Samochód zastępczy

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Samochód zastępczy

Postprzez xcmv10 » 8 marca 2016, 16:27

Ostatnio miałam wypadek samochodowy i dzięki swojemu przyszłemu mężowi się dowiedziałam że mamy niezłe ubezpieczenie ! Na ile przysługuje samochód zastępczy z oc sprawcy?? Okazało się że po wypadku przysługiwał mi samochód zastępczy z OC sprawcy, jest to fenomenalna sprawa, warto się tam ubezpieczać !
xcmv10
Bywalec
Bywalec

Re: Samochód zastępczy

Postprzez karol83 » 30 maja 2017, 23:41

Od EuCOcar można wziąć auto zastępcze z oc sprawcy wypadku. Nie jest to żadna tajemnica.
karol83
Bywalec
Bywalec

Postprzez igom » 11 lipca 2017, 11:42

Z samochodami zastępczymi nie powinno być problemu, a informacje o tym można łatwo znaleźć
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez tadzikoskar » 3 grudnia 2017, 21:12

Ja byłem miło zaskoczony, kiedy miałem stłuczkę na A4 i musiałem wezwać pomoc drogową, którą znalazłem pod adresem: www.autolawetawroclaw.pl, bo jak się okazało, to ta firma wszystko załatwiła za mnie, czyli jeszcze tego samego dnia dostałem auto zastępcze z OC sprawcy. Jak fajnie, że są takie firmy i czasy zmieniają się na korzyść kierowców.
tadzikoskar
Debiutant
Debiutant

Postprzez mawro » 10 maja 2018, 13:55

Tak, to prawda. Na przykład w wypożyczalni samochodów W Rzeszowie:
https://car-rental.pl
w której zdarzyło mi się kiedyś wynajmować busa na wakacjach mieliśmy ze znajomymi drobną kolizję. Nie ponieśliśmy z tego tytułu żadnych kosztów i przysługiwało nam auto zastępcze. Tyle, że trochę musieliśmy poczekać.
mawro
Debiutant
Debiutant

Postprzez elabarbara » 27 lipca 2018, 12:53

Jadąc ostatnio autostradą do Wrocławia, wpadłam w poślizg i niestety wpadłam na barierki, zadzwoniłam więc po pomoc do firmy http://www.goldencars.pl/ pomoc drogowa zjawiła się w błyskawicznym tempie. Odstawili mój samochód do najbliższego warsztatu, w którym zostanie on naprawiony. Są naprawdę solidną firmą.
elabarbara
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez bisko9 » 18 października 2018, 13:43

Mi raz była potrzebna pomoc drogowa i kontaktowałem się z nimi http://holowanie-zgorzelec.pl
bisko9
Początkujący
Początkujący

Postprzez Silke » 24 października 2018, 11:10

Same reklamy. Ludzie, opamiętajcie się :) Z samochodami zastępczymi nie jest tak kolorowo. Jak sobie człowiek fury nie wywalczy, to jej nie dostanie, albo dostanie rupiecia :)
Silke
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez kamil3 » 29 października 2018, 18:31

to zależy gdzie bierzesz autko ja jezdziłem duzoma zastępczakami :D i jazdami próbnymi droga sprawa ale daja dobra klasa zalezy od serwisu np w Rismocie w jasle mieli fajne VOLVO i JAGUARA ale teraz inna firma i nie mają zadnego autka pozdrawiam :D
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Powrót do Ciekawe strony internetowe