RUNMAGEDDON czy ktos uczestniczyl?

wszystkie inne sporty

Moderator: paul_proteus

RUNMAGEDDON czy ktos uczestniczyl?

Postprzez Amarezz » 9 stycznia 2016, 12:13

Witam, mam zamiar wziac udział w tym roku w dwoch Runmageddonach i chcialem sie poradzic jesli ktos bral udzial i moze sie podzielic wrazeniami. Po pierwsze czy kazdy dobiega do mety w tym Runmageddonie czy moze sa osoby ktore nie daja rady? Dodam ze bede startowak w rekrucie 6 km i w classicu 12 km. Czy trzeba sie ostro przygotowywac? Mam na mysli, silownia, crossfit, biegi. Dodam tylko ze jestem dosc aktywna osoba i sprawna (biegam od kilku dobrych lat regularnie, gram w nozna z silownia tez mialem do czynienia). Ostatnie to sprzet: zastanawiam sie jak sie ubrac, rozumiem ze wszystko na dlugi rekaw i spodnie (bo obtarcia). Mysle tez o butach czy musza byc jakies specjalne, wytrzymale z podeszwa antyposlizgowa (bo tam bedzie bloto i mokro). Pozdrawiam
Amarezz
Debiutant
Debiutant

Re: RUNMAGEDDON czy ktos uczestniczyl?

Postprzez carolina2 » 11 stycznia 2016, 20:23

hej ja bralam udzial teraz w rekrucie na 6 km w Warszawie i stwierdzam ze kazdy zdrowy sprawny mlody czlowiek przebiegnie ten bieg.

Co do ubioru to napewni na dlugi rekaw sportowy dluzsze spodnie z lajkry badz z czegos podobnego ze wzgledu na mozliwe otarcia, buty mialam dokldnie takie http://oryginalnebuty.pl/revolution-2-gs-555090-504 sa one z fajna podeszwa nie calkiem plaska co przydawalo sie na sciankach np. Mozesz poszukac sobie tego typu tyle ze męskie, ale w zasadzie to w kazdych sportowych butach mozesz wystartowac. Nie przejmuj sie ;)
carolina2
Debiutant
Debiutant

Postprzez Amarezz » 12 stycznia 2016, 13:23

Witam, dzięki za wskazówki, ale zapisałem się już na crossfit właśnie wczoraj i mam zamiar ciężko potrenować, bo jak widzialem te filmiki to ostroo... Buty będe musiał sobie wykombinować być może właśnie z tych oryginalnych butów bo z tego co się orientuję mają tam zawsze jakieś promo. Tak szczerze to mimo wszystko i tak sie jakoś stresuję tym biegiem ;)
Amarezz
Debiutant
Debiutant

Postprzez bismark » 18 stycznia 2016, 21:57

Dasz radę, z tego co się orientuję to prawie wszyscy którzy startują dają radę dobiec do końca. Bardzo ważne są buty i tak jak pisali poprzednicy wygodne ubranie. Trochę przygotowania i na pewno dasz radę :)
bismark
Debiutant
Debiutant

Postprzez barbaraann » 5 sierpnia 2016, 12:12

Hej, też od jakiegoś czasu myślę nad wzięciem udziału w Runmageddonie, ale nie wiem jak dużo czasu powinnam się przygotowywać? Jakieś porady dla świeżaka? W jaki sposób trenujecie przed biegiem? Każde wskazówki chętnie przyjmę ;)
barbaraann
Debiutant
Debiutant

Powrót do Inne dyscypliny