Rozwód

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Rozwód

Postprzez jędza » 4 czerwca 2016, 20:03

A czy ktoś miał do czynienia z mecenasem Górką? Byłam u niego po poradę i ciekawa jestem czy prowadził komuś sprawę i jak to wyglądało?
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Romeq77 » 24 sierpnia 2016, 11:11

Na pewno warto wybrać kogoś, kto nie tylko zna takie sztuczki, ale też jest na tyle lojalny wobec klienta, że poprowadzi go aż do samego końca sprawy. Dobrze mieć kontakt do takich adwokatów jak mecenas Budrewicz z Warszawy, którzy potrafią utożsamić się z klientem i faktycznie go zrozumieć. Dzięki temu cały proces jest dużo spokojniejszy dla klienta.
Romeq77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Tadzik74 » 4 kwietnia 2017, 11:46

zawsze kiedyś rozwód jest
Tadzik74
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez igom » 5 kwietnia 2017, 11:08

Nie zawsze, ale niestety takie mamy czasy, że coraz częściej do tego dochodzi. W mojej rodzinie też się zdarzyły i zdarzają.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez himes » 23 kwietnia 2017, 11:35

A jeżeli chodzi o wysokość alimentów na dzieci? To jakie otrzymujecie? Od czego uzależnona jest wysokość?
himes
Obyty
Obyty

Postprzez Paulina67 » 13 września 2018, 13:33

Polecam pana Husarskiego (tutaj jest kontakt do agencji - http://detektywhusarski.pl/). Mają licencję działają szybko i dyskretnie, a sam materiał dowodowy był dla sądu w stu procentach wystarczający żeby orzec winę za rozpad małżeństwa po stronie męża.
Paulina67
Bywalec
Bywalec

Postprzez cullen » 13 września 2018, 15:46

himes napisał(a):A jeżeli chodzi o wysokość alimentów na dzieci? To jakie otrzymujecie? Od czego uzależnona jest wysokość?

wysokość jest uzależniona od możliwości zarobkowych i majątkowych osoby zobowiązanej do uiszczania alimentów i od potrzeb osoby uprawnionej do ich pobierania.
Czyli np. jeśli mamy 10 letnie dziecko i ojca/matkę od których dochodzi się alimentów, to trzeba wziąć pod uwagę jakie potrzeby ma takie dziecko - odzież, jedzenie, artykuły szkolne itp. i przy tym trzeba zważyć na możliwości zarobkowe ojca/matki od których mają być pozyskane alimenty, czyli jeśli ktoś zarabia najniższą krajową to myślę że Sąd jest w stanie mu zasądzić pewnie około 500 zł alimentów na dziecko, ale wiadomo że każda sprawa się różni.

Jeśli chodzi o adwokatów w Jaśle w sprawie rozwodowej i o alimenty, to polecam adwokata Łukasza Mazurek i adwokata Andrzeja Górkę. Mają wspólną siedzibę na ulicy Czackiego.

Pozdrawiam
cullen
Mistrz
Mistrz

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu