Poszukuję dobrych oraz tanich rolet wewnętrznych

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Poszukuję dobrych oraz tanich rolet wewnętrznych

Postprzez alka34 » 18 listopada 2015, 14:11

Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie rolet wewnętrznych do pokoi i do kuchni? Czy rolety mogę się zepsuć z jakichkolwiek powodów? Jakie rolety polecacie -oczywiście warunek jest taki, aby były ładne, dobrei tanie
alka34
Guru
Guru

Re: Poszukuję dobrych oraz tanich rolet wewnętrznych

Postprzez karol128 » 18 grudnia 2018, 15:25

Dla mnie najlepsze są rolety dzień noc bo są bardzo funkcjonalne. Nie trzeba ich podnosić do góry, żeby wpuścić słońce. Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na takie montowane do ramy okna https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html bardzo to nam ułatwi zakładanie rolet. Łatwo się je czyści, co jest też ważne, ponieważ żeby długo roleta wisiała i była w idealnym stanie musimy też o nią dbać. Ogólnie polecam sprawdzić te rolety od Karnix, są na prawdę dobrej jakości, ja mam w mieszkaniu i nie zamieniłbym na nic innego.
karol128
Debiutant
Debiutant

Re: Poszukuję dobrych oraz tanich rolet wewnętrznych

Postprzez ktokolwiek1 » 19 grudnia 2018, 09:22

Też mam u siebie rolety dzień - noc i bardzo je sobie chwalę :) są nowoczesne i eleganckie. Ja zamawiałam w firmie Krakżal i szczerze mogę ich polecić. Mają najlepsze rolety i żaluzje jakie przyszło mi oglądać przed ostatecznym wyborem. Widziałam że też mają bardzo ciekawe, zwykłe rolety, jeśli takie wolisz. ;) Tutaj możesz zobaczyć ich propozycje: https://wolakrakzal.com.pl/rolety/ Możesz wybrać taką z graficznym wzorem i nadać pomieszczeniu wyjątkowości i elegancji :) Te zwykłe rolety też mogą pełnić funkcje dekoracyjne, a tak jak rolety dzień - noc są bardzo łatwe w utrzymani ich w czystości. Musisz tylko pamiętać by do kuchni nie montować rolet materiałowych (rzymskich) ponieważ przez kurz i tłuszcz ciężko będzie je utrzymać je w czystości, take rolety bardziej sprawdzą się w sypialni.
ktokolwiek1
Debiutant
Debiutant

Powrót do Planeta kobiet