początkujący
Początkujący

Postprzez misiek82 » 20 stycznia 2015, 11:07

Moim zdaniem długopis jest ponadczasowy :).
misiek82
Weteran
Weteran

Postprzez Garflid » 13 marca 2015, 22:55

Długopis to pójście po najniższej linii oporu i zero kreatywności ;) Zdecydowanie lepsze będą wyszukane kubki - http://www.extrema.com.pl/o,5,75,kubki-stozkowe-latte.html , filiżanki, szkło, kufle, albo kubki magiczne, czyli takie gdzie np. po zalaniu wrzątkiem pojawia się nasze logo :) Na pewno zostaną zapamiętane, nie są też wcale drogie, a dla wyjątkowych klientów do czasu do czasu taki podarek to żaden wydatek :)
Garflid
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez brooklin » 14 marca 2015, 11:40

Info do Admina, uważam że podlinkowanie pod pisane posty powinno być zabronione. 80 procent odpowiedzi jest pisane jako REKLAMA.
brooklin
Guru
Guru

Postprzez asap » 14 marca 2015, 18:00

Dla Ciebie reklama a dla innych ważne informacje. Żyjemy w czasach, gdzie skracamy sobie czas poszukiwania informacji - stąd pytając o coś liczymy na linka.
asap
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez furman » 19 marca 2015, 11:04

A nie wystarczyłaby sama nazwa firmy? Przecież bez problemu można ją znaleźć i nie ma obaw, że to tylko pusta reklama.
Ja na przykład zamiast takich różnych gadżetów zamawiam na przykład reklamowe kalendarze. Albo foldery. Ważne jest, żeby dobrze przedstawić swoją ofertę zamiast kusić długopisami. I tu mogę wam polecić jako wykonawcę drukarnię Openprint. Działają właśnie w internecie i ja u nich zamawiam większość materiałów.
Mają nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim podoba mi się jakość wykonania zamawianych rzeczy, widać, że nie odwalają fuszerki. No i zawsze jest z nimi łatwy kontakt, a nie jak z częścią firm działających w internecie, gdzie się nie można dodzwonić nieraz przez kilka dni.
furman
Guru
Guru

Postprzez Amfitryta » 26 września 2015, 11:07

dla mnie odpowiednim gadżetem jest kalendarz, oczywiście w formie notatnika, oraz pen-drive. Albo power bank, ostatnio dostałam :) czyli w skrócie to, co jest praktyczne :)
Amfitryta
Weteran
Weteran

Postprzez anda » 26 września 2015, 15:55

Pendrive
anda
Debiutant
Debiutant

Postprzez busmak » 27 września 2015, 18:01

Kalendarz i pendrive wydają się być ciekawe. ;)
busmak
Debiutant
Debiutant

Postprzez Partyzant » 11 października 2015, 22:12

Ja tam mam swojego dostawcę jednakże go nie ujawnię, po co mam dłużej czekać na swoje zamówienia ;p
Partyzant
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Romeq77 » 12 października 2015, 15:50

Też uważam, że najlepiej do reklamy sprawdzą się kalendarze. My przy zamawianiu kalendarzy promocyjnych korzystaliśmy z usług firmy produkującej gadżety http://www.extrema.com.pl/o,16,99,kalendarze-biurkowe.html. Nie był to nasz pierwszy dostawca materiałów reklamowych, więc mieliśmy pewne oczekiwania wobec zleconej usługi. Po otrzymaniu zamówienia byliśmy zaskoczeni wysoką jakością przygotowanych dla nas kalendarzy i szybkim czasem realizacji zlecenia. Zdecydowanie warto inwestować w takie gadżety, bo są one świetnie odbierane przez klientów.
Romeq77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Jasio28 » 13 października 2015, 13:42

Naprawdę udany marketing w dużym stopniu zależy od profilu potencjalnego klienta. Przeciez oprócz długopisów i ogłoszen jest tyle innych metod a rozleklamowanie się w sieci lub poza nią. Sam celowałbym w promocje na piknikach rodzinnych, wystarczy ciekawa figura pneumatyczna: http://www.clevair.pl/pl/component/virt ... Itemid=102 i oczywiście czesciowe sponsorowanie calej zabawy w zamian za taką reklame. Do tego darmowa kawka, albo gadżety typu pendrive, czy bardziej praktyczne otwieracze, scyzoryki i fajna reklama gotowa
Jasio28
Bywalec
Bywalec

Następna strona

Powrót do Wolna strefa