Jaka firma do pozycjonowania strony?

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Jaka firma do pozycjonowania strony?

Postprzez Radekrak » 25 listopada 2017, 10:28

Cześć, nie korzystałem z tej opcji, ale za to z social media i jestem zadowolony z ilości klientów, których w ten sposób pozyskałem. Może i spróbuj Ty tak rozreklamować swój biznes. ;) Tak jak pisałem, mi się udało i z kolei szukam dobrego polecenia, jeśli chodzi o optymalizację procesów w moim przedsiębiorstwie. Zdarza się, że popełniane są znaczne błędy przy dostawach, wydawaniu z magazynu, albo i w kadrach. Rzutują one na dalsze funkcjonowanie danego działu. Chciałbym je wyeliminować. W Internecie znalazłam adres www firmy http://www.primesoft.pl/ , czy będzie ona odpowiednia? Może ktoś z Was z nimi współpracował i opisze mi cały ten system w praktyce? :)
Radekrak
Debiutant
Debiutant

Postprzez Ambrozja18 » 29 listopada 2017, 21:43

Jeżeli szukasz firmy która będzie pozycjonować Twój biznes, powinieneś dopilnować tego, aby dana firma była rzetelna i profesjonalna, Polecam artykuł na temat: Raportów pozycjonowania SEO https://seo.zgred.pl/raport-seo-dla-kli ... nosci-4484 Raport to bardzo ważny dokument, na podstawie którego Firma reklamowa się z Tobą będzie rozliczać z wykonanej pracy, jeżeli dostarczy Ci okrojony raport, to nie będziesz w stanie stwierdzić czy płacisz za całą zaplanowaną kampanie czy Cię naciągają. Polecam sprawdzić artykuł.
Ambrozja18
Debiutant
Debiutant

Postprzez agataa89 » 21 grudnia 2017, 12:25

trudno odpowiedzieć na to pytanie, konkurencja jest ogromna. Po pierwsze trzeba ustalić którymi kanałami chcesz pozyskiwać klientów ( marketing szeptany/content marketing itp ). Po drugie w sumie to powinno być na pierwszym miejscu należy wykonać audyt strony pod wieloma kątami i tutaj w gre wchodzą zewnętrzne firmy które robią to profesjonalnie. Tak jak wspomniałam wybór jest duży .. są mniejsze jak i większe firmy które się tym zajmują. Osobiście mogę polecić firmę https://semline.pl/ koleżanka która ma sklep korzysta z ich usług od paru miesięcy i muszę powiedzieć że coraz lepiej się jej wiedzie. Poczytaj sobie ranking firm oraz opinie na ich temat. I pamiętaj o najważniejszym nie daj sobie wmówić że strona na 100% będzie jako pierwsza. Wiele firm mydli tym oczy, a tak naprawdę to jest jedna wielka bzdura.
agataa89
Debiutant
Debiutant

Postprzez kamil3 » 23 grudnia 2017, 13:10

są profesjonaliści od stron www :) polecam :) RZESZÓW dla firm bądź innych przedsiębiorstw :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Kot-Koteczek » 16 lutego 2018, 18:48

https://www.premiumdigital.pl/ zdecydowanie najlepsza strona marketing i pozycjonowanie na najwyższym poziomie. Dopasowanie strony do naszych potrzeb przy zachowaniu wszystkich standardów google. Strona internetowa to bardzo istotny element każdej firmy jest to w końcu nasza wizytówka więc warto wejść na stronę i zapoznać się z ofertami ponieważ mają naprawdę wiele do zaoferowania:)
Kot-Koteczek
Debiutant
Debiutant

Postprzez moniamixx » 28 lutego 2018, 14:24

Karolaa mam takie pytanie. Z jakich dokładnie usług korzystasz ? pytam bo też jestem zainteresowana tą firmą jednak chciałabym wiedzieć więcej szczegółów od osób trzecich. Interesuje mnie reklama na facebook z tego co tutaj czytam to może to być idealny pomysł jeżeli chodzi o przyciągnięcie klientów na stronę. https://semline.pl/facebook-ads/ zerknij proszę czy to jest dobre rozwiązanie. Z góry dzięki za info :D
moniamixx
Debiutant
Debiutant

Postprzez sabinka8947 » 3 marca 2018, 18:31

Ktoś polecił mi kiedyś Bluerank. Profesjonaliści, tylko że nie chcą rozmawiać, gdy nie mamy więcej pieniędzy. Jeśli jednak zależy nam na solidności wykonania, nie warto oszczędzać.
sabinka8947
Debiutant
Debiutant

Postprzez pablo1122 » 8 marca 2018, 16:49

Żeby pozycjonowanie miało jakikolwiek sens trzeba najpierw zoptymalizować stronę pod kątem użytkowników oraz wyszukiwarki. Bardzo dużą rolę odgrywają treści na stronie które chętnie przyciągają uwagę potencjalnych odbiorców. Zanim skorzystałam z usług firmy pozycjonerskiej poprawiłam stronę oraz zleciłam napisanie tekstów. Tutaj bardzo pomocna okazała się firma Seechange która napisała świetne teksty na każdą podstronę oraz stronę główną. Dodatkowo regularnie co miesiąc pisze świetne blogi które przyciągają internautów oraz sprawiają że strona jest wyżej w wyszukiwarce. Widzę gołym okiem że odwiedzin na stronę przybywa i taki był właśnie mój cel :).
pablo1122
Debiutant
Debiutant

Postprzez panela222 » 14 marca 2018, 12:25

Ja korzystam z usług realizowanych przez spółkę Estima Group Mają bardzo profesjonalną kadrę podzieloną na zespoły. Wstawiłam się do nich mając najzwyklejszą prostą wizytówke internetową która nie robiła dużego wrażenia. Estima zrobiła mi bardzo profesjonalną stronę od podstaw oraz regularnie świadczą usługę pozycjonowania która poprawia się z miesiąca na miesiąc. Teraz na stronie mam minimum 100 odwiedzin dziennie a to więcej niż się spodziewałam, statystyki oczywiście się poprawiają. Jeżeli ktoś szuka fachowej obsługi i zaskakujących efektów to zdecydowanie polecam :).
panela222
Debiutant
Debiutant

Postprzez aurelka » 1 kwietnia 2018, 20:12

Pzecież nie musisz się ograniczać tylko do Jasła :) secjalistów możesz znaleźć przez internet. Przeanalizuj ofertę http://piotrpolok.pl/. Ja korzystam z jego pomocy - może Tobie też będzie w stanie pomóc :) powodzenia!
aurelka
Początkujący
Początkujący

Postprzez depro111 » 2 kwietnia 2018, 06:14

Poczytaj trochę i sam zaczniesz pozycjonować, grunt to dobre słowa kluczowe ;)
depro111
Debiutant
Debiutant

Postprzez Gwizdek86 » 8 czerwca 2018, 15:24

Regionalne Pozycjonowanie jest załogą specjalistów z branży pozycjonowania lokalnego. Z naszą pomocą Twój biznes zdobędzie popularność, a razem z nim świeżych konsumentów w swoim województwie. Zapewniamy korzystne oferty dla małych, średnich i dużych firm. To właśnie dzięki lokalnemu SEO jest możliwe zdobyć sukces w internecie - zwiększony ruch na witrynie oznacza zwiększone przychody, rozgłos a nawet ufność pośród konsumentów. Pojawienie się w czołówce Google to łatwa droga ku energicznemu przyrostowi! Koniecznie zobacz - Pozycjonowanie lokalne
Gwizdek86
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 12 czerwca 2018, 11:30

Firm od pozycjonowania jest tyle, że na pewno się coś znajdzie
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez bisko9 » 20 czerwca 2018, 12:35

My mamy placówkę medyczną i szukalismy kogoś kto zajmuje się marketingiem medycznym. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z nimi http://medimarketing.pl marketing dla placówek medycznych
bisko9
Początkujący
Początkujący

Postprzez Paulina67 » 23 lipca 2018, 10:40

Raz w życiu do tej pory korzystałam z profesjonalnego pozycjonowania i zajmuje się tym agencja Litenet http://litenet.pl/. Jest efekt, to muszę przyznać. Jak do nich trafiłam to mi wyszukiwarka pokazywała mój sklep online gdzieś na 3-4 karcie...teraz jestem na pierwszej stronie i to się znacząco przełożyło na ruch, obroty, zamówienia itp.
Paulina67
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciekawe strony internetowe