dotacje i fundusze unijne

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, KF

dotacje i fundusze unijne

Postprzez sebuś » 4 maja 2015, 14:12

Szukam w Jaśle lub podliskich miastach osób lub instytucji, które zajmują sie pozyskiwaniem pieniedzy z funduszy i dotacji unijnych. Interesuje mnie pozyskanie takich środków na rozpoczęcie działalności turystycznej wynajem domków letniskowych. Prosze o pomoc w tej sprawie, ewentualnie o telefony adresy i nazwiska, osób które sie tym zajmują lub maja wiedzę na ten temat. Dziękuję
sebuś
Debiutant
Debiutant

Re: dotacje i fundusze unijne

Postprzez mironrak » 5 maja 2015, 21:54

W stronę Rafinerii za Biedronką jest firma, która zajmuje się doradztwem w prowadzeniu działalności i pozyskiwaniem środków z UE. Podjedz tam i popytaj.
mironrak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez sebuś » 7 maja 2015, 18:03

byłem na rafinerii , pytałem jeżdziłem dzwoniłem ale nikt dokładnie mi nie wskazał adresu wię jak bys mógł podać jakiś numer tel., albo konkretny adres to by było fajnie a i tak jeszcze raz się tam przejade dzięki
sebuś
Debiutant
Debiutant

Postprzez Amfitryta » 8 maja 2015, 09:07

Witam! Tematyką dotacji unijnych zajmuje się Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie, ul. Tysiąclecia 3, tel. 13 43 234 47 lub 13 43 695 90, strona www.pigkrosno.pl :)
Amfitryta
Weteran
Weteran

Postprzez mironrak » 24 czerwca 2015, 11:33

Sebuś mam nr telefonu do tej firmy, jeśli jesteś zainteresowany napisz na priv
mironrak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez golden » 4 kwietnia 2016, 08:47

Myślicie, że uda mi się uzyskać fundusze na tamto centrum zdrowia (spa, siłka), o którym wspomniałem? Czy jest to potrzebne?
golden
Debiutant
Debiutant

Postprzez Laura Diaz » 4 kwietnia 2016, 09:33

golden napisał(a):Myślicie, że uda mi się uzyskać fundusze na tamto centrum zdrowia (spa, siłka), o którym wspomniałem? Czy jest to potrzebne?

Czy ci się uda pozyskać dofinansowanie - zalezy to od instytucji, która ogłasza konkurs i w której złożysz wniosek. Jeżeli projekt uzyska odpowiednią liczbe punktów - przejdzie pozytywnie ocenę ekspertów i jest zgodny z polityką np zrównoważonego rozwoju (specjaliści od pozyskiwania funduszy wiedza, co to) - dostaniesz :) Skontaktuj się z jakąś firmą, która się tym zajmuje. Jasło, Krosno, ew. Rzeszów.
Laura Diaz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez kakao » 14 kwietnia 2016, 18:31

golden napisał(a):Myślicie, że uda mi się uzyskać fundusze na tamto centrum zdrowia (spa, siłka), o którym wspomniałem? Czy jest to potrzebne?

Wiesz to czy jest potrzebne czy nie jest nieważne. Po necie krąży lista projektów które dostały dofinansowanie i dawno już nie istnieje. A jak się spojrzy to konia z rzędem temu kto uznał, że takie rzeczy były komukolwiek potrzebne.

Więc składaj się nawet nie zastanawiaj czy potrzebne. Urzędnicy nie patrzą na użyteczność, chyba, że czegoś się nauczyli ale wątpie. Unia celuje w nietrafione inwestyce.
kakao
Debiutant
Debiutant

Postprzez Nutshell » 20 stycznia 2017, 16:12

Jeśli napiszesz dobry projekt i będzie się na papierze zgadzać wszystko nie koniecznie z rzeczywistością to uzyskasz.
Nutshell
Debiutant
Debiutant

Postprzez tomek119 » 28 marca 2018, 10:04

Jak się starać o te środki to jest bardzo trudno je uzyskać tak naprawdę
tomek119
Debiutant
Debiutant

Powrót do Ciekowostki z Jasła i regionu