Przeprowadzka do łodzi. Jaka firma

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Przeprowadzka do łodzi. Jaka firma

Postprzez BebeBe » 29 lutego 2016, 14:23

Witam Czy ktoś tutaj ma moze jakieś doświadczenia z firmami od przeprowadzek? Czeka nas w najbliższym czasie przeprowadzka do Łodzi. Może polecicie jakąś porządną firmę która pomoże się z tym wszystkim zabrać?
BebeBe
Ekspert
Ekspert

Re: Przeprowadzka do łodzi. Jaka firma

Postprzez makarena00 » 1 marca 2016, 13:21

Ja zawsze stopniowo sam organizuję przeprowadzki. Nie korzystam z żadnej firmy.
makarena00
Ekspert
Ekspert

Postprzez Busola33 » 7 października 2016, 03:48

Ja bym się w ogóle do łodzi nie przeprowadzała. To taka firma, że właściwe nie jest powiedziane co tak miałabym robić. Myślę, że nudziłabym się straszliwie, niestety.
Busola33
Debiutant
Debiutant

Postprzez Mewka » 5 sierpnia 2018, 11:43

Jeżeli próbujesz sam wszystko zorganizować to ile zajmuje Ci takie coś? Nie szkoda czasu i siły na samodzielne rozprawianie się z przeprowadzką? Ja jestem wygodna i zdecydowanie wolę, by wszystko przebiegło szybko, sprawnie i z pomocą sprawdzonej ekipy. Jeszcze nie mam doświadczenia w tym temacie i sama też poszukuję firmy, która by mnie wyręczyła w pakowaniu, wynoszeniu, wnoszeniu, zabezpieczaniu i przewozie moich rzeczy. Na forum tematycznym wiele osób polecało firmę TDU - Trans Dojcz. Podobno bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta, a przy tym mają konkurencyjne ceny. Słyszeliście coś o nich? Informacje i cennik można znaleźć na stronie http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/cennik.html.
Mewka
Debiutant
Debiutant

Powrót do Wolna strefa