Pizzeria This is it!!!

Gdzie lubicie spedzać czas w zimowe wieczory, gdzie pizza jest najsmaczniejsza

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Pizzeria This is it!!!

Postprzez anonimowy » 28 marca 2015, 20:24

Czy wiecie dlaczego ta pizzeria nie dowozi pizzy do klienta chyba jako jedyna w Jaśle ?.Nie ma kolejek takich żeby nie wyrabiali z robotą.Tylko odbiór w lokalu.
anonimowy
Ekspert
Ekspert

Re: Pizzeria This is it!!!

Postprzez BodeineBrazy » 28 marca 2015, 20:36

Bo pizze, placki ziemniaczane i kilka innych potraw, powinno się jeść bezpośrednio po wyciągnięciu z pieca lub piekarnika, a nie delektować się rozmokniętym plackiem lub twardym sucharem po 20, 30 minutach.
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez ananasek » 28 marca 2015, 21:40

BodeineBrazy napisał(a):Bo pizze, placki ziemniaczane i kilka innych potraw, powinno się jeść bezpośrednio po wyciągnięciu z pieca lub piekarnika, a nie delektować się rozmokniętym plackiem lub twardym sucharem po 20, 30 minutach.

Według Ciebie każda pizzeria nie powinna dowozić jedzenia? :super:
ananasek
VIP
VIP

Postprzez ananasek » 28 marca 2015, 21:41

anonimowy napisał(a):Czy wiecie dlaczego ta pizzeria nie dowozi pizzy do klienta chyba jako jedyna w Jaśle ?.Nie ma kolejek takich żeby nie wyrabiali z robotą.Tylko odbiór w lokalu.

Niestety nie wiem, ale nie dowożą już od kilku miesięcy. A szkoda.
ananasek
VIP
VIP

Postprzez BodeineBrazy » 29 marca 2015, 11:07

ananasek napisał(a):
BodeineBrazy napisał(a):Bo pizze, placki ziemniaczane i kilka innych potraw, powinno się jeść bezpośrednio po wyciągnięciu z pieca lub piekarnika, a nie delektować się rozmokniętym plackiem lub twardym sucharem po 20, 30 minutach.

Według Ciebie każda pizzeria nie powinna dowozić jedzenia? :super:

Ja nie wiem co powinny robić pizzerie, zwłaszcza te z Jasła gdzie w gastronomii panują jakieś dziwne obyczaje i etyka pracy.
Wiem natomiast, że pizza najlepiej smakuje do 10 minut od wyjęcia z pieca i zawsze dziwiło mnie, że ktoś potrafi się delektować pizzą na dowóz.
Jest to oczywiście moje subiektywne zdanie i nie będę nikomu nic narzucał więc możesz jeść pizze skąd chcesz i jaką chcesz.
Możesz ją nawet odgrzać na drugi dzień w mikrofali, zalać ketchupem albo jakimś innym dziwnym sosem i zjeść. To sprawa tylko i wyłącznie Twojego gustu i smaku.
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez kamil3 » 29 grudnia 2018, 04:03

Chodzę często z ziomkami ze szkoły polecam pozdrawiam
kamil3
VIP
VIP

Powrót do Knajpy, PUBy Pizzerie