Gdzie Reklamować swoją stronę www ?

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Gdzie Reklamować swoją stronę www ?

Postprzez seba1992 » 16 grudnia 2015, 17:41

Nie wiesz gdzie reklamować sowoją stronę www lub sklep a może własny biznes ?
Też się chwile zastanawiałem ponieważ mam własną stronę i nie mogłem znaleść sensownego sposobu aż w końcu wpadłem na facebooku na ogłoszenie i znalazłem Traffic monsoon na którym reklamuje swój Biznes a dodatkowo na tym zarabiam naprawdę polecam !!
Jeśli Cię to interesuje odezwij się opiszę Ci jak postępować
seba1992
Debiutant
Debiutant

Re: Gdzie Reklamować swoją stronę www ?

Postprzez seba1992 » 16 grudnia 2015, 20:36

Dzięki Traffic Monsoon mam bardzo dużo subskrybcji na mojej stronie przesyłam załącznik jak to wygląda na mojej poczcie :)
Załączniki
Prezentacje.png
MOje subskrybcje tylko 12 i 14
Prezentacje.png, Przeglądane 1479 razy
seba1992
Debiutant
Debiutant

Postprzez maleki00 » 29 grudnia 2015, 13:48

Najprościej będzie zamówić firmę która zajmuje się pozycjonowaniem, taka agencja seo może pomóc stronie znaleźć się na wyższych miejscach w wyszukiwarce, przez co więcej osób do niej dotrze.
maleki00
Debiutant
Debiutant

Postprzez premiumdigital » 3 października 2018, 12:11

Najlepszą formą reklamy dla małej i dużej firmy jest reklama w internecie. Strona internetowa czy też sklep internetowy w połączeniu z profesjonalnym pozycjonowaniem to obecnie filary najlepiej umacniające pozycję firmy na rynku, które pozwalają pozyskiwać nowych klientów i zacieśniać relacje z obecnymi klientami.

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą pozycjonowania, tworzenia stron www oraz budowania sklepów internetowych na https://premiumdigital.pl
premiumdigital
Debiutant
Debiutant

Postprzez szalonygracz » 4 października 2018, 09:46

wszystko zależy od tego, jaki masz budżet. Jeśli budżet jest niewielki - buduj linki, zamawiaj tłumy lub zatrudnij specjalistę od SEO w okresie projektu.
Jeśli budżet jest dobry - reklama w Google, YouTube itp.
szalonygracz
Debiutant
Debiutant

Powrót do Reklamy, ogłoszenia