Wyprawka dla maluszka

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Wyprawka dla maluszka

Postprzez viktoria11 » 1 października 2016, 11:40

również polecam aukcje internetowe i zakup ubranek w pakiecie ja kupiłam zestaw od 56-68 w tym czasie koleżanka nowe kupowała i niektóre załozone doslownie raz bo dziecko w tym okresie bardzo szybko rośnie :) mozna znależć naprawde fajne zestawy za niewielkie pieniądze ja nie miałam czasu chodzic po szmateksach żeby używane kupować a i tak cenowo wyszloby podobnie............... a i ciuchy kupiłam zadbane wiekszość kupionych jako nowe widać po metkach w jakich sklepach wyprane nawet wyprasowała dziewczyna:)
viktoria11
Guru
Guru

Postprzez kolorowaanka » 21 października 2016, 10:17

To też dobra opcja. Dzieci bardzo szybko wyrastają z ubranek, nie ma co ich marnować.
kolorowaanka
Obyty
Obyty

Postprzez viktoria11 » 21 października 2016, 11:20

aha i dodam jeszcze że ja potem te ciuchy odsprzedaje dalej:) jak są oczywiście w dobrym stanie bez plam po obiadkach nie wynaciągane itd bo takie poprostu wyrzucam.... po corce mam mase ciuchów i wiem że jak odrazu sie nie sprzeda to potem ciężko po workach grzebać i prac itd strata czasu a teraz po synku jak wyrasta odrazu piore prasuje i wystawiam na aukcji także czasem wychodzę na zero bo kupuję zestawy i potem taki zestaw tworze za podobna kasę:)
viktoria11
Guru
Guru

Postprzez Zombie » 25 października 2017, 11:33

A może warto pomyśleć o używanych ciuszkach? Dzieciaki tak szybko rosną...
Zombie
Mistrz
Mistrz

Postprzez igom » 21 listopada 2017, 12:56

W sieci można znaleźć tyle stron, gdzie są listy z wyprawkami, że to żaden problem.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez anielka » 2 stycznia 2018, 20:31

w kwestii materaca polecam ci ten model Sensitive od Fiki Miki ma zdejmowany pokrowiec który bez problemu upierzesz w pralce , czy zamrozisz przeciw roztocza.
anielka
Debiutant
Debiutant

Postprzez nina360 » 14 stycznia 2019, 14:25

Też polecam odkupić od znajomej lub znaleźć kogoś na internecie i kupić używane ubranka, a po roku samemu je sprzedać, bo dzieci w tym wieku bardzo szybko wyrastają z ubranek, a nie mają jak ich zniszczyć ;) Poza tym na internecie można zaleźć też sklep z wyposażeniem pokoju dziecięcego gdzie można taniej kupić wiele potrzebnych rzeczy oraz akcesoriów. W necie częściej są promocje, które można wykorzystać ;) Ja tak robiłam przy swoim pierwszym dziecku i wszystko było idealnie ;)
nina360
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet