Który akademik w Łodzi

Forum o Jasielskich szkołach

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Który akademik w Łodzi

Postprzez kslz » 24 lutego 2016, 12:53

Dodam, że studiuję na Politechnice w Łodzi - wydział mechaniczny. Może znajdzie się ktoś, kto mieszkał i napiszę mi wady i zalety takiego domów studenckich? Głównie chodzi mi o warunki mieszkaniowe i towarzyskie?
kslz
Obyty
Obyty

Re: Który akademik w Łodzi

Postprzez erosek » 24 lutego 2016, 15:23

kslz napisał(a):Dodam, że studiuję na Politechnice w Łodzi - wydział mechaniczny. Może znajdzie się ktoś, kto mieszkał i napiszę mi wady i zalety takiego domów studenckich? Głównie chodzi mi o warunki mieszkaniowe i towarzyskie?

Wszystko zależy od tego w jakim akademiku mieszkasz. Akademiki z uczelni są w miarę niedrogie ( w miarę bo w ostatnim czasie z tego co wiem to podnieśli czesne) ale z drugiej strony warunki są kiepskie. Mój brat obecnie studiuje na polibudzie w Lodzi i wytrzymał rok. NIe byl w stanie się skupić na nauce gdy w pokoju było z nim jeszcze 2 chłopaków. Potem przeniósł sie do akademika prywatnego. Płaci tam za wynajem trochę więcej ale jest bardziej zadowolony bo warunki są lepsze oraz nic go tak nie rozprasza. Mieszka konkretnie w salsie: http://studentdepot.pl/pl/salsa . Ceny są trochę wyższe ale porównywał sobie ceny wynajmu mieszkań to pokój w akademiku prywatnym jest tanszy. Poza tym lokalizacja jest dobra, praktycznie w samym centrum miasta. Nie wiem jak z terminami Musiałbyś się sam dopytać.
erosek
Guru
Guru

Postprzez kslz » 24 lutego 2016, 15:37

erosek napisał(a):
Wszystko zależy od tego w jakim akademiku mieszkasz. Akademiki z uczelni są w miarę niedrogie ( w miarę bo w ostatnim czasie z tego co wiem to podnieśli czesne) ale z drugiej strony warunki są kiepskie. Mój brat obecnie studiuje na polibudzie w Lodzi i wytrzymał rok. NIe byl w stanie się skupić na nauce gdy w pokoju było z nim jeszcze 2 chłopaków. Potem przeniósł sie do akademika prywatnego. Płaci tam za wynajem trochę więcej ale jest bardziej zadowolony bo warunki są lepsze oraz nic go tak nie rozprasza. Mieszka konkretnie w salsie: http://studentdepot.pl/pl/salsa . Ceny są trochę wyższe ale porównywał sobie ceny wynajmu mieszkań to pokój w akademiku prywatnym jest tanszy. Poza tym lokalizacja jest dobra, praktycznie w samym centrum miasta. Nie wiem jak z terminami Musiałbyś się sam dopytać.

Spoko dzięki. Przyjrzę się bliżej temu akademikowi :ok:
kslz
Obyty
Obyty

Postprzez Kocimiętka » 4 marca 2016, 17:42

Naprawdę warto! Przeżyłam tam naprawdę niezapomniane chwile.
Kocimiętka
Debiutant
Debiutant

Powrót do Szkoły i uczelnie