Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez dolo » 16 października 2014, 11:59

Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy X
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 383
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez JKS » 16 października 2014, 15:28

Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 276
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez kuba1975 » 16 października 2014, 18:25

Przelom Besko-Kolbuszowianka x
Strumyk Malawa-Stal Nowa Deba 1
Wislok Wisniowa-Crasnovia Krasne x
Bukowa Jastkowice-Piast Tuczempy 1
Czarni Jaslo-Polonia Przemysl 2
Sokol Nisko-Comos Nowotaniec 1
Sawa Sonina-Pogon Lezajsk x
Rzemieslnik Pilzno-LKS SKOLOSZOW 1
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1401
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Messer » 17 października 2014, 09:18

Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec X
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów X
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Diego Forlan » 18 października 2014, 04:32

Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec X
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 22 października 2014, 20:22

Kolejka 12 - (18-19 października)

Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:0
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1:2
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 1:0
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 0:2
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 1:1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 3:2
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk 1:1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 4:1



Czarny Lotos
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec X
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1

OBCY
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2

Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1

progres
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne x
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 2

Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk x
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1


dolo
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy X
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2

Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1


JKS
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 1

Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1

kuba1975
Przelom Besko-Kolbuszowianka x
Strumyk Malawa-Stal Nowa Deba 1
Wislok Wisniowa-Crasnovia Krasne x
Bukowa Jastkowice-Piast Tuczempy 1
Czarni Jaslo-Polonia Przemysl 2

Sokol Nisko-Comos Nowotaniec 1
Sawa Sonina-Pogon Lezajsk x
Rzemieslnik Pilzno-LKS SKOLOSZOW 1


Messer
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2

Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec X
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów X

Diego Forlan
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec X

Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1




ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.




TABELA LIGI TYPERA (po 12 kolejce):

1. Messer - 44 pkt
2. OBCY - 40 pkt
3. progres - 38 pkt
4. kuba1975 - 37 pkt
5. dolo, JKS, Diego Forlan - 34 pkt
6. Czarny Lotos - 29 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :!:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 22 października 2014, 20:23

Kolejka 13 - (25-26 października)

LKS Skołoszów - Przełom Besko
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa


Podaję następną kolejkę.
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 22 października 2014, 20:24

LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez OBCY » 22 października 2014, 20:44

LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 389
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez JKS » 23 października 2014, 09:05

LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice x
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 276
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Messer » 23 października 2014, 11:18

LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina X
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa X
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez dolo » 23 października 2014, 20:13

LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 383
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez kuba1975 » 23 października 2014, 20:30

LKS Skoloszow-Przelom Besko 1
Pogon Lezajsk-Rzemieslnik Pilzno x
Cosmos Nowotaniec-Sawa Sonina 1
Polonia Przemysl-Sokol Nisko 1
P[iast Tuczempy-Czarni Jaslo x
Crasnovia Krasne-Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Deba-Wislok Wisniowa x
Kolbuszowianka Kolbuszowa-Strumyk Malawa 1
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1401
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez progres » 24 października 2014, 16:26

LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno x
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 2
Avatar użytkownika
progres
VIP
VIP
 
Posty: 610
Dołączył(a): 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Diego Forlan » 24 października 2014, 18:31

LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Typery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości