Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Postprzez andaluzja » 15 listopada 2018, 21:56

A komu jeszcze tego badziewia nie wysłałeś spamerze. Ja bym żadnego kosza nie chciała dostać.. słodycze można dać bez żadnych bibelotów.
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Zombie » 19 listopada 2018, 11:03

Ja chyba chciałabym dostać zestaw węgli i nowoczesnych kredek, które nie blakną.
Zombie
Mistrz
Mistrz

Postprzez jolka91 » 4 grudnia 2018, 10:49

Zombie napisał(a):Ja chyba chciałabym dostać zestaw węgli i nowoczesnych kredek, które nie blakną.

wow to ciekawy pomysł na prezent, chyba mało która z nas by chciała otrzymać taki prezent. Dla mnie z pewnością by się przydał :) Nie przyszedł mi w pierwszej chwili do głowy;)
jolka91
Bywalec
Bywalec

Postprzez malwa02 » 5 grudnia 2018, 11:32

Ja nie pogardziłabym jakimiś akcesoriami kuchennymi - foremki do pieczenia, naczynia, sztućce do nakładania, tortownica, patera i tego typu rzeczy po prostu uwielbiam :D
Poza tym jakaś biżuteria, kosmetyki albo ogólne coś do domu, tylko nie jakiś bibelot do postawienia na półce, bo takich zbieraczy kurzu nie lubię :D
malwa02
Debiutant
Debiutant

Postprzez aga1101 » 21 grudnia 2018, 10:13

Również nie przepadam za babilotami, które po prostu ładnie wyglądają na półce. Wolę dostać coś użytecznego, co będę nosić. Ucieszyłaby mnie jakaś delikatna biżuteria, seksowna bielizna, czy na przykład torebka. Ostatnio znalazłam bardzo fajną ofertę hurtowni odzieżowej Sosimply.pl, gdzie można dostać naprawdę ładne torebki i nie tylko w super cenach. Kto wie, może sama sobie niedługo zrobię taki prezent :)
aga1101
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet