Remont mieszkania

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Remont mieszkania

Postprzez kater » 8 września 2015, 11:35

Przymierzam się do remontu mieszkania. Czy jest jakaś większa różnica pomiędzy markowymi płytami k-g, cementem, gładzią, klejami i te sprawy od tych mniej markowych? Pytam, bo nie wiem czy można na tym w jakiś sposób zaoszczędzić...
kater
Guru
Guru

Re: Remont mieszkania

Postprzez misiek82 » 16 września 2015, 14:40

Pewnie, że jest. Ale nie w każdym wnętrzu się nada.
misiek82
Weteran
Weteran

Postprzez tryk » 25 września 2015, 07:13

Oferuje kompleksowe usługi projektowo-budowlane. W oparciu o Państwa oczekiwanie zostanie bezpłatnie sporządzona inwentaryzacja stanu istniejącego oraz kosztorys wykonawczy. W dalszej części projekt oraz wizualizacja (na życzenie klienta) oraz wykonane zostaną wszystkie prace pod klucz. Dokładnie i solidnie.
W razie pytań proszę o kontakt - 660855516.
tryk
Początkujący
Początkujący

Postprzez igom » 19 października 2016, 17:22

Ja bym nie oszczędzała za bardzo przy remoncie, żeby to potem nie zaczęło się rozwalać. Przy ostatnim remoncie wykorzystaliśmy gładź szpachlową taką:
Obrazek
Kupiliśmy ją w markecie budowlanym stukpuk.pl i sprawiła się bardzo dobrze.
igom
Guru
Guru

Postprzez EdwardDel » 26 października 2016, 13:36

Kupowanie materiałów budowlanych w sieci to duża oszczędność czasu i pieniędzy.Nie trzeba biegać po marketach budowlanych i szukać po półkach takich drobiazgów jak śruby,wkręty,pręty czy profile zamknięte.Siedzę w ciepełku i jak nie mogę czegoś znaleźć na stronie e-sklepu BTH import stal,to po prostu do nich dzwonię.
EdwardDel
Początkujący
Początkujący

Postprzez pozioomka » 28 października 2016, 23:07

Też jestem zdania, ze zakupy tego rodzaju materiałów w sieci to znaczna oszczędność. Wiem coś o tym, bo sama niedawno przechodziłam przez remont. Wiem, że mąż sporo potrzebnych nam rzeczy kupował na stronie http://www.chemik24.pl/Katalog/klej/
pozioomka
Bywalec
Bywalec

Postprzez michalnik » 30 października 2016, 11:27

Przede wszystkim ekipa remontowa jest jedna z ważniejszych rzeczy, którą musisz sobie załatwić ja Ci polecam szczerze firmę http://zodw.com.pl/budowa-domow-jednoro ... -lodz.html Są solidni, profesjonalni i naprawdę robotę wykonują na tip top :)
michalnik
Debiutant
Debiutant

Postprzez Joziiiin » 30 października 2016, 12:21

michalnik napisał(a):Przede wszystkim ekipa remontowa jest jedna z ważniejszych rzeczy, którą musisz sobie załatwić ja Ci polecam szczerze firmę http://zodw.com.pl/budowa-domow-jednoro ... -lodz.html Są solidni, profesjonalni i naprawdę robotę wykonują na tip top :)

Ty spamerem jesteś a nie żadnym sortem. Wypad do działu reklam..... :wstyd:
Joziiiin
VIP
VIP

Postprzez minik89 » 19 listopada 2016, 18:44

a firma transportowa nikt nie potrzebuje ? Przecież przy remoncie czasami potrzebujemy, kogoś kto by nam przetransportował nasze towary zakupione. Czy ktoś mógłby polecić taką solidną firmę jak np ta http://www.transport-bydgoszcz.net.pl/ która czymś takim się zajmuje ? :)
minik89
Debiutant
Debiutant

Postprzez Zynek6 » 20 listopada 2016, 12:57

minik89 napisał(a):a firma transportowa nikt nie potrzebuje ? Przecież przy remoncie czasami potrzebujemy, kogoś kto by nam przetransportował nasze towary zakupione. Czy ktoś mógłby polecić taką solidną firmę jak np ta http://www.transport-bydgoszcz.net.pl/ która czymś takim się zajmuje ? :)

Właśnie potrzebuję przywież coś z Merkurego to sobie zamówię firmę transportową z BYDGOSZCZY!!! :mur:
Zynek6
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Versal » 20 listopada 2016, 14:48

Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez EdwardDel » 24 listopada 2016, 17:28

Witaj Kater - pytasz o firmowe materiały budowlane.Nie zawsze te reklamowane są najlepsze a na pewno są droższe,bo reklama sporo kosztuje.O dobre materiały trzeba po prostu popytać fachowców,którzy ich sporo przecież używają.Często dobry produkt oferuje firma nieznana ogółowi nie-fachowców.
EdwardDel
Początkujący
Początkujący

Postprzez marek75 » 28 listopada 2016, 14:46

hej,

na materiałach nie warto oszczędzać, ewentualnie można wiele rzeczy zrobić samemu i tutaj zostawić trochę pieniędzy w portfelu:), pozdrawiam
marek75
Debiutant
Debiutant

Postprzez karola70 » 28 listopada 2016, 15:36

własnie a jak z malowaniem natryskowym to wychodzi ? jakieś opinie ?
karola70
Debiutant
Debiutant

Postprzez Madison » 30 listopada 2016, 00:44

Mnie marzy się nie tyle remont, co modyfikacja, dzięki której miałbym inteligentny dom. Na stronie http://fibaro.com/pl/inteligentny-dom doczytałem, że taki system nie wymaga żadnego kucia ścian, co kiedyś było normalne. Obecnie wszystko wykonuje się podtynkowo, nie trzeba ciągnąć kilometrów kabli, żeby to wszystko ze sobą połączyć. Jak dla mnie super sprawa, całość można ogarniać z własnego smartfona.
Madison
Początkujący
Początkujący

Następna strona

Powrót do Wolna strefa