Wyprawka dla maluszka

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Wyprawka dla maluszka

Postprzez Gracjan007 » 19 listopada 2015, 22:53

Razem z żoną oczekujemy małego szkraba w grudniu. Gdzie polecacie kupić wyprawkę dla malucha ?:)
Gracjan007
Początkujący
Początkujący

Re: Wyprawka dla maluszka

Postprzez Jagoda Fioletowa » 20 listopada 2015, 05:14

Przez Internet :)
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP

Postprzez kiwi2 » 25 listopada 2015, 22:06

Najciekawsze rzeczy potrzebne maluszkowi kupicie w sieci.
Jeśli maluszek ma się pojawić na świecie w grudniu, to już teraz możecie sobie skompletować najpotrzebniejsze rzeczy.
Na pewno przyda się tego typu wanienka http://bumik.eu/wanienki/312-beaba-wanienka-camele-o-pastel-blue.html
dla mnie lepsza była wersja ze stojakiem.
kiwi2
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez alka34 » 23 grudnia 2015, 12:50

Aktualnie jest bardzo dużo chińszczyzny w sklepach .Sama polecam kupić dziecku rzeczy szyte w Polsce z dobrych materiałów. Będziecie miały przynajmniej pewność,ze nie będa szkodziły maluchowi.Sama zwracam na to dużą uwagę. Jakiś czas temu kupowałam kilka ciuszków w prezencie siostrze, która urodziła córeczkę na początku grudnia.
Fajne body mają tutaj: http://www.tulimi.pl/26-body-dzieciece - jest to polska firma, mają tam ubranka dla dzieci szyte z wysokiej jakości tkanin, naturalnie barwionych. Oraz co najważniejsze nie są szyte w Azji ale są szyte w Polsce.
Obrazek
alka34
Guru
Guru

Postprzez x_n » 23 grudnia 2015, 13:22

alka34 napisał(a):Aktualnie jest bardzo dużo chińszczyzny w sklepach .Sama polecam kupić dziecku rzeczy szyte w Polsce z dobrych materiałów. Będziecie miały przynajmniej pewność,ze nie będa szkodziły maluchowi.Sama zwracam na to dużą uwagę. Jakiś czas temu kupowałam kilka ciuszków w prezencie siostrze, która urodziła córeczkę na początku grudnia.
Fajne body mają tutaj: http://www.tulimi.pl/26-body-dzieciece - jest to polska firma, mają tam ubranka dla dzieci szyte z wysokiej jakości tkanin, naturalnie barwionych. Oraz co najważniejsze nie są szyte w Azji ale są szyte w Polsce.
Obrazek

Też jestem zwolennikiem takich praktycznych rzeczy dla maluchów. Wbrew pozorom idą one w zawrotnych ilościach.
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez mchloek » 23 grudnia 2015, 13:40

Zależy o co pytasz. Jeśli ubranka to polecam H&M - miękka przyjemna bawełna, fajne fasony i co uwielbiam - ciuszki rosną wraz z dzieckiem :)
Rzeczy typu meble - osobiście zaopatrywaliśmy się w IKEA choć można też w sklepach stacjonarnych - nie polecam internet bo w razie uszkodzeń wymiana trwa.
Kosmetyki - apteka lub Rossmann :) Kocyki - które uwielbiam - La Millou lub Lela Blanc.
mchloek
Guru
Guru

Postprzez Zyta » 28 lutego 2016, 17:28

Chyba jak każda z nas szuka rzeczy dla swoich pociech dobrych jakościowo, staram się zawsze wybierać polskich producentów, bo wiem, że są bezpieczne i certyfikowane. Prawie całą wyprawkę dla swojej córeczki kupiłam w Fifishop., to fajny sklep z całkiem sporą i ciekawą ofertą, w której właśnie dominują krajowi producenci.
Zyta
Debiutant
Debiutant

Postprzez areo1234 » 29 lutego 2016, 19:02

Witam, Ja mam do Sprzedania:

Podgrzewacz i sterylizator do butelek używany 2 miesiące
Przewijak
Usztywniany rożek
Laktator

I bardzo dużo ciuszków dla chłopca od 0 do 3 miesięcy!!!
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez bibliotekarka11 » 2 marca 2016, 12:01

A czy kupowaliście rożki dla dzieci? Słyszałam, że warto.
bibliotekarka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez viktoria11 » 8 czerwca 2016, 10:45

Ja kupowałam rożek i dla córki i teraz dla synka jeden miałam usztywniany z wkładka kokosową i dwa zwykłe. Jak kto woli mi poprostu było pewniej trzymać noworodka w takim rożku jak również moja mama czasem karmiła to też bałaby sie wziąć tak bez niczego jak to ciałko takie wiotkie na początku.. również spała w nim taka otulona bo kocykiem raz przykryłam bez rozka jak miała miesiąc i przez sen zlapała kocyk i cała sie przykryła..... także w rożku jak dla mnie bezpieczniej.
viktoria11
Guru
Guru

Postprzez szurszu » 30 czerwca 2016, 08:37

Też bym kupiła w internecie, najwygodniej. Wszystko można samemu wybrać co się chce, zamówić i jeszcze przyjdzie do domu.
szurszu
Początkujący
Początkujący

Postprzez makarena00 » 19 września 2016, 13:49

W dobie internetu, my wybraliśmy się do sklepu stacjonarnego na zakupy. Uwierz, nie ma nic lepszego.
makarena00
Ekspert
Ekspert

Postprzez elaela33 » 20 września 2016, 22:19

Sama wspominam jak robiłam z mężem wyprawkę dla naszego szkraba. Nie ma to jak pójść do sklepu i wybrać, dokładnie obejrzeć, dotknąć i kupić.
elaela33
Debiutant
Debiutant

Postprzez Adelaa » 24 września 2016, 00:34

Polecam aukcje internetowe, ludzie sprzedają całe pakiety ubranek w dobrej cenie :)
Adelaa
Debiutant
Debiutant

Postprzez kolorowaanka » 30 września 2016, 23:49

Polecam zestawienie 5 topowych sklepów internetowych z odzieżą dla dzieci. Może przyda się Wam, kiedy będziecie kupować ubranka do wyprawki dla maluszka.
kolorowaanka
Obyty
Obyty

Następna strona

Powrót do Planeta kobiet