GRY PLANSZOWE W JAŚLE

wszystkie inne sporty

Moderator: paul_proteus

Re: GRY PLANSZOWE W JAŚLE

Postprzez bratan » 17 listopada 2014, 00:44

Mam nadzieję, że nadzorca forum okaże się wyrozumiały za podbijanie postów, odświeżam temat. Kończy się weekend więc pora myśleć o kolejnym ;) Czy ktoś pisze się na spotkanie przy stoliku po ciężkim tygodniu w najbliższą sobotę?
bratan
Początkujący
Początkujący

Postprzez żo.be » 18 stycznia 2015, 12:42

Czy w Jaśle można gdzieś wypożyczyć gry planszowe? Ktoś pół roku temu wspominał o którymś z jasielskich lokali, o który chodziło i czy to jeszcze aktualne?
żo.be
Debiutant
Debiutant

Postprzez bratan » 20 stycznia 2015, 23:26

W miejscowym lokalu poza chińczykiem i kartami o niczym ambitniejszym nie słyszałem. Wiem za to, że kilka gier w kolekcji posiada Miejska Biblioteka Publiczna w JDKu. Choć posiadane gry skierowane są do najmłodszych, w zbiorze znajduje się m.in. Kolejka :) Pani zajmująca się tam mediami jest otwarta na współpracę, więc jeśli tylko zbierze się choć najmniejsza grupa 2-3 osób, okazja do zagrania jest w jednym z pomieszczeń biblioteki.
bratan
Początkujący
Początkujący

Postprzez xcmv10 » 29 stycznia 2015, 18:23

A graliście kiedyś w gry mahjong? świetna zabawa, tak samo jest to gra logiczna, trochę inna od puzzli ale równie wciągająca i dobra, uwielbiam grać w tą grę !
xcmv10
Bywalec
Bywalec

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny