Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaśle

Forum o Jasielskich szkołach

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaśle

Postprzez kokos.1970 » 28 listopada 2015, 15:18

Czy ktoś wie gdzie mieści się Niepubliczna Poradnia psychologiczno-Pedagogiczna ?

I czy to prawda, że oni mogą wydawać opinie o dysleksji i zaświadczenia o braku gotowości szkolnej dla sześciolatków??
kokos.1970
Debiutant
Debiutant

Re: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaśl

Postprzez kosmiks1 » 28 listopada 2015, 15:53

Poradnia jest na ulicy Słowackiego kolo Urzedu Gminy wydają opinie ,bardzo kompetentne osoby polecam sama odraczalam syna
kosmiks1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kokos.1970 » 28 listopada 2015, 15:55

Ja wiem, że tam jest poradnia ale publiczna. A mi chodzi o niepubliczną.
Wiem, że taka powstała tylko nie wiem gdzie.

Poza tym słyszałam, że nawet można zamówić u nich wizytę domową i w dodatku pracują w soboty, co dla mnie jest bardzo korzystne. Nie muszę brać wolnego.
kokos.1970
Debiutant
Debiutant

Postprzez perdedor » 28 listopada 2015, 23:54

a ja nie polecam tej publicznej poradni na Słowackiego, strasznie długo trzeba czekać na wizytę, a ludze niemili i niekompetentni... lepiej iśc do niepublicznej i wydać troche siana, ale mieć to zalatwione tak jak sie chce i jak chce

nie wiem gdzie jest niepubliczna, ale to jak ze służbą zdrowia, publiczna jest bleee..
perdedor
Debiutant
Debiutant

Postprzez kozica » 29 listopada 2015, 21:01

faktycznie, straszne kolejki, a wie ktoś gdzie znajduje się ta niepubliczna??
kozica
Debiutant
Debiutant

Postprzez poiop » 30 listopada 2015, 17:40

Nareszcie ktoś wpadł na pomysł z otwarciem Niepublicznej Poradni Psych-Pedag. Ja też polecam prywatne/niepubliczne. Tak samo jak uważam, że lepiej jest chodzić do prywatnego lekarza niż na fundusz. W niepublicznych jest szybko miło i profesjonalnie. Taka już nasza Polska. Natomiast nie wiem gdzie ona sie znajduje,ale zadzwoń do Kuratorium lub do Starostwa. Tam na pewno wiedzą. Jak się dodzwonisz to podziel się na forum, innyn też się może przydać.
poiop
Początkujący
Początkujący

Postprzez NiedlaNiego » 30 listopada 2015, 17:54

Widzę, że właściciele lub pracownicy nowej poradni ciągle podbijają temat aby zareklamować swój interes... Najgorszy marketing z możliwych. Osoby powyżej mają po 1 poście na swoim koncie, profile założone niedawno - wiadomo w jakim celu... I tak: po pierwsze, trzeba liczyć się ze słowami, nazywanie kogoś niekompetentnym jest oszczerstwem, po drugie: to, że coś jest prywatne nie oznacza, że to jest lepsze. Czasem za kasę można załatwić wszystko, niekoniecznie z korzyścią dla dziecka.. Nie każdego też będzie stać, żeby pójść do drogiej, prywatnej poradni..
Moja rada- zamiast pisać na forum, niech lepiej Poradnia i jej ekipa wykaże się w swojej pracy... Jeżeli będą tam dobrzy specjaliści, to nie będzie potrzebny taki okropny marketing na forum w Internecie...
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący

Postprzez kokos.1970 » 30 listopada 2015, 23:35

Dzięki poiop za oczywistą podpowiedź, że też na to nie wpadłam. Spoko.

NiedlaNiego z tego forum ostatnio korzystałam jakieś 2 lata temu i to sporadycznie. stąd też nie pamiętałam swojego loginu jakim się tutaj posługiwałam, dlatego założyłam nowe konto. A ten post został całkowicie przypadkowo tutaj dodany. Zapewne szybko z niego ponownie nie skorzystam bo nie mam takich potrzeb żeby marnować czas na takie rzeczy. A w przyszłości jeżeli będę miała taką potrzebę to zapewne zrobię to znowu z nowego konta bo na pewno nie będę pamiętała loginu lub hasło do tego konta.

Pozdrawiam..
PS
A nie pomyślałaś, że to może Ty pomawiasz kogoś o takie rzeczy. ja się żegnam z tym forum ponieważ dostałam to co chciałam.
Poiop jeszcze raz dzięki za podpowiedź. I na wszelki wypadek nie napiszę adresu żeby nie było. :):)
kokos.1970
Debiutant
Debiutant

Postprzez geralt » 1 grudnia 2015, 00:31

Sądzę, że Jasło jest zbyt małym miastem aby komukolwiek opłacało się otwierać niepubliczną poradnię...
geralt
Debiutant
Debiutant

Postprzez jaro9900 » 1 grudnia 2015, 01:12

To jest ta poradnia wkońcu czy nie ma jej? Jak to jest właściwie?

@Niedlaniego, masz racje - czasem, ale w większości jest inaczej. To podobnie jak ze wszystkim publicznym.
@Niedlaniego, a ty co sie tak bulwersujesz? zaraz ci gul skoczy :) ja osobiście nie odniosłem takiego wrażenia

btw dajcie na priv adres tej poradni (jak jest )
jaro9900
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez NiedlaNiego » 1 grudnia 2015, 07:59

Dawajcie adres na forum, chętnie się przejdę i sprawdzę jak funkcjonuje poradnia :p :p :P . Bo jak na razie nigdzie nie można znaleźć informacji o tym miejscu. Pewnie nie istnieje.. :P
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący

Postprzez dragoness » 1 grudnia 2015, 10:23

dragoness
VIP
VIP

Powrót do Szkoły i uczelnie