Strój roboczy, gdzie tanio kupić

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Strój roboczy, gdzie tanio kupić

Postprzez JaślaninOn » 12 kwietnia 2018, 23:37

W Mrówce ostatnio widziałem sporo ciekawych ubrań roboczych , ciekawych jakościowo bo jednak co do cen myślę ze góruje "ryneczek " Jasielski .
JaślaninOn
Guru
Guru

Postprzez tomaszjawor10 » 2 października 2018, 13:14

Są do tego specjalne sklepy z akcesoriami bhp, w nich można się zaopatrzyć.
tomaszjawor10
Debiutant
Debiutant

Postprzez Viliano777 » 17 października 2018, 12:40

Jak szef skąpi ciuchów roboczych to może pora zmienić pracodawcę. Na necie jest wszystko wystarczy poszukać.
Viliano777
Debiutant
Debiutant

Postprzez mariio » 24 listopada 2018, 23:23

Ja mogę polecić eprotect, ostatnio zamawialiśmy u nich rękawice robocze: https://eprotect.pl/pol_n_OCHRONA-RAK-_Rekawice-wzmacniane-1849.html zresztą nie pierwszy raz. Nie mogę narzekać na jakość a i cena jest odpowiednia. Osoby, które pracują fizycznie, powinny zadbać o odpowiednią ochronę swojego ciała w trakcie pracy-tu nie należy oszczędzać bo chodzi o nasze bezpieczeństwo.
mariio
Debiutant
Debiutant

Postprzez ktokolwiek1 » 19 grudnia 2018, 08:57

Ja dla siebie takie rzeczy zwykle kupuje przez internet, bo jest najtaniej. Też lubię pracować w ogrodzie czy wokół domu w koszuli flanelowej ;) Polecam Ci zajrzeć do sklepu internetowego Kameleon, ponieważ mają oni ogromny wybór odzieży roboczej w stosunkowo niskich cenach. Tutaj podaję linka do ich strony: https://sklep.kameleon.pro/odziez-ochronna-robocza Korzystam już z ich produktów dłuższy czas i jeszcze się nie zawiodłam, są dobre jakościowo, więc dbając o nie długo służą :) Szczególnie polecam rękawice Stalco, które można kupić na stronie, ponieważ dobrze się w nich pracuje, fajnie układają się na ręce i są bardzo wytrzymałe. Wiadomo ich zużycie zależy od tego kto ile i przy czym nimi pracuje, ale z doświadczenia wiem że te sprawdzają się super ;) ponieważ wypróbowałam już wiele opcji.
ktokolwiek1
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu