Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez OBCY » 28 kwietnia 2015, 01:19

Przełom Besko - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 2
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 389
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez progres » 28 kwietnia 2015, 07:45

Przełom Besko - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 1
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Avatar użytkownika
progres
VIP
VIP
 
Posty: 610
Dołączył(a): 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez dolo » 28 kwietnia 2015, 14:30

Przełom Besko - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 1
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno X
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 383
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez kuba1975 » 28 kwietnia 2015, 18:20

Przelom Besko-Sokol Nisko x
Czarni Jaslo-Sawa Sonina 1
Bukowa Jastkowice-Rzemieslnik Pilzno 1
Wislok Wisniowa-LKS Skoloszow x
Strumyk Malawa-Pogon Lezajsk 1
Kolbuszowianka-Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Deba-Polonia Przemysl 2
Crasnovia Krasne-Piast Tuczempy 1
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1392
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Diego Forlan » 29 kwietnia 2015, 22:52

Przełom Besko - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 1
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno X
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy X
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Messer » 1 maja 2015, 11:43

Przełom Besko - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina X
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów X
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy X
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 8 maja 2015, 14:10

Kolejka 22 - (2-3 maja)

Przełom Besko - Sokół Nisko 1:2
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 3:1
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno 0:1
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów 3:0
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk 1:0
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1:3
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 1:4
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 0:2



Czarny Lotos
Przełom Besko - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 1
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1

OBCY
Przełom Besko - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 2
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno 1

Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk 1

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1

progres
Przełom Besko - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 1
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1

dolo
Przełom Besko - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 1
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno X
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1

kuba1975
Przelom Besko-Sokol Nisko x
Czarni Jaslo-Sawa Sonina 1
Bukowa Jastkowice-Rzemieslnik Pilzno 1
Wislok Wisniowa-LKS Skoloszow x
Strumyk Malawa-Pogon Lezajsk 1
Kolbuszowianka-Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Deba-Polonia Przemysl 2
Crasnovia Krasne-Piast Tuczempy 1

Diego Forlan
Przełom Besko - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 1

Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno X
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk 1

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy X

Messer
Przełom Besko - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina X
Bukowa Jastkowice - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów X

Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy X





ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.



TABELA LIGI TYPERA (po 22 kolejce):

1. OBCY - 79 pkt
2. Diego Forlan - 70 pkt
3. progres, kuba1975 - 68 pkt
4. dolo - 67 pkt
5. Messer - 62 pkt
6. Czarny Lotos - 53 pkt
7. JKS - 44 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :!:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 8 maja 2015, 14:12

Kolejka 23 - (9-10 maja)

Crasnovia Krasne - Przełom Besko 9 maja, 17:00
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba 9 maja, 14:00
Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 maja, 16:00
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 10 maja, 14:00
Pogoń Leżajsk - Wisłok Wiśniowa 9 maja, 17:00
LKS Skołoszów - Bukowa Jastkowice 10 maja, 17:00
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło 10 maja, 16:00
Sawa Sonina - Sokół Nisko 10 maja, 17:00

Następna kolejka :suchy:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 8 maja 2015, 14:12

Crasnovia Krasne - Przełom Besko 1
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba 1
Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Wiśniowa 1
LKS Skołoszów - Bukowa Jastkowice 1
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło 2
Sawa Sonina - Sokół Nisko 1
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez progres » 8 maja 2015, 14:53

Crasnovia Krasne - Przełom Besko 1
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba 1
Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Wiśniowa 2
LKS Skołoszów - Bukowa Jastkowice x
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło 1
Sawa Sonina - Sokół Nisko x
Avatar użytkownika
progres
VIP
VIP
 
Posty: 610
Dołączył(a): 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Diego Forlan » 8 maja 2015, 17:58

Crasnovia Krasne - Przełom Besko 1
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba 1
Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Wiśniowa 2
LKS Skołoszów - Bukowa Jastkowice X
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło 1
Sawa Sonina - Sokół Nisko 2
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez kuba1975 » 8 maja 2015, 18:21

Crasnovia Krasne-Przelom Besko 1
Piast Tuczempy-Stal Nowa Deba 1
Polonia Przemysl-Kolbuszowianka 1
Cosmos Nowotaniec-Strumyk Malawa 1
Pogon Lezajsk-Wislok Wisniowa x
LKS Skoloszow-Bukowa Jastkowice 1
Rzemieslnik Pilzno-Czarni Jaslo 1
Sawa Sonina-Sokol Nisko 1
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1392
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez OBCY » 8 maja 2015, 23:14

Crasnovia Krasne - Przełom Besko 1
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba 1
Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Wiśniowa 2
LKS Skołoszów - Bukowa Jastkowice 1
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło 1
Sawa Sonina - Sokół Nisko 2
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 389
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez dolo » 9 maja 2015, 18:59

Crasnovia Krasne - Przełom Besko 9 maja, 17:00
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba 9 maja, 14:00
Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 maja, 16:00
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 10 maja, 14:00 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Wiśniowa 9 maja, 17:00
LKS Skołoszów - Bukowa Jastkowice 10 maja, 17:00 X
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło 10 maja, 16:00 1
Sawa Sonina - Sokół Nisko 10 maja, 17:00 X
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 383
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Messer » 15 maja 2015, 12:03

Przełom Besko - Sawa Sonina 17 maja, 16:30
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno 17 maja, 17:00
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 16 maja, 17:00
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 16 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec 16 maja, 11:00
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 17 maja, 11:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 17 maja, 17:00
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne 16 maja, 11:00
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Typery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości